Заикальница• 26 октября 2020
Просто виговоритись. Розійтись після 15-ти років з абюзером....
Просто виговоритись, бо нема з ким, а відчуваю, що ще трошки і я зійду з розуму. Дано - сім"я - я (33р.), чоловік (43 р.) діти 4 і 9 років. Я вийшла заміж дуже рано - 19 років, на той час здавалось, що це чоловік, створений для сім"ї. Але ніколи не було слів любові ( пару раз може сказав, що мене любить), ніколи ніякої ніжності - встидався мене за руку тримати, обняти при людях і т.д. Все це пояснював своїм невмінням виражати почуття. Багато чого пройшли за ці роки - спочатку я не могла завагітніти, лікування, операція - в той час ніякої моральної підтримки, я могла ревіти, від нього лиш холодно - чого плачеш і все. За всі роки нашого спільного життя я завжди була отим двигуном - вперед, вперед, але не тільки словами, але і ділами. Всі ремонти, які ми робили (5 квартир, які ми змінили) були завжди на мені, будівництво будинку також на мені, звичайно дітьми також займалась тільки я. І ВСЕ, я здулась! Не хочу я такого життя! Так і сказала - розходимось, він благає, щоб я дала йому шанс, що він виправиться і все буде так, як хочу Я! Крім цього він знайшов переписку з іншим чоловіком, подзвонив до його жінки, і тепер ще вона мені мозги компостує!
Епогеєм цього всього, звинуватив сина, в тому, що я хочу розійтись через нього!
Сказати, що я зла - це нічого не сказати!
Звичайно, що все не напишеш тут в одному пості. Але найбільше, що мені надоїло, що я для нього завжди була десь так на 4-5 місці, ніколи за мене не заступався ні перед ким, ну і ніякої допомоги, він знає, що має жінку, яка все порішає.
P.S. Квартира моя, він має куди йти.
Фінансово практично від нього не залежу.
просто поговоріть зі мною, як розійтись спокійно без сварок і травми для дітей...
P.S. Квартира моя, він має куди йти.
Ваша прЭлесть• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
ну от, а в нас вже ролі не зміняться. Коли він до мене дзвонить і питає, як там краще залити сходи - мене аж підкидає!
Ну он инфантил у вас.А кем он работает?
Заикальница
• 26 октября 2020
Ответ дляВаша прЭлесть
Ну он инфантил у вас.А кем он работает?
економіст-кошторисник
Переводы с украинского• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Порадниця, така порадниця. Ну от і добре, тоді чому він не хоче мене залишити??? жити є де, діти під боком, в кожного своє авто, ніхто не від кого не залежить. В чому причина, поясніть?
Любить вас, ви не думали? Чи у вас нема такого слова?)))
Ваша прЭлесть• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
економіст-кошторисник
По карьерной лестнице шагает уверенно или нет?
Заикальница
• 26 октября 2020
Ответ дляПереводы с украинского
ок, любить, як проявляє цю любов?
оксюморон• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
для прикладу, я встаю в 6.00, щоб привезти свою маму до дітей ( якщо карантин, канікули чи прихворіли), він в цей час спокійно спить, я приїжджаю в 7.00, збираю сина до школи, і 7.30 виїжджаю. Після того, як сусідка в мене запиталась, чому чоловік не привозить маму, я ніби прозріла - а дійсно, я ж маю чоловіка....
Автор, как с меня написано!!!!
Все тоже самое.
Развилась два года назад.
Пока не пожалела!
Так как в любом случае все семейные и бытовые дела были на мне!
Но устала делать супер лайф, для взрослого мужика.
Все тоже самое.
Развилась два года назад.
Пока не пожалела!
ИграйМойГормон• 26 октября 2020
Ответ дляНакладная
Модное слово, я только не поняла, откуда переписка с другим мужчиной взялась?
так здесь зарыт камень преткновения,просто хочу мужика поменять мой надоел вот и ищу причину
оксюморон• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Треба щебінь на будову - подзвони там за щебінь, я питаю - ти що сам не можеш - та ти ліпше вмієш.
Тобто все, що треба - все роблю я, а він хороший сім’янин
Да, да!!!!
И все как буд- то впорядке вещей
Заикальница
• 26 октября 2020
Ответ дляИграйМойГормон
та я зрозуміла, що він мені ще одна дитина? кого на кого міняти? я нікол не трималась за ’святу матню’!
ЖующаЯКонфету• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
ну Ви ж всього незнаю. Я НІКОЛИ його грошима не помикала, можете в нього запитати))) А от він міг - то йому мало дивідендів, які я принесла, то чому я не фінансовий директор і т.д.
Ви мені написали, я чужа людина!!!!!!
А думки ваші!!!!!! І ви іх висловили, я впевнена, якщо у голові є думки рано чи пізно про них скажуть(
Ви з чоловіком прожили 15 років!!!!!! А на сайті з чужими жінками його обговорюєте(())) де довіра, де розуміння де про цінність взаємин (((((
АдеКВАтная• 26 октября 2020
Ответ дляЗапасная спина
Он просто ленивый тюлень, потому что вы ему позволили. Он не абьюзер
Блин, а вот где учат не позволять??? Откуда я, 18-летней девочкой без какого-либо опыта отношений, могла знать, что не всё можно позволять любимому человеку?!
