Аннуитет• 30 августа 2020

Була перший раз у нас на морі!

Ніколи не відпочивала на морі у нас, виключення Крим! Так їздили тільки за кордон!
Цього року поїхали в Кароліно Бугаз!
Багато не очікувала, але море чесно шокувало( хоч і настроєна була, що нічого доброго, але дуже розчарувалась! Водорості кругом( а медузи це окрема тема, їх мало , але це якісь гіганти! З Криму пам’ятаю невеликі плоскі, а тут з щупальцями(
Готель класний нарікань немає, але до Туреччини , Єгипту... ще далекого , були в Бриз де Люкс! Анімація, басейни, територія все гарно! Але вінник в номері(бо прибирання раз в 4 дні!
Для дітей там взагалі рай, гірки, дитяча кімната все класно, просто в мене дівчата старші то їм це не цікаво!
Ціни окрема тема( повечеряти коштувало 800 грн, і це одне гаряче і сік, бувало і на 1200грн!
Якщо все порахувати, то закордон дешевше, щоб тут не говорили!
Але побачила і зрозуміла більше не хочу, краще Карпати...
Скільки все обійшлось ще не рахувала, за номер 7 ночей 14 тисяч, дорога десь 2500, все інше ще не знаю!
Потрындельница• 30 августа 2020
Закордон не дешевше, харчування дорожче.
Карамбулкул• 30 августа 2020
Зачем нам все это?
Коленная ложечка• 30 августа 2020
Медузы в этом году - нонсенс. Даже местные в шоке.
автор Аннуитет • 30 августа 2020
Ответ дляПотрындельница
Якщо все врахувати у нас вийде дорожче!
автор Аннуитет • 30 августа 2020
Ответ дляКарамбулкул
Зачем нам все это?
Щоб такі як ви зайшли і написали😂
Потрындельница• 30 августа 2020
Ответ дляАннуитет
Якщо все врахувати у нас вийде дорожче!
Що саме?? Дорога машиною в Хорватію обходиться 400 євро, не менше. Житло там від 75 євро. Обід від 40 євро.
Звичайно, там прекрасне море, клімат. Але ціни на порядок вищі.
автор Аннуитет • 30 августа 2020
Ответ дляКоленная ложечка
Я просто часто чула, що тут питали за медузи, доя мене з ними плавати було не проблема, це я з Криму пам’ятаю, але тут( я пулею вилетіла з моря( і більше не зайшла.
Потрындельница• 30 августа 2020
А якщо говорити про готель - то і мови немає.
Потрындельница• 30 августа 2020
Ответ дляАннуитет
Це просто так співпало. Я не великий прихильник українського моря, але немає нічого жахливого.
Крошка Енот• 30 августа 2020
Ответ дляПотрындельница
Дешевше. Мы останні 2 рази 2+1 відпочивали ха 15 і 17 тис. 1ша лінія, олл інклюзів. Всім задоволені. А в Грецію на тиждень 2 роки тому чудово за 23 тис. Злітали, але це було 2 роки тому. Того ж року вихідні 3 дні в затоці скромно обійшлися 8 тис.
автор Аннуитет • 30 августа 2020
Ответ дляПотрындельница
Я про олл Єгипет , Туреччина, Болгарія
Потрындельница• 30 августа 2020
Ответ дляАннуитет
Я про олл Єгипет , Туреччина, Болгарія
Ну та хіба. Хороша Турція коштує на тиждень під дві тисячі євро на чотирьох.
Видящие_помогите• 30 августа 2020
Отдыхала в Лазурном в этом году. 12 дней 40 000. Как и планировала
автор Аннуитет • 30 августа 2020
Ответ дляПотрындельница
Я просто думаю ті люди які знімають просто будинки, чим там можна займатися як приходиш з моря?
Потрындельница• 30 августа 2020
Ответ дляКрошка Енот
Де саме ви відпочивали за ці гроші?
Потрындельница• 30 августа 2020
Ответ дляАннуитет
Це вже ваша фантазія. Якщо вам скучно з сім’єю - то це не проблема моря)
Агент Пинкертона• 30 августа 2020
Ответ дляАннуитет
А чем Вы занимались в этом отеле? Что там есть кроме горок и детской комнаты? И ужин, цена на человека или на всех?
автор Аннуитет • 30 августа 2020
Ответ дляПотрындельница
Краще поїхати в гіршу Туреччину, ніж до нас, навіть в найкращий готель!
Ми ще ходили в Гудзон, Теж прикольно, але море, теж саме(
автор Аннуитет • 30 августа 2020
Ответ дляАгент Пинкертона
Дивилась анімацію, лежала біля басейну і читала..,
Потрындельница• 30 августа 2020
Ответ дляАннуитет
У кожного свої вподобання.
В Карпатах, до речі, теж не дешево.
Потрындельница• 30 августа 2020
Ответ дляАннуитет
Що вам заважає зараз читати?
автор Аннуитет • 30 августа 2020
Ответ дляПотрындельница
Ну напишіть, що робити в будинку без басейну? Спати? В карти грати?
Потрындельница• 30 августа 2020
Ответ дляАннуитет
Гуляти!!!
НеГолосую• 30 августа 2020
В этом году море само по себе ужасное. Уже 20 лет живу в Одессе, сегодня пошли на пляж - ужас, в воду зайти невозможно
MacOS-ница• 30 августа 2020
Ответ дляАннуитет
Автор, я с вами полностью согласна, с каждым словом. Мы были в Коблево два года назад, медузы, водоросли, бе 🤢. Больше не хочу. Отличный был отель с бассейном, цена, как для Украины, завышена, по моему мнению
Попадалочка• 30 августа 2020
Ответ дляКарамбулкул
Зачем нам все это?
Вы в каждую тему заходите и пишете эту фразу.
бибизяна• 30 августа 2020
Ответ дляПотрындельница
Ошибаетесь)
Сердючка• 30 августа 2020
я с ребенком потратила на все 8500 . Не ела на 1200
Агент Пинкертона• 30 августа 2020
Ответ дляАннуитет
Анимация что включала?
Попадалочка• 30 августа 2020
Ответ дляАннуитет
Шоркацца