НаливайКа• 06 февраля 2021
Не люблю яблука, а які фрукти ви терпіти не можете.???
Я наприклад не люблю яблука, не їм їх зовсім. Коли комусь кажу, всі дивуються, як можна не любити яблука. Але ж смаки у всіх різні. А який фрукт чи ягоду ви терпіти не можете?
НаливайКа
• 06 февраля 2021
Ответ дляВареный лук
Клубнику
О, а я клубніку обожнюю, ми такі всі різні, і смаки у всіх різні
КошкинДом• 06 февраля 2021
Ответ дляСовНарКом
Тоже яблоки. И ненавижу их треск.
О, в мене чоловік такий. Трішки дивно мені було спочатку.
Вареный лук• 06 февраля 2021
Ответ дляНаливайКа
Это точно
НаливайКа
• 06 февраля 2021
Ответ дляСовНарКом
Тоже яблоки. И ненавижу их треск.
О найшла однодумців, а то всі тільки дивуються.

НаливайКа
• 06 февраля 2021
Ответ дляКошкинДом
Так і є. Куди б я не пішла всюди є яблука, всі мене ними пригощають. А я терпіти їх не можу. Але чомусь всі думають що це я просто смачних не коштувала. Пробувала мільйонів сортів, ні один не сподобався
Чумачечая_• 06 февраля 2021
Все люблю. Но предпочитаю больше определённые сорта яблок. И овощи тоже все люблю, и ягоды.
НаливайКа
• 06 февраля 2021
Ответ дляСкромняшка
манго
А я люблю. В Сільпо часто по акції, смакота
Яйцеголовая• 06 февраля 2021
Так, чтобы вообще не ела, то нет таких фруктов. Но равнодушна к грушам и дыням