Ухтышка_малышка• 02 февраля 2021
Зеленский закрыл телеканалы 112, NewsOne, ZIK
Президент Зеленский ввел санкции против нардепа "ОПЗЖ" Тараса Козака, официального владельца телеканалов 112, NewsOne, ZIK. Сроком на 5 лет.
Также пятилетние санкции наложены на все эти телеканалы, санкции подразумевают остановку их вещания.
Санкции подразумевают:
- блокировку их активов, предотвращения вывода капиталов за пределы Украины,
- приостановление исполнения экономических и финансовых обязательств,
- аннулирования или приостановления лицензий,
- запрет пользования радиочастотным ресурсом Украины,
и целый ряд других ограничений.
По сути Зеленский останавливает вещание трех новостных телеканалов страны.
Источник - ТГ канал Klymenko Time
Санкции подразумевают:
и целый ряд других ограничений.
Источник - ТГ канал Klymenko Time
Результат:
вже голосів:
573 (29.2%)
Это преступление против СМИ
528 (26.91%)
Пофиг, не смотрю
524 (26.71%)
Спасибо, Зе!
251 (12.79%)
Ответы.
86 (4.38%)
Зрадонька
Король дивана• 03 февраля 2021
Ответ длятогдалия
ссср-ом запахло в худшем проявлении.
В плане классиков скорее ранним ссср, столетней давности) а насчёт запахло-когда и пугать не нужно было, так , вскользь обронить, ’ свободный и знающий законы’ уже обделался) да, точно ссср
тогдалия• 03 февраля 2021
Ответ дляКороль дивана
девочки, вас никто за язык не тянул. думайте, что пишите.
Король дивана• 03 февраля 2021
Ответ длятогдалия
Вы просто спец перекручивать, случайно работу на заблоченных каналах не потеряли? ))) Пригрозили- это если б позвонить знакомому сбушнику и заявить, что мать дитем не занимается и даже рада тому ( читай пропагандирует) что он так всесторонне развит. И подружка у ней есть, законы вроде чтит, но очень любит литературу неподобную. Защищает и что вы там ещё писали? Врагов народа( агрессоров) поддерживали? Признавайтесь!!! патриотов нациками обзывали?) Про отжим территорий радостно говорили??
Подметайло• 03 февраля 2021
Ответ для vihola
А причини які конкретно?
Можете перерахувати?
Що такого страшного трапилось?
Треба українською привітатись з клієнтом?
На що більшість, насправді, забили.
Зате нарікань...
«Все пропало», «ми всі помремо», «фашизм»...
Петя придумав, Зеленський не відмінив.
Все, зрада?
Якби не ці канали, нікому і в голову б не прийшло з цього робити проблему, розколювати країну.
Можете перерахувати?
Що такого страшного трапилось?
На що більшість, насправді, забили.
Зате нарікань...
Петя придумав, Зеленський не відмінив.
Все, зрада?
Зачем это вообще вводить, эту обязаловку?
Вам не болит, так как вас не касается?
Для Харькова это приветствии на украинском просто лицемерие и дикость.
Вам не болит, так как вас не касается?
Ответ дляПодметайло
Вам не болит, так как вас не касается?
Заради миру, стабільності, спокою в країні, можна прийняти і перетерпіти.
Я й не таке готова терпіти заради миру.
Прийде час, всі заспокояться, можна буде відміняти зумисно провокативні закони від попередників, псевдопатріотів.
Я й не таке готова терпіти заради миру.
Ответ дляПодметайло
Вам не болит, так как вас не касается?
І ще, здається, даремно ви за весь Харків розписуєтесь. Думаю, там досить багато людей, для яких промовити два слова українською-це не дикунство і не лицемірство. Це просто два слова українською. «Доброго дня». Все ніякої трагедії, планета не перестала крутитись, море не вийшло з берегів, серце б’ється, сонце світить і навіть долар не підскочив утричі.
Фрекен бок• 03 февраля 2021
Ответ для vihola
Я й не таке готова терпіти заради миру.
