Балаболка• 30 января 2021
Неочікувано переворот в житті Продовження
Він настільки тактовно але напористо керує мною .
Але , поспілкувавшись з ним і провівши сьогодні вечір , відчуваю себе якось не дуже .
Його харизма і впертість зробило своє ,він мене поцілував . Потім правда нічого не було ,за що йому вдячна ,що зупинився послухав мене .
Але ці всі пестощі . ..
Я така далека від норм. Але здається що це занадто .
Сказала йому що не варто зустрічатися ,бо я звикну.
А він сказав то не звикай .
Вибачте ,будь ласка за сумбур .
Але от факти які є .
Він проявляє цікавість лиш до тіла , тобто стосунків він не планує .
Поставить біля мого імені + ,а мені потім знову відходити .
Пробачте що багато всього .
Але дівчата ,як він цілується .... Я просто ... Мммммм
Але ці всі пестощі . ..
А він сказав то не звикай .
Вибачте ,будь ласка за сумбур .
Але от факти які є .
Пробачте що багато всього .
Коко Шанель• 31 января 2021
Ответ дляБалаболка
От то то
З іншого боку кажуть що більш шкодуєш за не зроблене
Ну я занадто реаліст . Після сексу з будь ким , вуаль впаде .
Лиш тільки там ,де є почуття буде по іншому.
да,да о не сделанном) О невыпитых бутылках водки, о невыкуренной травке, о тройничках в сексе...
Не знаю, кто придумал такую присказку, похоже что человек, который попадает из одной проблемы в другую и пытается себя оправдать хоть так.
Если для Вас секс такое значение имеет, то не занимайтесь с ним. Будете же страдать потом.
Чумачечая Весна• 31 января 2021
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Нафиг его. Дофамин закончится и будете жалеть, что поддались. Сразу нафиг.
Жалеть, что был хороший секс? Всем только замуж надо?
Чумачечая Весна• 31 января 2021
Ответ дляБалаболка
От то то
Берите пример с мужиков и получайте от жизни удовольствие!
Чумачечая Весна• 31 января 2021
Ответ дляБалаболка
Чи заповнити пробіл з регулярним сексом.
Відчуваю що зможе тут догодити .
Але це треба вчитися , відноситися як до стільця ..посиділа і пішла .
Хоча ,я так не зможу .
Відчуваю що зможе тут догодити .
Хоча ,я так не зможу .
Ой, так и вы не Чичолина, он трахнет и свалит, скорее всего
Чумачечая Весна• 31 января 2021
Ответ дляКсерокопия ночи
Что ж бабы так любят страдать?
Какая хрен разница какой по счету я у него ’+’: я пользуюсь им, он пользуется мной. Ничья. Научитесь получать удовольствие от жизни, а не только выуживать из нее драму собственного сочинения
Вот и я об этом!
Баба Яга• 31 января 2021
Ответ дляБалаболка
Відчуваю що зможе тут догодити .
Хоча ,я так не зможу .
Відчуваю що зможе тут догодити .
Хоча ,я так не зможу .
Ну да, это называется присваивание другого человека. Очень вкусный, хочется присвоить. А присвоить никого нельзя. А хочется. Вот они, метания.
Чумачечая Весна• 31 января 2021
Ответ дляМадам БрЮшкина
Она уже замуж хочет, сколько раз про деньги вспомнила.
Похоже мужчина вписался в шаблон у автора в голове
Ага, он вписался в шаблон. Теперь осталась малость - чтобы он вдруг решил, что она его судьба
Чумачечая Весна• 31 января 2021
Ответ дляДа будет так
Автор, а вам скільки? Будьте обережні, щоб вас раптом на приховану камеру не зняли і на порносайті не виклали (знаю, зараз люблять «альфа-самці» таємничі так робити, заробляють). Дивлюсь, ви щира, мабуть закохалися вже. Тому будьте обережні.
Ой, думаете, она такое а сексе вытворяет, что ее кто-то смотреть будет?
Баба Яга• 31 января 2021
И вот эти метания, чтоб быть в его судьбе не такой, как все. Автор, снимите корону, пока не поздно, а то потеряете ее вместе с головой. Это не в вашей власти и не в вашей юрисдикции.
