28 января 2021

Українці, які мають квартири площею від 60 кв. отримають квитанції з податком на

Українці, які мають квартири площею від 60 кв. отримають квитанції з податком на нерухомість. Українці, які мають квартири площею від 60 квадратів і будинки від 120 квадратів, до 1 липня отримають квитанції з сумою податку на нерухомість. Ті, хто перевищив “норму” нерухомості більш ніж на 28,2 квадрата, повинні будуть заплатити від двох тисяч гривень.

Це випливає з 266-ї статті Податкового кодексу. Важливо зауважити, що місцева влада має право пом’якшити норму, наприклад, брати податок з квартир площею від 70 квадратів. Однак більшість влад на такий крок не наважуються. Максимальна ставка податку – 1,5% від мінімалки за минулий рік за кожен квадратний метр житла, який перевищує норму. Цього року – 70,8 грн.

Приклад. Якщо у вас є квартира площею в 85 квадратних метрів, оплатити потрібно 25 квадратів (1770 грн). Якщо ж квартира площею 310 квадратів, то оплатити потрібно 250 квадратів (17,7 тис. грн) і додатково внести до бюджету 25 тис. грн.

У 2021-му потрібно буде заплатити за 2020-й. Кожному власнику “зайвої” нерухомості прийде квитанція (до 1 липня). З моменту вручення квитанції дають 60 днів для сплати податку.

Фізичні-особи підприємці, які вже вийшли на пенсію за віком, можуть більше не платити за себе єдиний соціальний внесок (ЄСВ).

