Зажуженная Жужжа• 22 января 2021
Будь ласка, терміново допоможіть порадою. Державна служба. Володіння держ. мовою
Всім привіт і гарного дня!
Дівчата, питання до тих, хто нещодавно проходив співбесіду (добір) на посади державної служби.
Яким чином наразі засвідчується вільне володіння державною мовою? І який документ щодо цього зазначається у резюме?
Дуже буду вдячна за допомогу
Ло Шарик• 22 января 2021
Достаточно аттестата из школы про то что изучали украинский язык или из университета. Где то есть розяснення
Зажуженная Жужжа
• 22 января 2021
Ответ дляЛо Шарик
я Вам щиро вдячна
шукала , але не знайшла самостійно)