Пончик Солнечный• 24 октября 2012
Кто пользовался Lancom L´Extreme - Ваши отзывы
Roksolana_p• 24 октября 2012
Якщо Ви маєте на увазі туш, то вона гарно видовжує вії
Ще з цим завданням гарно справляється Definicils. Це якщо брати туші виключно з Lancome
Аноним• 24 октября 2012
Я пользовалась, но сейчас она снята с производства - месяц назад были во Франции, купить в черном цвете уже не смогла:((( А вообще мне тушь очень нравилась, хорошо удлиняла реснички...
Roksolana_p• 24 октября 2012
Ответ дляАноним
Ні, ця туш не знята з виробництва. Буквально місяць назад замовляла її з США
І в Англії вона теж є у вільному продажі: