Заикальница• 26 октября 2020
Просто виговоритись. Розійтись після 15-ти років з абюзером....
Просто виговоритись, бо нема з ким, а відчуваю, що ще трошки і я зійду з розуму. Дано - сім"я - я (33р.), чоловік (43 р.) діти 4 і 9 років. Я вийшла заміж дуже рано - 19 років, на той час здавалось, що це чоловік, створений для сім"ї. Але ніколи не було слів любові ( пару раз може сказав, що мене любить), ніколи ніякої ніжності - встидався мене за руку тримати, обняти при людях і т.д. Все це пояснював своїм невмінням виражати почуття. Багато чого пройшли за ці роки - спочатку я не могла завагітніти, лікування, операція - в той час ніякої моральної підтримки, я могла ревіти, від нього лиш холодно - чого плачеш і все. За всі роки нашого спільного життя я завжди була отим двигуном - вперед, вперед, але не тільки словами, але і ділами. Всі ремонти, які ми робили (5 квартир, які ми змінили) були завжди на мені, будівництво будинку також на мені, звичайно дітьми також займалась тільки я. І ВСЕ, я здулась! Не хочу я такого життя! Так і сказала - розходимось, він благає, щоб я дала йому шанс, що він виправиться і все буде так, як хочу Я! Крім цього він знайшов переписку з іншим чоловіком, подзвонив до його жінки, і тепер ще вона мені мозги компостує!
Епогеєм цього всього, звинуватив сина, в тому, що я хочу розійтись через нього!
Сказати, що я зла - це нічого не сказати!
Звичайно, що все не напишеш тут в одному пості. Але найбільше, що мені надоїло, що я для нього завжди була десь так на 4-5 місці, ніколи за мене не заступався ні перед ким, ну і ніякої допомоги, він знає, що має жінку, яка все порішає.
P.S. Квартира моя, він має куди йти.
Фінансово практично від нього не залежу.
просто поговоріть зі мною, як розійтись спокійно без сварок і травми для дітей...
P.S. Квартира моя, він має куди йти.
Заикальница
• 26 октября 2020
Ответ дляПереводы с украинского
Она себе на сайте знакомств вообще альфонса найдет, который кинет ее на все ее имущество))) будет забавно.
ото ви ’добра’....
спальное место• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
секс - це взагалі окрема тема - прийшов, зробив, пішов. І звичайно мене таке нервує і не подобається. Інколи, коли ми ще менш більш нормально спілкувалсь, я кажу - ти хоч би мене пожалів (в плані обняв, погладив, поцілував), а він мені - ти що песик?
нда...
я так и не поняла, а чем он вас взял? престарелый (для 20-летней девушки) неласковый, не умеющий даже за руку взять и не возносящий в алмазное небо при сексе --- ну у ас вообще не на кого больше было внимание обратить в девичестве, что ли?
LarsonPeterson• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Треба щебінь на будову - подзвони там за щебінь, я питаю - ти що сам не можеш - та ти ліпше вмієш.
Тобто все, що треба - все роблю я, а він хороший сім’янин
инвалидина, что еще скажешь. причем это его осознанный выбор, ничему у вас не научиться и так быть тяжелым балластом.
яб не смогла, так как вы. просто бы ушла к другому и жила в радость, и добра наживалаа бы.
Джинцы на Флиси• 26 октября 2020
Ответ дляспальное место
ой, ну так уже и заработал на к. с зп 15 тысяч, ага.
а то, что детьми никак не занимается, - это как назвать? тем более при нормированном графике. у меня бы такой муж и ужин бы готовил, и уроки помогал ребенку учить.
он вообще-то подрабатывает еще, вон автор писала, что по выходным дома нет - работает же? и это после полной рабочей недели
Заикальница
• 26 октября 2020
Ответ дляПереводы с украинского
це взагалі окрема тема - прийшов, зробив, пішов.
Не зрозуміло. Ви отримуєте оргазм?
інколи так, але вже давно такого не було
Заикальница
• 26 октября 2020
Ответ дляспальное место
у вас 100 кг веса и поэтому вам было по силам? чи то така нагальна потреба була носити той цемент?? сели себе и ждете чернороба. всё!
та я вже зрозуміла все. Але зараз не про це. Як розійтись спокійно?!?
СкрипяСердцем• 26 октября 2020
Я вас понимаю! Не возвращайтесь, лучше не будет!
