Оловянный_Прагматик• 28 октября 2020

Перший крок до скасування безвізу. Закриття декларацій

27 жовтня стало відомо, що Конституційний Суд ухвалив рішення за конституційним поданням депутатів щодо відповідності Основному закону низки положень антикорупційного законодавства та визнав неконституційними окремі його положення.
Національне агентство з питань запобігання корупції з 28 жовтня закриває реєстр електронних декларацій на виконання рішення Конституційного суду.
Судді Конституційного суду визнали такою, що не відповідає Конституції, кримінальну статтю 366-1, яка передбачала відповідальність за недостовірне декларування. На думку Суду, кримінальна відповідальність є надмірною за вчинення таких правопорушень.

НАЗК закриває реєстр електронних декларацій через рішення КС

Подання було ініційоване депутатами ОПЗЖ та "За майбутнє"
Упругая попка• 28 октября 2020
Ответ дляИМХОля
рекомендовать у нас все умеют. лишь бы языком ляпать
Ви справаді не знаєте, хто і які має повноваження щодо прийняття рішень?

Смячиком• 28 октября 2020
Ответ дляМаруська Му
При Порошенко КС отменил статью за незаконное обогащение, и при Зеленском закон восстановили
[smile]445[/smile Дурдом. Мы все видим, как восстановили, просто уничтожили единственный механизм, который помогал контролировать чиновников.
Маруська Му• 28 октября 2020
Ответ дляСмячиком
Так кто судей КС назначил?
Упругая попка• 28 октября 2020
Ответ дляМаруська Му
До этого КС отменял в феврале 2019 этот же закон. И судьи КС - креатура Порошенко и ОПЗЖ
Судді, яких призначи вПП голосували проти прийняття рішень. Коли Зе треба було розпустити ВР, ці ж судді КС чомусь швидко прийняли потрібне рішення. Де за півтори роки розслідування щодо Окружного суду, де кримінальна справа щодо сплівок судді Вовка, який хвалився, що КС прийме те, що йому треба, де дії Генпрокурора, який призначений Зеленським? Досить на попередників валити все
Валькірія• 28 октября 2020
Ответ дляАль_де_Барановна
Так действий как раз и нету, есть лозунги
действія якраз і є, і саме такі, які все рушать. спочатку з виступом на всю країну з обвинуваченнями невинних людей (справа Шеремета), потім з кишеньковими прокурорами, призначенням Портнова, потім з САП, потім з відміною відповідальності за обман і відміною е-декларацій. (і це тільки в правовій сфері, мовчу вже про економіку)

які дії ви хочете від нас? ми пишемо, обурюємося, ходимо на протести, ми створюємо петиції, поширюємо їх, ми підтримуємо українських блогерів, ширимо правду, голосуємо за проукраїнські сили, допомагаємо армії, Порошенко он допомагає лікарням, а лозунги - це у вашої зеленої влади, яка розвалює все, до чого доторкнеться, під схвальні коменти проплаченої ботоферми.
Упругая попка• 28 октября 2020
Ответ дляМаруська Му
Так кто судей КС назначил?
А хто не призначив і досі ?
Смячиком• 28 октября 2020
Ответ дляМаруська Му
Так кто судей КС назначил?
Какая разница, кто их назначал. Их там много. Вопрос, кто им руки развязал и дал гарантии, что можна творить все, что угодно и ничего за это не будет. Порошенко, явно, не имеет влияния на КС. Подання в КС занесли ОПЗЖ и ’За Майбутнє’ Коломойского. А кто у нас пляшет под дудку Коломойского? Наш найчеснейший препиздент
Банка с бутылками• 28 октября 2020
Ответ дляВалькірія
- ваш сарказм ні до чого
- страна у нас не ніщая, вивчайте статистику по ВВП на душу населення як мінімум
- якщо вам не треба безвіз, не значить, що іншим не треба. і відучайтесь розписуватись за всіх
- ті самі люди,я кі тут не можуть знайти роботу, по безвізу їдуть працювати в Європу і безвіз для них якраз надважливий, невже така проста логіка не доступна вашому сприйняттю?
- справа зовсім не тільки в безвізі, а в тому, що це рушить державні інституції, розвалює країну, сприяє корупції!! в країні, де нема закону, де крадуть безконтрольно, і управи нема, неможливо вести бізнес, економіка буде тільки розвалюватися!
- якщо ви цього не розумієте, то хоч не позортесь і не пишіть дурню!
- хоча вам платять за комент і дурні ви ще тут понаписуєте на 33 сторінки, щоб ніхто й не сумнівався.
Безвиз не даёт права на работу.
И кстати, страна уже давно разваливается, Крыма нет, Донбасс не доступен. Или вам плохо видно?
Упругая попка• 28 октября 2020
А ще уряд скасував обмеження по зарплаті для чиновників, які ввів був через ковід)). І передав чергові пару мільярдів з ковідного фонду поліції))) кінець епохи бідності)