То виходить, Зеленський теж псевдопатріот? Ну раз підписав такий указ. Це ж теж ’розколює’ країну?
А якщо завтра новий виток агресії ?
Ответ дляФрекен бок
А якщо завтра новий виток агресії ?
Закон підписаний петьою.
Зараз вступив у дію, набув чинності.
Відмінити-петя збирає зраду і хитає.
Не відмінити-хитає опзж.
Опзж вирубили.
Є надія, що тепер всі заспокояться.
Зараз вступив у дію, набув чинності.
Відмінити-петя збирає зраду і хитає.
Не відмінити-хитає опзж.
Опзж вирубили.
Є надія, що тепер всі заспокояться.
Ответ дляФрекен бок
А якщо завтра новий виток агресії ?
Зеленський взагалі патріотом себе не позиціонує.
Чесно говорить, що для нього сім’я на першому місці. Як для кожної нормальної людини. А не бреше, як петя, про Україну понад усе.
Фрекен бок• 03 февраля 2021
Ответ для vihola
Закон підписаний петьою.
Зараз вступив у дію, набув чинності.
Відмінити-петя збирає зраду і хитає.
Не відмінити-хитає опзж.
Опзж вирубили.
Є надія, що тепер всі заспокояться.
Зараз вступив у дію, набув чинності.
Відмінити-петя збирає зраду і хитає.
Не відмінити-хитає опзж.
Опзж вирубили.
Є надія, що тепер всі заспокояться.
До речі, завивання про українську мову в Україні якраз і відбувались на цих каналах.
Але, я зараз не про указ про мову.
А про указ, який сьогодні підписав Зеленський. На думку деяких, він сильно розколює, та так, що МВС повідомляє про недобрі наміри окремих елементів.
Так правильне рішення прийняв Зеленський??? Це розколює чи укріплює фундамент державності?
Але, я зараз не про указ про мову.
Матраскин Брат• 03 февраля 2021
А взагалі автор, потрібно було в тему додати опитування Скрипіна. Мені більше сподобалось.
Санкції проти каналів медведчука:
- Народився новий гетьман
- То він з переляку
- Давно було пора
- Ой що буде! Імпічмент буде.
- Рано святкувати
- Вставай, страна огромная!!!
Санкції проти каналів медведчука:
- Народився новий гетьман
- То він з переляку
- Давно було пора
- Ой що буде! Імпічмент буде.
- Рано святкувати
- Вставай, страна огромная!!!
Матраскин Брат• 03 февраля 2021
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Миліше цього тільки Яник і вінок
ага
Ответ дляФрекен бок
Але, я зараз не про указ про мову.
«Недобрі наміри окремих елементів» це пшик в порівнянні з тим, як розколювали опзжні канали.
І як розколюють петіні канали, які б теж не завадило вирубити. Та, на жаль, одне, або інше.
При Порошенкові такого не було.
В нього не було опозиції.
З медведчуком велась-вась « обнимаю, жму руку», ворон ворону око не виклює.
Все, чистий спокій. Всі незадоволені чекають на вибори.
При Порошенкові такого не було.
В нього не було опозиції.
Пупуговка• 03 февраля 2021
Ответ для vihola
Правильно - ’ Добрий день’, якщо що.
Фрекен бок• 03 февраля 2021
Ответ для vihola
Чому ж санкції не накладались при сивочолому?
А Вконтакте і так далі???
Верховна рада прийняла рішення по цим каналам в 2018, напередодні виборів.
І Порошенко повівся на застереження Заходу. Саме за це я і критикувала петю, за те що в таку лиху годину грався в демократію.
Але Томос, Закон про мову, децентралізація - це тільки на благо України. Нажаль, безвіз захитався.
Чи ви навіть цього не можете визнати?
Фрекен бок• 03 февраля 2021
Ответ для vihola
При Порошенкові такого не було.
В нього не було опозиції.
При Порошенкові такого не було.
В нього не було опозиції.

Ну це вже мають психіатри коментувати