Чумачечая Весна• 31 января 2021
Ответ дляБалаболка
Я знаю . Я дуже драматизую але я готова працювати над собою .
Я в юности была такая - от каждого парня ждала страстей, как в романах и фильмах, надрыва, любви навсегда, так они от меня убегали быстрее ветра, несмотря на мою красоту и разнообразный секс
Чемодан-Вокзал-Майами• 31 января 2021
Нет, таких нужно отгонять от себя веником чтобы потом не было больно
Я вообще не понимаю на что вы могли повестись
Чемодан-Вокзал-Майами• 31 января 2021
Ответ дляБалаболка
Ну тактичність в нього була до сьогодні .
Я не хочу бути одною з поміж .
А те ,що він заводить - дуже.
Я не хочу бути одною з поміж .
А те ,що він заводить - дуже.
Пузырь прет танком лобвзая вам ухо, в надежде что растаете
Не знаю как вы, я терпеть не могу любой прессинг, а такой тем более
Чемодан-Вокзал-Майами• 31 января 2021
Ответ дляБалаболка
Ні . Він каже що життя коротке , треба не стримуватись і робити що хочеш .
Я ж читаю мораль що я не така .
А потім він якось робить так ,що я його цілую а він мурчить ))
Я ж читаю мораль що я не така .
Тьфу, еще тупой как пробка
Тульский пряник• 31 января 2021
Ответ дляБалаболка
Звичайно що він просто уххх , але я не хочу бути як усі в його житті .
Самую большую душевную боль, нам доставляют наши собственные иллюзии, фантазии и мечты.
Лорд Пречер
Чемодан-Вокзал-Майами• 31 января 2021
Ответ дляБалаболка
Якби можна було зробити те,що хочеться ,а потім стерти йому пам´ять ))
Чому ви якесь гiмно пiдбираете?
ОхиИВздохи• 31 января 2021
Ответ дляБалаболка
Я не хочу бути одною з поміж .
А те ,що він заводить - дуже.
Я не хочу бути одною з поміж .
А те ,що він заводить - дуже.
Ну так усмирите свою писю. И пусть голова рулит.
Тульский пряник• 31 января 2021
Ответ дляКошкинДом
Это вы называете переворот ? Обычного кобеля , которому секса охота ?
о,мысли зашоренных баб вслух
женщинам тоже нужен секс!и если он возможен хороший с красивым мужчиной,который тебе нравится почему нет???!
не все женщины стремятся замуж на том или инном отрезке своей жизни!
и если ты ищешь своего прица на белом коне,чем мешает качественный сексв процессе поиска?
даже наоборот счасливая,удоволетворенная женщина от которой идет секс првышает шансы в разы найти своего единственного.
Чемодан-Вокзал-Майами• 31 января 2021
Ответ дляМадам БрЮшкина
Нет блин про х@р его она должна думать
Учитесь хоть немного у мужиков брать то что хочется, а не подстраиваться как овечка
Он прекрасно знает что ему нужно, женщина должна тоже иметь такую установку, а не ой, про деньги упомянула божечки, шож кобелина подумает)))
А поговорить?• 31 января 2021
Есть же пословица, каждая жертва ищет своего палача, каждая курица ищет - загадочного и непостижимого мозгоёба. Как же приятно быть молодым, как же отвратительно со стороны быть молодым. Тебя только поцеловали, а у тебя уже звёздочки в глазах, вертолетики а голове 🤣
Балаболка
• 31 января 2021
Ответ дляА поговорить?
Я на такому життєвому етапі ,що не завжди адекватно можу себе вести.
Але в такому віці ,що точно знаю що можу сказати що я і як хочу .
В стосунках ,в сексі в усьому .
Чому я маю підстроюватись щоб комусь буде добре ,а я буду терпіти .
Ні .
Я розумію що його розізлила .
Я вже все йому написала . Я до ранку спати не могла .
Він хотів сьогодні зустріч.
Я розумію що при зустрічі було б не реально себе стримувати .
В стосунках ,в сексі в усьому .
Ні .
Я розумію що його розізлила .
Він хотів сьогодні зустріч.
Мадам БрЮшкина• 31 января 2021
Ответ дляБалаболка
В стосунках ,в сексі в усьому .
