энциклопУдия• 12 января 2021
Ура! "Секс и город" возвращается! Кто смотрел?
На телеекрани незабаром вийде продовження серіалу "Секс і місто" - через понад 20 років після дебюту культового телешоу.
Серіал HBO розповідав про життя чотирьох нью-йоркських жінок, їхню роботу та стосунки наприкінці 90-х - початку 2000-х.
Але в новому серіалі повернуться лише троє з чотирьох головних акторок - Сара Джессіка Паркер, Синтія Ніксон та Крістін Девіс.
Платье Длинное бальное• 13 января 2021
Ответ дляЗабагаловка
Посмотрю из любопытства. Но боюсь, что могут снять фигню какую-то.
Вот несколько лет назад сняли продолжение Беверли Хиллз - так я читала очень много негативных отзывов. Но сама ещё посмотреть не успела.
Серіал не продовження а про те, як його знімали.
Скажімо, зайде лише добре сарказмом приправленим при перегляді.)