ПИПИКНУТАЯ• 19 октября 2020

Рішення на користь Медведчука

Наприкінці 80-х молодий кар´єрист-пристосуванець на гачку у спецслужб докладає руку до знищення Василя Стуса.

Наприкінці 90-х стає

Сьогодні Дарницький суд Києва ухвалив рішення на користь Віктора Медведчука за його позовом проти автора книги "Справа Василя Стуса" Вахтанга Кіпіані та видавництва "Віват".

Судова система, в яку Медведчук запустив свої метастази понад 20 років тому, зобов´язала автора та видавництво видалити з твору інформацію про нього і заборонити розповсюдження тиражу книги без його дозволу.
палка-копалка• 19 октября 2020
Ответ дляПросто Филя
То есть, вы настаиваете на том, что видели текст иска? Не отсебятину искаженную кем-то и не перепечатку новостей, а именно документ с текстом иска?
Можу задати вам те ж саме питання. Фото документу, до речі, викладали, бачила. А ви?
Просто Филя• 19 октября 2020
Ответ дляпалка-копалка
Решение суда выложили в ФБ. В реестре текста нет пока.

Иск с текстом никто не выкладывал. Ну или докажите обратное)
Пусин Кукин• 19 октября 2020
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
Американці в України анексували якісь території?А рф?
Можете не відповідати,російський запроданець.
амениканцы ничего не анексировали..но опустили нас в нищету, внедрили античеловечные реформы, разорвали святую связь между славянскими народами...Короче, какой смысл здесь доказывать. Такие как вы никогда ничего не поймут и не осознают свою ошибку.
палка-копалка• 19 октября 2020
Ответ дляПросто Филя

З якого це дива? Хіба я вам щось винна? Ютуб-канал ’судова влада України’, справа 753/12294/19, шукайте, слухайте засідання, буде вам інфа.
Так, текст рішення оприлюднять протягом 10 днів. Звісно, в реєстрі його немає зараз. Але ви про нього і не питали раніше.
Луноликая Вика• 19 октября 2020
Ответ дляМеряю линейкой
О вас могу сказать что вы американский запроданец , и продадите всю страну ради хлопка по плечу от америкоса какого нибудь , сами не зная с кем связались , эти люди войны во всем мире развязывают , там где они появляются везде война , а вы печенько с их рук кушали на майдане.
вы их с нашими соседями перепутали
палка-копалка• 19 октября 2020
Ответ дляПросто Филя

Ви самі досі не привели ніяких доказів на користь свого твердження ’всю книгу запретить он не требовал’
Просто Филя• 20 октября 2020
Ответ дляпалка-копалка
Где полное видео? Только решение озвучивают и всё.
палка-копалка• 20 октября 2020
Ответ дляПросто Филя
Так, бо розгляд справи вже закінчився, сьогодні тільки рішення.
Ще раз. Ютуб-канал ’судова влада України’, пошук по номеру справи - вуаля! - насолоджуйтесь годинами відео. Адже засіданнь там більше 2-3.
палка-копалка• 20 октября 2020
*засідань
автор ПИПИКНУТАЯ • 20 октября 2020
Ответ дляпалка-копалка
А ось і суддя, що прийняла рішення заборонити книжку про Стуса.
Заставенеко Марина Олександрівна, місце народження – Макіївка, Донецької області.
палка-копалка• 20 октября 2020
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
Впевнена, ви не натякаєте на те, що людину треба цькувати просто за місце її народження.