Дама с собачкой• 04 октября 2020
Девочки, что это может быть-движется, живое...бр..впервые в жизни такое вижу
Пингвинчик сизокрылый• 04 октября 2020
Ответ дляосень_осень_харашо
Боже, какие дурацкие советы. Себя солью посыпайте и ’зныщуйтэ’. Нормальный человек просто выпустит за участок и всё.
🌸🙏
Точный сантиметр• 04 октября 2020
Ответ дляДама с собачкой
Это не какашка. Я подумала дети разыгрывают-но нет...это ползает
Іспанський слимак. Плодиться, як колорадський жук, жере все підряд. Давіть, де лиш побачите
Точный сантиметр• 04 октября 2020
Ответ дляlidlekc
слизень. если сьест собака или кошка - могут отравиться
Ніхто його не їсть, навіть цесарки, які залюбки смакують колорадським жуком
Менее Более• 04 октября 2020
Правда, давить нужно? А что они такого вредного делают для планеты?
Это все такие вредные или только эти рыжие?
Точный сантиметр• 04 октября 2020
Ответ дляДама с собачкой
Спасибо, что предупредили. У нас как раз три кота...иногда выпускаем погулять во двор, травку поесть.
Не слухайте байки, їх ніхто не їсть
Точный сантиметр• 04 октября 2020
Ответ дляПишущаяся
Его невозможно задавить
та прям, дуже навіть можна
Точный сантиметр• 04 октября 2020
Ответ дляЛипка-прилипка
Идёт дочь сзади, оборачиваюсь и вижу что пальцем тычет в какашку. Не поняла что это ей в голову пришло и только приглядевшись увидела слизняка. Попросила не прикасаться к нему, посмотрели и дальше пошли. В голову не пришло давить, он нам ничего плохого не сделал и убивать просто так живое существо не буду.
Ага, нічого поганого.... це - як саранча, жере все підряд
Точный сантиметр• 04 октября 2020
Ответ дляСнегурочко
Уроки биологии у всех были? Ползет себе, никого не трогает. Мешает- вынести подальше с участка. В экосистеме полезны все существа.
Ця погань завезена до нас, ніякого відношення до нашої екосистеми не має, шкідник, якого ще пошукати
Плакулька• 04 октября 2020
Ответ дляосень_осень_харашо
Ага, соседу в огород, чтоб потом от него двадцать приползло
Точный сантиметр• 04 октября 2020
Ответ дляосень_осень_харашо
Собі випустіть, можу ще відерко-два підкинути таких же, навіть пересилку оплачу. А через рік розкажете про ’нормальну людину’
Интимная• 04 октября 2020
Ответ дляТочный сантиметр
Люди не розуміють, що пишуть. Берегти, не нищити... А потім дивуються, чого така клубнічка дорога, чи інша городина
Точный сантиметр• 04 октября 2020
Ответ дляМенее Более
Загугліть ’рудий іспанський слимак’ - прозрієте
Липка-прилипка• 04 октября 2020
Ответ дляТочный сантиметр
От якби люди менше втручались в природу і не було цього ,, дави, пристріли, отруї,, не потрібно було б думати що робити з слизнем, кабаном чи вовком. Ріки висушать, ліси вирублять, а потім ,, ой леле, слимак зжер городину,, нічого що перед тим самі ж знищили середовище життя жаб та їжаків, котрі їх з´їдали?
Плакулька• 04 октября 2020
Ответ дляЛипка-прилипка
Вы вообще не о том. Его завезли. Он сам не дополз бы в наши широты за всю свою жизнь. Поэтому, по Вашей логике, и транспортом пользоваться нельзя
Курочка• 04 октября 2020
Ответ дляЛипка-прилипка
Это не просто животное , это мега плохое существо. Вы поймите, его уничтожают на госуровнях!
Точный сантиметр• 04 октября 2020
Ответ дляЛипка-прилипка
диванні ИксперДи , погугліть спочатку звідки він узявся, а потім будете про жаб і їжаків розказувати. І не їдять цю заразу ні жаби, ні їжаки, навіть у них на батьківщині
Точный сантиметр• 04 октября 2020
Ответ дляКурочка
Хай ще борщівник у себе такі оракули посадять вдома і колорадського жука з саранчею розводять. Нуашо, теж живі сущєства
Интимная• 04 октября 2020
Ответ дляЛипка-прилипка
То почитайте, що таке інвазійний вид, і що наробили кролики, корови, завезені до Австралії хоча би. А потім за їжаків розказуйте
Липка-прилипка• 04 октября 2020
Ответ дляТочный сантиметр
Качки їдять. Колись качок було багато, а тепер кудись пропали. Не підкажете куди ділись? Людина звичайно нічого спільного не має з цим? Що потрібно для розмноження? Висока температура і волога. І знов же ж нічого спільного людина не має з підвищенням температури на земній корі.
Липка-прилипка• 04 октября 2020
Ответ дляИнтимная
То почитайте про відстріл диких кабанів. Їхня популяція почала швидко зростати і почали розповсюджувати ачс. Розповісти про природніх ворогів кабанів і чому їх популяція так швидко росте? Давити слимаків тільки тому, що люди тепер розплачуються за свою дурість я не буду.
Интимная• 04 октября 2020
Ответ дляЛипка-прилипка
Ви плутаєте тепле з м´яким. Кабани з´явилися на нашій території після льодовикового періоду, а це чудо завезене!
Липка-прилипка• 04 октября 2020
Ответ дляИнтимная
І не дивлячись на те, що кабани живуть в Європі з кам´яного віку, вони раптом перетворились в інвазивний вид. Винна лише людина, тому я руки до знищення слимаків не прикладу. Мені особисто вони не заважають.
Интимная• 04 октября 2020
Ответ дляЛипка-прилипка
Мова йде лише про цих рудих, і ніяких більше. До речі, пишіть, куди надсилати
Липка-прилипка• 04 октября 2020
Ответ дляИнтимная
Ці руді вина людини. Платимо за свою бездумність. М. Нововолинськ, західна україна. Висилайте.
Точный сантиметр• 04 октября 2020
Ответ дляЛипка-прилипка
Не їдять вони рудого іспанського слимака, не вішайте тут лапшу на вуха. Він тому і розмножується так швидко, що практично не має ворогів у природі.
Точный сантиметр• 04 октября 2020
Ответ дляЛипка-прилипка
От і спробуйте подумати, може тоді і не будете бездумно тут строчити, путаючи хрін з редько, а причину - з наслідком.
Липка-прилипка• 04 октября 2020
Ответ дляТочный сантиметр
Точный сантиметр• 04 октября 2020
Ответ дляЛипка-прилипка
фото
Такі ж ’вчені’ подібні статейки пишуть, як і ИксперДи тут. Я якраз-таки з Прикарпаття і прекрасно бачила, як наші качки і цесарки обходять це риже чудо, зате наші звичайні слимаки ім навіть дуже до смаку