ЗаведУющая• 24 ноября 2020
Підкажіть яку замшеву серветку брати для витирання насухо авто
Доброго дня колективний розум. Можливо хтось може порекомендувати, якого виробника взяти сервертку, щоб гарно витирала воду після миття машини.
ЗаведУющая
• 24 ноября 2020
Ответ дляliliyaya
Sonax. Дорогая, но самая качественная, хватит на лет 10)
их используют на мойках
отака піде?
ЗаведУющая
• 24 ноября 2020
Чи має значення штучна чи натуральна замша? Надивилась ось такі варіанти та
ЗаведУющая
• 24 ноября 2020
Ответ дляliliyaya
Да.
можете дешевле Car Life попробовать. она маленькая около 50грн.
Дякую.
ЗаведУющая
• 24 ноября 2020
Ответ дляНе фонарь
Девочки, вы что сами моете машину?
Ні.звичайно.) хочу чоловікові на подарунок
Не фонарь• 24 ноября 2020
Ответ дляЗаведУющая
То есть он моет сам?
Стрекозей• 24 ноября 2020
Ответ дляНе фонарь
То есть он моет сам?
Думаєте, що в Україні самі куркулі-міліонери живуть? Ні, є і прості люди, які самі собі машини миють, самі їсти варять, самі прибирають, і самі дітей глядять
куркулиха• 24 ноября 2020
Любую берите, которая для авто заявлена. И обратите внимание на впитываемому. У меня любимая искусственная, вбирает 2.5 л - идеальная для меня.
И да, я сама мою свою машину, полирую, натираю ) для меня это релакс и типа хобби
ЗаведУющая
• 24 ноября 2020
Ответ дляНе фонарь
То есть он моет сам?
Так. У нас свій будинок, автомийка кахер є. То хіба це проблема?
Не фонарь• 24 ноября 2020
Ответ дляЗаведУющая
И при этом вы на подарок покупаете мужу тряпочку? Он лучшего не заслужил? А вы бы хотели тряпочку в подарок?
ЗаведУющая
• 24 ноября 2020
Ответ дляНе фонарь
Ну це ж не основний подарунок.)) Буде ціла корзина дрібниць в машину. разом із коробкою, де їх зберігати.