Українці мають право повернути частину сплаченого прибуткового податку (ПДФО, 18% зарплати). Якщо минулого року платник податків платив за освіту (свою або дитини), виплачував відсотки за іпотекою, витратив гроші на лікування, платив за страховку (у тому числі пенсійну).
показать весь текст
автор Марафетчица 28 января 2021
Ответ дляДюагональ
дешеву іпотеку ( якщо це правда) вводить зеленський, а податок на майно і землю ввели при порошенку. Ще при ньому газ здорощав в 10разів для населення. Саме тому він і програв вибори.
ну і? Зараз все класно?
автор Марафетчица 28 января 2021
Ответ дляТыЧиНеТЫ
Так все равно, что свое время тратите на закон, который к вам не относится.
Давайте новую тему, это не зашла
Ну тоді виходьте з теми)))
ДинамоКит 28 января 2021
Ответ дляМарафетчица
Зелену владу критикувати не можна))) Тільки собак на попередників можна вішати.
так а причем здесь зелена влада, если этот закон был принят другим правительством?
Бабайко 28 января 2021
Ответ дляСережкинаЯ
в курсе, я тоже попадаю под этот налог
Хоромы были сарказмом?
автор Марафетчица 28 января 2021
Ответ дляДюагональ
не напали б якби автор не прокоментував ’ радійте іпотеці, їжте не обляпайтесь’ . То ж тема була створена для поливання брудом нинішньої влади. Хоча все, що зараз відбувається - це наслідки 2013-2014 рр.
Я повинна писати тільки те що вам подобається? Що хочу, те і пишу.
Дюагональ 28 января 2021
Ответ дляМарафетчица
ну і? Зараз все класно?
а до чого ’зараз’ до вашої теми про податки, які придумав порох?
СережкинаЯ 28 января 2021
Ответ дляМарафетчица
Зелену владу критикувати не можна))) Тільки собак на попередників можна вішати.
та можна) критикуйте - є, за що)
просто ви цю новину піднесли так, ніби це якась шокуюча дивина, а на справді це давній закон
автор Марафетчица 28 января 2021
Ответ дляДинамоКит
так а причем здесь зелена влада, если этот закон был принят другим правительством?
Та яка різниця? Платити всерівно треба.
СережкинаЯ 28 января 2021
Ответ дляБабайко
Хоромы были сарказмом?
я имела в виду наших депутатов и олигархов
Дюагональ 28 января 2021
Ответ дляМарафетчица
Я повинна писати тільки те що вам подобається? Що хочу, те і пишу.
ну так пишіть правду, що зе влала до податків на майно і землю відношення ніякого не має.
автор Марафетчица 28 января 2021
Ответ дляДюагональ
а до чого ’зараз’ до вашої теми про податки, які придумав порох?
Ну так і що? Платити треба, всерівно хто прийняв.
Бабайко 28 января 2021
Ответ дляДинамоКит
это значит, что если квартира 120 м2 имеет одного собственника-мужа, то ему придется все равно оплатить налог, даже если в этой квартире прописаны трое его детей, жена и теща)
Не очень справедливый на самом деле закон.
Че это? Чем эта семья отличается от семьи с одним ребенком?
Тем что родители головой думали, а не причинным местом когда детей планировали?
Суперский закон и реформа образования отличная..
СережкинаЯ 28 января 2021
Ответ дляМарафетчица
Ну так і що? Платити треба, всерівно хто прийняв.
з цього і потрібно було починати)
Дюагональ 28 января 2021
Ответ дляМарафетчица
Ну так і що? Платити треба, всерівно хто прийняв.
невсерівно! Треба, щоб люди знали і не наступали на виборах на ті ж граблі.
ДинамоКит 28 января 2021
Ответ дляМарафетчица
Та яка різниця? Платити всерівно треба.
да, треба. Только если беретесь критиковать зеленую власть, то за их деяния)
Мне кажется так справедливо, нет?)
автор Марафетчица 28 января 2021
Ответ дляСережкинаЯ
та можна) критикуйте - є, за що)
просто ви цю новину піднесли так, ніби це якась шокуюча дивина, а на справді це давній закон
Це так сприйняли, а не я донесла))) Новина не шокуюча, просто раділи досягненню в іпотеці,а про податок більшість не вкурсі.
Бабайко 28 января 2021
Ответ дляМарафетчица
Більшість не зрозуміли. Думають, що це просто трольна тема.
Большинство опять радуется- средний класс прессуют. Но не понимают, что когда закончится средний класс придут и к нищим.
автор Марафетчица 28 января 2021
Ответ дляДюагональ
ну так пишіть правду, що зе влала до податків на майно і землю відношення ніякого не має.
Не вказуйте, що мені писати і я не скажу куди вам піти... Вам стало легше, що вони немають відношення? Багато до чого мають.
СережкинаЯ 28 января 2021
Ответ дляМарафетчица
Це так сприйняли, а не я донесла))) Новина не шокуюча, просто раділи досягненню в іпотеці,а про податок більшість не вкурсі.
кого стосується, той знає
і посил вашої теми був з сарказмом
Налитое яблочко 28 января 2021
Ответ дляМарафетчица
Це так сприйняли, а не я донесла))) Новина не шокуюча, просто раділи досягненню в іпотеці,а про податок більшість не вкурсі.
я извиняюсь, вы вообще умный человек? к чему тут два разных закона при двух разных президентах? вам оно что дает с вашими квадратами? тема не зашла, надеюсь 50 центов вы не заработали
автор Марафетчица 28 января 2021
Ответ дляСережкинаЯ
з цього і потрібно було починати)
Це не я починала, я взагалі ні за Зе, ні за Порошенка і не згадувала. Налетіли, ніби хтось ’ФАС’ сказав.
ДинамоКит 28 января 2021
Ответ дляБабайко
Че это? Чем эта семья отличается от семьи с одним ребенком?
Тем что родители головой думали, а не причинным местом когда детей планировали?
Суперский закон и реформа образования отличная..
мне кажется вы тупите или реально не понимаете?)))
Это налог ’на роскошь’, так можно условно назвать.
120 м2 для семьи с 3 детьми - это необходимость, а не роскошь, как раз более менее комфортные условия жизни...к чему это облагать налогом? Где логика? И как раз эти люди думали головой, потому и растят детей в 120м2, а не в 30м2, зато без налога.
А вы сразу свои страхи в ход пустилии ’средство превосходства’))))
автор Марафетчица 28 января 2021
Ответ дляДинамоКит
да, треба. Только если беретесь критиковать зеленую власть, то за их деяния)
Мне кажется так справедливо, нет?)
Я їх не критикую, а поширила новину, яка остання на сайті УКРАЇНА КОМУНАЛЬНА в розділі ЖИТЛО. Прочитала сама, поділилась з іншими. Не шукайте політику, де її немає.
Дюагональ 28 января 2021
Ответ дляМарафетчица
Не вказуйте, що мені писати і я не скажу куди вам піти... Вам стало легше, що вони немають відношення? Багато до чого мають.
ваш комент - доказ того, що порохоботи розносять інформацію побудовану на брехливих маніпуляціях.
ДинамоКит 28 января 2021
Ответ дляМарафетчица
Я їх не критикую, а поширила новину, яка остання на сайті УКРАЇНА КОМУНАЛЬНА в розділі ЖИТЛО. Прочитала сама, поділилась з іншими. Не шукайте політику, де її немає.
я отвечала только на ваш пост, куда вы добавили политику.
А так я ее и не ищу..мне все равно, кто принял этот закон. Но ради справедливости, пришлось отметить, что не зе
автор Марафетчица 28 января 2021
Ответ дляСережкинаЯ
кого стосується, той знає
і посил вашої теми був з сарказмом
Тема показала, що не всі знають. Пишіть свою тему, БЕЗ сарказму. Або не читайте мою. Все просто.
Бабайко 28 января 2021
Ответ дляДюагональ
а до чого ’зараз’ до вашої теми про податки, які придумав порох?
К тому, что имея 255 подконтрольных депутатов Зе мог бы и отменить драконовские законы и реформы.

А вообще, пристёгиваемся девочки. Зеленского с днём рождения даже Макрон не поздравил. Дальше будет жопа жопная ещё хуже
автор Марафетчица 28 января 2021
Ответ дляНалитое яблочко
я извиняюсь, вы вообще умный человек? к чему тут два разных закона при двух разных президентах? вам оно что дает с вашими квадратами? тема не зашла, надеюсь 50 центов вы не заработали
PORKA 28 января 2021
Ответ дляMs. Доброта
Та кожен рік таке. Ні разу нічого не надіслали, ттт
и чего ждать? писем счастья с пеней?
Муж сам ездит в налоговую и берет платежку. Тоже бесит, конечно, и готов заплатить, так еще поехать, лбом ударить и выпросить нужно(((
25 кв метров перелимит от нормы.
PORKA 28 января 2021
Ответ дляСтриптизерка
Я не поняла- это разовый штраф или обязательная ежегодная(ежемесячная) платежка?
ежегодная платежка