Мадам Подлинник• 21 января 2021

Оксана Обертинська, яка зіграла психолога в серіалі "Слуга народу"

стала консультанткою Офісу президента Володимира Зеленського з питань вірусології та отримала з бюджету держзамовлень на 18 млн грн.
ФрекенБок• 21 января 2021
Я бы тоже соих всовывала. А чего зря время и деньги терять? Страна больших возможностей!

МатьЧасть• 21 января 2021
Мля, треш все глибше і глибше, пздц ((((
Ума Палата• 21 января 2021
Скичко губернатор Черкасской обл. Что не день так прекрасные новости.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 21 января 2021
новые лица, ёпт!
Блондинка в Шоколаде• 21 января 2021
Вот эта Оксана?
Доцент кафедри вірусології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика Міністерства охорони здоров’я України, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України
https://nmapo.edu.ua/s/np/k/virusolohii/naukovo-pe...
кошкомышь• 21 января 2021
Свій до свого по своє... ой, по свою частину пирога
Пьяная вишня• 21 января 2021
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Вот эта Оксана?
Не поняла, так она ещё и актриса???
Ангел-предохранитель• 21 января 2021
Я у шоці! Тільки-но подруга розповіла про впровадження закону про легалізацію зброї, а тут на тобі ще й таке!
язззззь!!!• 21 января 2021
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Вот эта Оксана?
Внешне очень похожа на ту актрису из сериала. И имена совпадают
Или все-таки разные люди?

Винник• 21 января 2021
Ответ дляФрекенБок
А чего ж тогда Петю за кумовство и за ’всовівание своих’ помоями поливали?
Пушкининиана• 21 января 2021
Ответ дляУма Палата
Удалено администрацией...
Винник• 21 января 2021
Ответ длякошкомышь
Кінець епохи бідності
Україна понад усе!• 21 января 2021
Это два разных человека.
’ОБЕРТИНСЬКА Оксана Володимирівна – доцент кафедри вірусології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика Міністерства охорони здоров’я України, м.Київ, Заслужений лікар України’
кошкомышь• 21 января 2021
Ответ дляВинник
Кінець епохи бідності
Ага

Одна Оксана вже стала на 18 млн заможнішою
Винник• 21 января 2021
Ответ длякошкомышь
Ага

то ви ще не балчили ’альтруїстів’, які приїхали робити собі кінець епохи бідності на Івано-Франківщину)))) 9 радників, як 9 друзів Оушена)))) і всі типа на громадських засадах
Ума Палата• 21 января 2021
Ответ дляВинник
И за липецкую фабрику, а тут самый красивый президент современности продал франшизу на лигу смеха в Россию.
Винник• 21 января 2021
Ответ дляУма Палата
И тишина, как на клабдище))) обтекают)))
Крем для арбуза• 21 января 2021
Ответ дляУма Палата
ахаха не он продал, вот хоть почитайте
Винник• 21 января 2021
Ответ дляКрем для арбуза
ахаха не он продал, вот хоть почитайте
так и Рошен уже давно не Порошенка, как и Липецкая фабрика Но это абсолютно не мешает порозоненавистникам продолжать лить помои на Порошенка

кошкомышь• 21 января 2021
До речі, про про гроші.

Вже не раз зебобіки озвучували ідею подати заявку на проведення зимової Олімпіади в Україні.
Коли вони все ж зроблять це, ктось такий, як ця Оксана, отримає не менше 100 млн грн на технічно-економічне обгрунтування ідею.

І заради цієї можливості ця ідея проведення Ігор і педалюється, випливає на поверхню час від часу.
Ні про який престиж країни мова не йде, та й ті Ігри 100 років нікому не потрібні
кошкомышь• 21 января 2021
Ответ дляВинник
А що у Вас там було?

Хто приїзджав? Що вони там робили?
Крем для арбуза• 21 января 2021
Ответ дляВинник
та он так подна...л стране и народу, что и лить ничего не надо, он сам всё для этого сделал
Крем для арбуза• 21 января 2021
Ответ дляВинник
только на сынка переписал, всего-то
Allize_di• 21 января 2021
Это ещё ничего, вот сегодня услышала СКИЧКО , когда-то был ведущий стал губернатором.
Голубая устрица• 21 января 2021
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Вот эта Оксана?
то есть вся эта тема фейк? (что актриса стала вирусологом). она и была всю жизнь вирусологом?
ФрекенБок• 22 января 2021
Ответ дляВинник
за деньги сделанные на войне
Блондинка в Шоколаде• 22 января 2021
Ответ дляГолубая устрица
получается да
Блондинка в Шоколаде• 22 января 2021
Ответ дляВинник
как Рошен не Порошенко?