Хомяк с пастой• 08 сентября 2020

Шахраї, картка приват

Попала на шахрайку, оплативши за послугу на картку привату.
Перевіряла по пошуку в інтернеті , але негативних відгуків не було.
Людина ігнорить вже більше місяця.

А тепер суть питання:

Як можна дізнати номер телефону і адресу маючи ПІБ та карту приватбанку. Знаю що є сайти або чат боти де можна купити цю інформацію. Можливо хтось має на них посилання, або працює в приваті і може допомогти.
Дякую за коментарі по темі.
Julietta_belle• 08 сентября 2020
напишите заяву в приват банке на возврат денег

Сосиска_Втесте• 08 сентября 2020
Ответ дляJulietta_belle
Тушкабрен• 08 сентября 2020
Х-м... Без связей в ПБ - никак, если без санкций органов. Это ж конфиденциальная инфа.
Яжемать Мне можно• 08 сентября 2020
Ответ дляJulietta_belle
Смешно))
автор Хомяк с пастой • 08 сентября 2020
Ответ дляJulietta_belle
Написала, заява на розгляді.
автор Хомяк с пастой • 08 сентября 2020
Ответ дляJulietta_belle
Але шансів мало, тому що кошти були переведені добровільно.
Сосиска_Втесте• 08 сентября 2020
Вот зачем вам узнавать адрес и номер телефона? Поедите разбираться?
Есть понятный и простой путь - идете в полицию и пишете заявление.
автор Хомяк с пастой • 08 сентября 2020
Ответ дляТушкабрен
Знаю. Тому і шукаю ці ’ звязки’ :)
Сиренькая• 08 сентября 2020
Вам надо связать со службой безопастности ПБ и рассказать ситуацию, они блокируют карту и пока человек не предоставит чек об отправке товара не разблокируют. Просто была похожая ситуация, но была проблема в задержке отправки товара, человек говорил отправлю отправлю долго и все вопрос решился.

автор Хомяк с пастой • 08 сентября 2020
Ответ дляСосиска_Втесте
Сума 2 000 грн, поліця це навіть розглядати не буде. Кошти я перевела добровільно. У мене ж немає договору офіційного.. як довести що послуга не надана....
автор Хомяк с пастой • 08 сентября 2020
Ответ дляСиренькая
Це був не товар, а послуга. Заяву в приват написала. Сказали розглядатимуть до 30 днів.
Ну і чек на відправку товару зробити.. не складно зараз.

В мене 2 роки назад була інша ситуація, замовила одну річ, а мені відправили зовсім іншу дешевшу. Міняти відмовилась. В приваті сказали що факт відправки є, все інше не до них.
Кофе в лобби• 08 сентября 2020
Ответ дляХомяк с пастой
А город есть?Или только ПІБ?
автор Хомяк с пастой • 08 сентября 2020
Ответ дляКофе в лобби
А город есть?Или только ПІБ?
Тільки номер картки і ПІП
Сосиска_Втесте• 08 сентября 2020
Ответ дляХомяк с пастой
Може указать статью закона ’’О национальной полиции’’ в соответствии с которой ваше заявление не будут рассматривать?
Люблю кетчуп• 08 сентября 2020
Ответ дляСиренькая
давным давно ничего не блокируют, а полиция после заявы сидит сложа ручки, все сами в этой стране, никому мы не нужны
НаливайКа• 08 сентября 2020
Напигите ФИО и номер телефона куда делали заказ,любую инфо
НаливайКа• 08 сентября 2020
*напишите
Люблю кетчуп• 08 сентября 2020
Ответ дляСосиска_Втесте
зачем закон? мужа кинули на 1500, ни денег, ни действий от полиции
автор Хомяк с пастой • 08 сентября 2020
Ответ дляЛюблю кетчуп
дійсно, якось так... тому і шукаю вирішення проблеми самостійно!

Сосиска_Втесте• 08 сентября 2020
Ответ дляЛюблю кетчуп
Что ответила прокуратура в ответ на заявление о бездействии полиции?
Пешеходик• 08 сентября 2020
Ответ дляХомяк с пастой
Тільки номер картки і ПІП
У соц. мережах шукали по ПІП? Щоб зрозуміти хоча б яке місто. Потім можна пошукати в цьому місті по ПІП адресу по базах, але не гарантовано, бази старі, хіба якщо живуть там сто років і нікуди не переїзджали.
Люблю кетчуп• 08 сентября 2020
Ответ дляСосиска_Втесте
не ходили в прокуратуру, толк там будет такой как и от полиции, по другому вопросу обращались несколько лет назад, даже письмо с ответом не пришло
автор Хомяк с пастой • 08 сентября 2020
Ответ дляНаливайКа
в мене немає номера телефону. є тільки картка
автор Хомяк с пастой • 08 сентября 2020
Ответ дляПешеходик
шукала, немає.
Сосиска_Втесте• 08 сентября 2020
Ответ дляЛюблю кетчуп
Что ответила вышестоящая прокуратура в ответ на заявление об отсутствии ответа на ваше письмо?
Пешеходик• 08 сентября 2020
Ответ дляХомяк с пастой
На кідстафі щось замовляли чи де? Нехай чоловік або хтось зі знайомих теж напише їм, як потенційний покупець та запитає номер телефона,щоб обсудити якісь ньюанси
Сосиска_Втесте• 08 сентября 2020
Автор, вы так и не ответили, что вы будете делать, когда узнаете имя, адрес, телефон этого человека? Пристыдите что ли?
автор Хомяк с пастой • 08 сентября 2020
Ответ дляПешеходик
написала з левого акаунту, щоб дала номер .. після цього оголошення видалила взагалі,
автор Хомяк с пастой • 08 сентября 2020
Ответ дляСосиска_Втесте
Маю знайомих які зможуть дістати контакти кому звонив цей номер. Поперезвонюю по цих номерах, хай буде стидно :))) Плюс можна по номеру підтянути сторінки в соц мережах, якщо вони є. Можна в гості зайди, якщо не далеко. Багато варіантів... Навіть якщо не поверне гроші, то нерви потріпаю.
Бабушка Бетман• 08 сентября 2020
Ответ дляХомяк с пастой
Пишите здесь ее номер карты ,полностью ФИО