Упругая попка• 28 октября 2020
Ответ дляБанка с бутылками
Безвиз не даёт права на работу.
От не треба вже стрілки переводити у дискусії
Я инженер, меряю от 1• 28 октября 2020
Ответ дляУпругая попка
А ви самі скільки літали? Я от і так і так пробувала. Так от, по безвізу я за один день купила квитки на літак, онлайн забронювала готель і онлайн купила страхування. Все. А з візами це треба було мудохатись пару днів, їздити з купою документів по візових центрах, плати за 4 осіб уже не памятаю скільки, точнго більше 100 євро. Плюс, цю візу мені можуть відкрити суто на час поїздки і через певний час все но новій.
Там дальше ЖП не выезжали. И правда, зачем им безвиз?
Валькірія• 28 октября 2020
Ответ дляАль_де_Барановна
С каких пор на работу можно ездить по без визу? Нелегалом? А потом ныть что кинули?
ось перше ж посилання в гуглі, читайте:
https://www.05447.com.ua/list/112106
’Введення безвізу стало визначною подією як для нашої держави в цілому, так і для пересічних громадян зокрема. Одним з головних бажань є працювати за кордоном та отримувати гідну платню за роботу.

Раніше легальне працевлаштування в деяких країнах було практично неможливим навіть при допомозі юристів. Нині, при наявності безвізового перетину кордону, є шанс спробувати те, що раніше лише значилось в планах. ’

всяко безвіз допомагає потрапити на роботу, а не тільки для туристів призначений.
Банка с бутылками• 28 октября 2020
Ответ дляВалькірія
з усіх пунктів, які я написала, ви вибрали відреагувати лише на один. я й не сумнівалася. бо аргументів у вас ніяких немає і бути не може, а є тільки ’воинствующее невежество’. спробуйте прочитати ще раз, може, хоч щось дойде.
Вы валерьяночки попейте и успокойтесь. Кто-нить обязательно ответит по каждому пункту.
Ну не заинтересовали вы человека, бывает.
Валькірія• 28 октября 2020
Ответ дляБанка с бутылками
та мені все одно на ваші відповіді, я й так знаю, що зефанати нічого не можуть на них відповісти, по-перше, у них соображалки не вистачить, по-друге, що тут відповіси, якщо нічим крить. ви тільки й можете, що ходити і кривлятись.
Банка с бутылками• 28 октября 2020
Ответ дляСмячиком
Ага, опять у зефанатиков Порошенко во всем виноват. Только именно при Порошеннко ввели электронное декларирование и отвественность за незаконное обогащение, и при Порошенко КС такого не творил, а ОПЗЖ и Коломойский тихо сидели за пределами страны, а не подання в КС носили и за ниточки судей не дергали. И то что Вовка имеет монобольшинство в парламенте для зефанатиков вообще не аргумент. Главное, что он опрос провел, узнал, поддерживаем ли мы пожизненное за корупцию. Умничка, поклонники довольны и прослезились от умиления... Тошнит уже от всего, что происходит. Когда уже придет ЗЕ ЕНД
И кого при порохе наказали за коррупцию? Кого посадили, вы в курсе?
Что тот, что этот, один фиг. Рука руку моет.
Смячиком• 28 октября 2020
Ответ дляБанка с бутылками
При Порохе хоть какое-то движение было в сторону борьбы с коррупцией. А при Зе отменяют и уничтожают все, что с таким трудом создавалось последние несколько лет.
Маруська Му• 28 октября 2020
Ответ дляУпругая попка
При президентстве Петра Порошенко суд должны были ликвидировать. Даже был соответствующий Указ, который подписал пятый президент Украины. Но Окружного административного суда среди девяти других судов там не было. За год до подписания Указа о ликвидации судов, журналисты программы «Схемы» сняли неформальную встречу Вовка с Александром Грановским. Он был народным депутатом от президентской партии «Блок Петра Порошенко» в VIII созыве Верховной Рады. В то же время Грановского называли «куратором» от Порошенко в прокуратуре и судах. (hromadske.ua)
Валькірія• 28 октября 2020
Ответ дляБанка с бутылками
Безвиз не даёт права на работу.
розвал країни не у втраті територій. якщо вже прискіпуватись, то ці території вибирали нам януковичів і досі голосують за опзж.
розвал, якщо ви не в курсі, це
1) падіння економіки, падіння доходів, притискання самозайнятих, проїдання ЗВР
2) розвал інституцій
3) розвал правової сфери, чесного суду
4) корупція
5) повний цинізм влади, яка могла б зробити які завгодно реформи, маючи монобільшість, але не робить, а краде і бреше
6) розвал в медицині
7) в культурі і освіті
да, і медіа при цьому належать олігархам. і процвітають всякі кремлівські шавки, типу Ш-я.
а ваш зеленський вибачив Коломойському і Ахметову мільярди, які вони заборгували державі. і вибачив Газпрому борги і відізвав позови, теж на мільярди. все хотів путіну потрафити.
а в держави навіть немає власних грошей, це все гроші платників податків. отак він розпорядився ними і це я ще мовчу про фонд боротьби з ковідом і гроші для онкохворих.
Упругая попка• 28 октября 2020
Ответ дляМаруська Му
Альо, Зеленський президент уже півтори роки, ви в курсі, ні?

