Дама с собачкой• 04 октября 2020
Девочки, что это может быть-движется, живое...бр..впервые в жизни такое вижу
Липка-прилипка• 04 октября 2020
Ответ дляТочный сантиметр
Такі ж ’вчені’ подібні статейки пишуть, як і ИксперДи тут. Я якраз-таки з Прикарпаття і прекрасно бачила, як наші качки і цесарки обходять це риже чудо, зате наші звичайні слимаки ім навіть дуже до смаку
Ось ви маєте город, ви інакше ставитесь до слимаків і колорадських жуків, я з міста і мені це бачиться інакше. Для вас вони проблема, а для мене жива природа. Тому в нас зовсім інший погляд на цю проблему. Будучи в моїй шкірі ви б теж не бачили проблеми, а я, маючи город, розуміла вас. Тому ми не зрозуміємо один одного. Хоча у вас так гарно, що можна зрозуміти чому так реагуєте на шкідників.
Аноним Анонимыч• 10 октября 2020
Ответ дляWind99
Кипяток?
А как же цветы, овощи? Я их уже наловчилась лопатой перерубывать, хотя зрелище малоприятное. И пару раз травили Патрулем.