Рюмка ДЗЫНЬ• 30 декабря 2020

Спеціальний планшет для малювання чи програма для звичайного?

youtube.com/watch?v=OqCel3VBH7U
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 30 декабря 2020
youtube.com/watch?v=OqCel3VBH7U
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 30 декабря 2020
Що це? Донька хоче.
МадамОхмури• 30 декабря 2020
Автор, что бы ссылка была активная в конце нужно ставить пробел.
По поводу планшета, это по-моему Айпад
Петя-петушок• 30 декабря 2020
Автор, я своей заказала стилус и перчатку. Будет рисовать в программе на планшете. Если дело умнее пойдет, тогда на д.р. подарю графический планшет
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 30 декабря 2020
youtube.com/watch?v=OqCel3VBH7U
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 30 декабря 2020
Не виходить
МадамОхмури• 30 декабря 2020
youtube.com/watch?v=OqCel3VBH7U
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 30 декабря 2020
Ответ дляПетя-петушок
А в якій програмі малює?
МадамОхмури• 30 декабря 2020
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Не виходить
Ага и у меня))) странно
МадамОхмури• 30 декабря 2020
youtube.com/watch?v=OqCel3VBH7U
МадамОхмури• 30 декабря 2020
Тю...
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 30 декабря 2020
Звичайний планшет є.
Петя-петушок• 30 декабря 2020
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
А в якій програмі малює?
Я даже не знаю. Она в разных пробует. Одни устанавливает, вторые - удаляет и так по кругу.
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 30 декабря 2020
Ответ дляПетя-петушок
У Вас може старша, або шустріша. Моїй 8р.
соева-сысоева• 30 декабря 2020
Этот конкретный на Айпад похож. А вообще это графические планшеты. Есть менее удобные - рисуешь на нём, а изображение на внешнем экране (ноут, например). Есть планшеты уже с экраном как на видео. Айпад, huion, wacom. У меня huion.
Петя-петушок• 30 декабря 2020
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Моей 10.
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 30 декабря 2020
Ответ длясоева-сысоева
Не підкажете яка мін ціна з екраном, може бачили коли шукали?
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 30 декабря 2020
Чи краще на звичайному планшеті спочатку?
соева-сысоева• 30 декабря 2020
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
В нас десь від 350-400у.о. Я замовляла на аліекспрес. Мій тоді (це майже два роки тому, зараз вони дешевше коштують) тут продавали від 34тис грн, з Алі обійшовся до 19 тис. разом з податками, 21 діагональ.
З купонами там можна невеликий купити 180у.о.+/-. Якість в мене така.
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 30 декабря 2020
Ответ длясоева-сысоева
Супер, дякую. А де купони взяти?
соева-сысоева• 30 декабря 2020
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Супер, дякую. А де купони взяти?
У продавця набрати, тут під товаром натисніть - випаде перелік доступних купонів. Ось, наприклад, такий у мене вийшов 242 у.о. податків вам виставлять доларів на 10-15. Тобто це все потягне на 7000-7200 грн. В нас такий тисяч 17-18 коштує. Я просто менший з безкоштовною доставкою так швидко не знайшла, та й цей розміром з ноут - зручніший. Але вибирайте з відгуками, там їх достатньо.
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 30 декабря 2020
Ответ длясоева-сысоева
Дуже дякую Вам! Веселих свяют! Хай все бажане збувається!
соева-сысоева• 30 декабря 2020
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
дякую, і вам казкового настрою.
автор Рюмка ДЗЫНЬ • 31 декабря 2020
Ответ длясоева-сысоева
дякую, і вам казкового настрою.
Дякую!