Мы прожили 10 лет, были несколько лет хороших(первые 2 года), потом решили развестись, а тут война.... переехали и как то все склеелось назад.
Я тянула все, зарабатывала, дом на мне, ребёнок, купила жилье раз, потом авто и второе жилье.
А он? А он начал бегать по феям.
Если раньше помогал хоть что то, то тут зп шла на фей, даже умудрился у меня как то тысячу выдурить, типа ему надо. Второй раз я уже поржала, говорю не выйдет)
Короче дала право выбора - или живешь семьей или чем угодно, но не с нами.
Ушёл. Ползал. Когда узнал что встретила мужчину, звонил ему, угрожал, приходил на работу. Пережили)
Мы счастливы, а он каждый раз пытается новую бабу перед нами тискать, но нам смешно)
А он? А он начал бегать по феям.
Переводы с украинского• 26 октября 2020
Ви його просто не любите. Тут деякі чоловіки не працюють взагалі, лежать на дивані, обирають коханок на сайті знайомств, а жінки потім тих коханок мороженою куркою бьють))) Бо посміла залізти сучка в штани її пусичку.
Моя думка - ваш типаж брутальний тестостероновий мужик, який прям з мишцями ого-го, може інколи і придушити і трохи по писку надавати, буде вас брати голими руками все таке)))) Ви з таким зразу станете спокійна))
LarsonPeterson• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
і я так кажу, що між нами нічого немає, але він благає заради дітей не розходитись
ога, заради дтей.
ради его уюта и удобства.
А давайте ка поиграем в одну очень инетерсную ...нет не сексуальную...игру.
Берете и ’болееете’, вот что нибудь по неврологии.
Я например болею, к сожалению, по-настоящему.
Имею вертебрально-базелярную недостаточность.
Посмотрите, как он будет радом с вами жить РАДИ ДЕТЕЙ.
Как только надо будет заботиться о вас, ему - о вас, так он быстрнеько покажет свои настоящие мотивы. бросит он вас как ненужный груз.
МОжете ради интереса проверить.
ради его уюта и удобства.
МОжете ради интереса проверить.
Заикальница
• 26 октября 2020
Ответ длятянитолкайка
А что он должен делать на расстоянии то? Если Вы не захотели выбрать время когда он будет дома? Или хоть грузчиков нанять?
та це довго розказувати. так, я сама винна в цьому всьому, признаю. Але якщо б ми обоє лежали на дивані і нікуди не рвались, так би і жили в його 1-но кімнатній квартирі.
Заикальница
• 26 октября 2020
Ответ дляLarsonPeterson
ога, заради дтей.
ради его уюта и удобства.
МОжете ради интереса проверить.
ради его уюта и удобства.
МОжете ради интереса проверить.
коли я хвора - то я вдома сама з дітьми))) перевірено. В нього робота, прям як на ЧАЕС....
Переводы с украинского• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
А куди ви рветесь? Хіба то не ваш тато рветься, вибачте?))
Джинцы на Флиси• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Автор, смотрите, муж неидеален, но! он не ухудшился за время брака, правда? Вы его таким полюбили.
Сейчас просто разлюбили и накручиваете себя. Так вот зря, это как маятник, потом остынете, и вспомните его хорошие стороны, и кинет вас в другую сторону, будете вы за ним бегать.
Вы сейчас что ли мечтаете, что вас женатый любовник к вам уйдет, чтоб ваших детей вместе растить?
Очень маленькие шансы, чисто по статистике...
СкрипяСердцем• 26 октября 2020
А как мастерски унижал и оскорблял))) у меня и ведро, и готовлю я ужасно, и убираю ужасно, косая и кривая, короче как мне повезло что он меня такую взял.
А я его кормила, поила, сама стены штукатурила пока он телок пер.
Зато собрала себя, и теперь никто меня не обидит!
СкрипяСердцем• 26 октября 2020
Ответ длятянитолкайка
Потому, что ей нужно потом рассказать, что она сама все порешала и посокрушаться, что нет помощи.
Я сама штукатурила, потому оно косорукое и мозги выносило!
А сейчас я с другим мужчиной и совершенно другая - он все чинит, а я не знаю и не умею. Просто у нас роли в этом браке другие
спальное место• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
не очень понятно, что сейчас у вас неспокойного.
’він благає, щоб я дала йому шанс, що він виправиться і все буде так, як хочу Я! ’
а что он конкретно предпринимает сейчас, что делает и как себя ведет? пытается ли переменить ситуацию, чтобы вы перемотрели свое решение о разводе?
