90x60x90• 24 ноября 2020
Порадьте пуховік для дівчинки 10 р.
Шукаю пуховік для дівчинки! Вже є один фірми Reima(до коліна). Шукаю ще один на заміну і щоб по довжині був нижче колін. Порадьте щось, будь ласочка! Можливо десь можна купити по знижці?
Ромашка_Бегемотовна• 24 ноября 2020
Резервед посмотрите, носим их куртки и пуховики. не догого и вполне ничего
Кондуктор трамвая• 24 ноября 2020
Вот такой у дочери был очень тёплый. Покупали в Киеве, в Гулливере.