Ні .
Я розумію що його розізлила .
Він хотів сьогодні зустріч.
В стосунках ,в сексі в усьому .
Ні .
Я розумію що його розізлила .
Він хотів сьогодні зустріч.
Вы думаете мужчин дурні и не понимают раз уже было два мужа и есть прицеп, то бабы с придурью.
Зачем ему молодому вы с вашими проблемами. Ему проще найти моложе без детей и проблем с молодым телом и не обвисшими сисями.
У вас есть шанс завести Роман и получить кучу эмоций. Пусть и на пару раз или можно подумать уже у вас очередь собралась с таких любовников?
Понятно, что молодой и красивый выберет для отношений не такую проблемную как вы. Правельно тут девочки советуют спуститесь с небес
БоХатая• 31 января 2021
Ответ дляБалаболка
В стосунках ,в сексі в усьому .
Ні .
Я розумію що його розізлила .
Він хотів сьогодні зустріч.
В стосунках ,в сексі в усьому .
Ні .
Я розумію що його розізлила .
Він хотів сьогодні зустріч.
Правильно, що сьогодні не зустрічаєтеся. Зустріньтеся на тижні... помаринуйте його трохи
Але трохи простіше до того ставтеся, бо у вас ДРАМА. Менше емоцій, насолодилися, щоби не шкодувати, а там далі буде.....
БоХатая• 31 января 2021
Ответ дляМадам БрЮшкина
Та йому 24, молоде-зелене, він явно головою не думає
там або любов, або записи в блокнотик
Виниловая пластинка• 31 января 2021
Автор, спускайтесь с облаков, вы много фантазируете, удовольствие от поцелуя надо получать во время поцелуя.
Мадам БрЮшкина• 31 января 2021
Ответ дляБоХатая
там або любов, або записи в блокнотик
Какая любов? В 24 взрывы тестостерона в организме. Чтобы трахнуть раз другой. Это автор фантазёрка, ей бы романы любовные писатт
Мадам БрЮшкина• 31 января 2021
Таких как автор вначале фиг трахнешь, а потом фиг сбежижь. Если она с ним переспит, то потом будет бегать гадами. Пора взрослеть
Балаболка
• 31 января 2021
Ответ дляМадам БрЮшкина
Ой як я сміюсь )
Фіг трахнеш , як Ви виразились , тому що я спочатку маю привикнути.
До запаху , то тіла (присутності ) не спішити але й не тормозити з розвитком і зі зближенням.
Це все прекрасно , поки на етапі розвитку .
А потім я торможу .
Бо розумію ,що все може закінчитися .
Скільки мене зваблювали чоловіки , скількох я футболила коли доходило до самого солодкого.
Чи жалію ? Часом .
Але більшість , тішусь собою .
Збудження було нереальне . Це прекрасно .
Нехай , залишається так .
А потім я торможу .
Бо розумію ,що все може закінчитися .
Чи жалію ? Часом .
Але більшість , тішусь собою .
Нехай , залишається так .
Балаболка
• 31 января 2021
Ответ дляБоХатая
Мені його впевненість ой як подобається .
Але , я не хочу таку історію )
Якщо не здасться , то побачимо .
Після всього написав . Я заберу о 21:30
Але , я не хочу таку історію )
Якщо не здасться , то побачимо .
Після всього написав . Я заберу о 21:30
Виниловая пластинка• 31 января 2021
Ответ дляБалаболка
Ой як я сміюсь )
А потім я торможу .
Бо розумію ,що все може закінчитися .
Чи жалію ? Часом .
Але більшість , тішусь собою .
Нехай , залишається так .
А потім я торможу .
Бо розумію ,що все може закінчитися .
Чи жалію ? Часом .
Але більшість , тішусь собою .
Нехай , залишається так .
В смысле, рядом мужчина с эрекцией уже, а вы ему мне пора домой? Автор, вы стебетесь?
Балаболка
• 31 января 2021
Ответ дляВиниловая пластинка
Ні . Я серйозно .
Якщо він сам себе довів до стану збудження. Тобто він торкався , пестив ,мене хоча я не хотіла і зупиняла .
То хто йому лікар ?