Маруська Му• 28 октября 2020
Ответ дляУпругая попка
Я вам пишу про чудесную реформу судов Порошенко, про решалу Грановского, про судей Вовков, которых Порошенко же и поназначал, а вы про то, что при Порошенко было лучше. Вообще бесполезно что-то объяснять
Упругая попка• 28 октября 2020
Ответ дляМаруська Му
Наверняка• 28 октября 2020
Ответ дляУпругая попка
Полностью с вами согласна.
Я не сталкивалась с шенгеном. А как обстоят дела с нас пунктами , кроме Киева ? Как им получать эти визы ?
Я из Днепра. Интересно узнать ...
Крем для арбуза• 28 октября 2020
Вот что вам давала эта декларация? Ощущение того что вы можете что-то изменить? Каждый день всплывают новости о том, что у одного чиновника несоответствия в декларации, у другого судьи тоже за последний год пять квартир и три машины бизнес класса. И никого ни к какой ответсвенности не притянули. Чиновники как оформляли эту недвижку, так и оформляют. У многих людей вообще есть хороший юрист который занимается оформлением документов и соответсвенно заполнением декларации, там не подкопаешься. Поэтому какая вам разница на каком чиновнике что записано. Меньше знаешь, крепче спишь
Упругая попка• 28 октября 2020
Ответ дляНаверняка
Полностью с вами согласна.
Я из Днепра. Интересно узнать ...
Ну, я у Львові живу, у нас є візовий центр, у сусідніх областях немає, здається, там ще від країни залежить. Потрібно платити було уже й не пригадую точно за що саме, це окремо, не за саму візу, потім збирати документи, їхати заяву писати і документи здавати, щоб дали візу, теж платити. І ще раз їхати по документи або платити за курєрську пошту. Коротше, купа непотрібних речей, на відміну від.
Упругая попка• 28 октября 2020
Там не тільки декларації відмінили, спеціально для тих, хто питає ’а що такого’ і ’навіщо заглядати у чужу кишеню’.
Конституційний Суд України вважає, що встановлення кримінальної відповідальності за декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації, а також умисне неподання суб’єктом декларування декларації є надмірним покаранням за вчинення цих правопорушень. Негативні наслідки, яких зазнає особа, притягнута до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів, передбачених статтею 366-1 КК України, непропорційні шкоді, яка настала або могла настати у разі вчинення відповідних діянь.
автор Оловянный_Прагматик • 29 октября 2020
Заступник голови Конституційного суду Сергій Головатий розповів, що він не підтримував рішення від 27 жовтня, яким скасовано кримінальну відповідальність за недостовірне декларування.

Джерело: розбіжна думка судді, яка оприлюднена на сайті КС
Чеширская кошечка• 29 октября 2020
Ответ дляСмячиком
Чужие деньги, как вы выразились, это наши деньги, за которые некоторые госслужащие при зарплате в 10000-20000 грн имеют виллы, гектары земли, дорогие машины, миллионные счета. То, что могло быть потрачено на детей, больных, дорги, идет в карманы чиновников. Да, ураа!!! Долой безвиз, приветствуем коррупцию!!!
Что вам конкретно дало то, что вы прочитали в декларации какого-что чиновника о том что у него недвижимость не соответствует доходам? Вы обратились с заявлением в полицию, в ДБР? Хотя Сытник в реестре коррупционеров и что? ,это не мешает ему возглавлять НАБУ
Чеширская кошечка• 29 октября 2020
Ответ дляСмячиком
Каким образом этот механизм помогал контролировать чиновников? Приведите хотя бы один пример
Голодаю• 29 октября 2020
Ответ дляУпругая попка
https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Бюджетная_авиакомп...
И из-за того, что украинцам отменят безвиз, все низкобюджетных авиакомпании прекратят свое существование? Вы серьезно??
Голодаю• 29 октября 2020
Ответ дляНаверняка
Прямая. Без безвиза не будет лоукостов.
Вы вообще знаете, что такое лоукост?