так - перечитала інструкції - парацетамол - кожні 6 годин, нурофен можна через 4 години, якщо зовсім не збивається. І пити, пити, пити... в мене поки що в голові все свіже, можу радити, потім знову як що - панікувати буду
ми збивали нурофеном, а ще я змочувала рушничок в оцеті і обтирала діток.
мі не сам оцет, а з водою і водкою в рівних частинах розводимо. в останній раз не ризикнула - у Полі темпа висока, а стопи - ручкі холодні.... і що це значило - не знаю, але побоялася обтирати
який чудовий подарунок!!!
ну если по-большому, конечно, счёту брать - то у лююбого жаропонижающего куча притивопоказаний и побочки, наверное от организма зависит