Кюветчица• 26 октября 2020
Ви молода ще жінка. Самостійна, нафіг вам такий чоловік?
Я розлучалася в подібній ситуації, 12 років шлюбу, 3 дітей. Розлучилася і видохнула, потім заміж вийшла за іншого.
Омлетик• 26 октября 2020
Чтоб разойтись спокойно - обратиться в опекунский совет, к участковому, где должны с ним провести беседу, чтоб он не травмировал детей. Его должно успокоить после этого, с моим абьюзером помогло очень. Тоже выливал г-но свое постоянно и дочери в уши. Я плохая, он классный.
Подать в суд на развод, в суд или опекунский на определение места жительства детей с вами, график свиданий и тд. Там и психологи есть в опекунском, если что.
Переводы с украинского• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
ок, любить, як проявляє цю любов?
Любов - це зі сфери почуттів, не обов´язкого її проявляти матеріально)) Живе з вами, хоче бути поряд, робить все, що ви наказали, не робить наперекір, щоб ви не кричали, підлаштовується)))) Інший би вже послав. З вашим характером. В кожного є недоліки, і у вас також Тільки у абьюзерів немає, отже ви і є абьюзер. Вони завжди праві і не сумніваються.
спальное место• 26 октября 2020
Ответ дляПереводы с украинского
да где ж любит, если стакан воды не подаст жене, когда та болеет? и к детям собственным полгода не подходит? и спать уходит отдельно
Заикальница
• 26 октября 2020
Ответ дляПереводы с украинского
в моєму поянтті любов - це не тільки почуття, але і дії. Тобто я тебе люблю, от ти і крутись біля мене, так?
Переводы с украинского• 26 октября 2020
Ответ дляспальное место
Ой, кого вы слушаете)) Я автору не верю после ее россказней про то, какая она крутая за папин счет молодец и не олень)))
спальное место• 26 октября 2020
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ви мені написали, я чужа людина!!!!!!
так он убил ее доверие. что вы кричите так...
15 лет не показатель, люди и за день могут стать врагами - подруги, мамы, сестры, соседи и т.д.
ЖующаЯКонфету• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
так, в мене такий класний тато! Але Ви всього не знаєте. Я ж теж не олень, голову на плечах маю. На крайній випадок - я б таксувала)
Таксувала... да шо визнаєте про це((((()
По голові 1 раз врізали, або машину забрали((()
Або трейсери підрізали, ви «Міла дівчинка».... просто мила....
Але зовсім не знає життя.
Переводы с украинского• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Ну знайдете собі альфонса на СЗ, який буде діяти - спочатку потратить на вас 10 тисяч гривень, а потом візьме у вас в борг 50 ’мамі на операцію’))). Ви хочете, щоб він все робив так, як ви це бачите, але ж він інша людина, він має право діяти так, як він це бачить.
Заикальница
• 26 октября 2020
Ответ дляЖующаЯКонфету
Але зовсім не знає життя.
ок, най буде і так.
ЖующаЯКонфету• 26 октября 2020
Ответ дляспальное место
?! Все що ви бачите це лише ваші припущення. А я пишу про схему взаємовідносин.
Заикальница
• 26 октября 2020
Ответ дляПереводы с украинского
Ви мабуть мене не зрозуміли, мені на даний час не потрібен мужик в хаті. Я і без нього нормально живу!
Мій чоловік на разі ніяк не діє
ИМХОля• 26 октября 2020
Без ругани не получится. Расходитесь и все. За год все устаканится, главное его в полный игнор отправить. Дети тоже все поймут. Вы еще очень молоды и заслуживаете хорошего и любящего мужа. У вас все будет хорошо!
Пс: на старперов больше не смотрите.
ЯсноВидящая• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
ну от така я є. В мене все має бути чітко - діти мають мати режим, школа/садок, сон. Коли народився старший син, він не брав його на руки до 6-ти місяців, коли народилась менша доня, він пішов спати в іншу кімнату на 9-ть місяців. Я з малою їздила на роботу від 3-ох тижнів..... говорити багато
Так может вы сами ему не позволяли ничего? Вы не даёте ему ни вздохнуть, ни перднуть спокойно
Заикальница
• 26 октября 2020
мабуть треба було починати старпост з того, що я знайшла переписку чоловіка з пассіями, тоді б і відповіді були інші.....
люблю_тортики• 26 октября 2020
Був би у вас активний чоловік, вже би втікали від нього або були би постійні сварки, якщо не бійки, вдома.
А піти від нього хочете ви чи ваша мама з татом, які постійно капають на мозок, що за тютю ти собі посадила на шию?
Заикальница
• 26 октября 2020
Ответ дляИМХОля
Пс: на старперов больше не смотрите.
дякую!