Сигарный шланг• 02 ноября 2020
Ендометріоз
Чи можуть бути кров´яні виділення після статевого акту перед менструацією при ендометріозі?Місяць назад була на кольпоскопії,в висновку написали початкові ознаки ендометріозу.Не приписали жодн их ліків.Я після конізації,шийка сказали ідеальна.Дт цього часу виділень таких не було
ГендиреХтор• 02 ноября 2020
у меня были выделения, но не кровь, а просто как розовые выделения, 3-4 дня ((( пью тазалок, гинеколог назначила
Просто каралева• 02 ноября 2020
В мене конізація теж була (2 роки тому) на оглядах казали все добре..теж були виділення після статевого акту (позу поміняли ) .на днях вирішили вже не експериментувати і виділень не було...на огляд піду на наст тиждень..
очки_ннадо• 02 ноября 2020
кров´яні виділення після статевого акту обычно дает эрозия шейки или воспаление (рыхлость тканей влагалища из-за кольпита).
Багиня• 02 ноября 2020
Нет, контактные кровотечения- это шейка, к эндометриозу отношения не имеет. Какая гистология была?
Сходите к другим врачам, тут главное рак шейки не пропустить, вы не знаете на какую глубину удалили