хотя... если мужчина даже в постели не старается ублажить свою единсственную, это говорит о нелюбви и махровом эгоизме. расходитесь. так же решительно, как вы строили быт все эти годы
Заикальница
• 26 октября 2020
Ответ дляПереводы с украинского
так-так, а я лежу на дивані, а тато мені приносить у валізі бабосики. Ви все знаєте.
Заикальница
• 26 октября 2020
Ответ дляПереводы с украинского
мені всерівно, що там у когось. Я кажу, що мене не влаштовує.
Ваша прЭлесть• 26 октября 2020
Ответ дляДжинцы на Флиси
имеет, потому что это пример тупейшей придирки.
Давайте вас муж с работы вызовет обед ему приготовить, а не согласитесь - обвинит, что семью не цените
Я не вижу придирки в том,чтоб муж разгружал машину со стройматериалами.Меня муж не вызовет готовить ему обед на работу ,Вы пишете глупости какие то.Это немного не равноценные вещи.Женщина может сорвать спину ,может произойти опущение матки,может сдвинуть внутренний орган от нагрузки.Вы разницы не видите в этих вещах?
ЖующаЯКонфету• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
ха-ха-ха)))) Спочатку 1-но кмінатка квартира була його, потім поміняли ( спільними зусиллями) на двох кмінатну. Потім поміняли на 3-ох кімнатну+1 . Мої батьки багато помагали. Будинок збудований за рахунок фірми (80 %), на якій я працюю, родинний бізнес. Я не хочу нічого рахувати, і все, що він захоче - я залишу.
Але ж спочатку його квартира...
Правильно робить що нічого не робить!!!! Якщо ви нам написали що 80% це гроші родинного бізнесу на будинок, я уявляю як часто про це говорити йому(((( та ще й батьки...
Так шо не сумуйте.... більш помикайье, скаржіться на чоловіка і його не буде)₴))!
Заикальница
• 26 октября 2020
Ответ дляспальное место
все став помагати - одяг розвісити - він, ПМ розвантажити - він, ЗРАНКУ встав, щоб маму привезти, квіти приніс..... але це все показово.
Переводы с украинского• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
Якби не тато, чи змогли би ви мати те, що зараз? Запитайте себе.
Чи знайшли би ви ще таку роботу до 15 з зарплатою 15 тисяч зараз особливо?
Заикальница
• 26 октября 2020
Ответ дляЖующаЯКонфету
Але ж спочатку його квартира...
ну Ви ж всього незнаю. Я НІКОЛИ його грошима не помикала, можете в нього запитати))) А от він міг - то йому мало дивідендів, які я принесла, то чому я не фінансовий директор і т.д.
Джинцы на Флиси• 26 октября 2020
Ответ дляВаша прЭлесть
А зачем женщина договаривается о привозе цемента, когда некому помочь???
Чтоб потом ныть, что она маленькая серая птичка? это просто манипуляции
Почему нельзя нанять человека???
Или если так хочется припахать мужа, спросить, дорогой, когда ты сможешь разгрузить цемент, мне надо договориться с людьми.
Почему нельзя нанять человека???
Заикальница
• 26 октября 2020
Ответ дляПереводы с украинского
так, в мене такий класний тато! Але Ви всього не знаєте. Я ж теж не олень, голову на плечах маю. На крайній випадок - я б таксувала)
Ваша прЭлесть• 26 октября 2020
Ответ дляДжинцы на Флиси
Почему нельзя нанять человека???
Да,это тупняк со стороны женщины однозначно.Если она и договаривалась сама и разгружала сама.
Заикальница
• 26 октября 2020
Ответ дляЯсноВидящая
По-моему абьюзер и истеричка вы
Порадниця, така порадниця. Ну от і добре, тоді чому він не хоче мене залишити??? жити є де, діти під боком, в кожного своє авто, ніхто не від кого не залежить. В чому причина, поясніть?
Заикальница
• 26 октября 2020
Ответ дляСкрипяСердцем
ну от, а в нас вже ролі не зміняться. Коли він до мене дзвонить і питає, як там краще залити сходи - мене аж підкидає!
Джинцы на Флиси• 26 октября 2020
Ответ дляЗаикальница
вообще-то у вас дети, и да, он вас любит в какой-то степени привык.
Тяжело ломать привычную жизнь человеку