Просто каралева• 10 февраля 2021
Київ, Вуз де є воєнна кафедра?
Підкажіть, можливо ваші діти там навчаються.
І ще таке питання, хто в цьому розуміється - якшо поступати після коледжу( молодший спеціаліст) на 2-3 курс у вищий навч.заклад, як тоді з воєнною кафедрою?? Поясніть будь ласка бо я геть заплуталась
тогдалия• 10 февраля 2021
Сотрудница в том году заочно в ДУТе второе высшее получала вместе с военной кафедрой там, так как ей надо было в связи с переходом на военную должность
Просто каралева
• 10 февраля 2021
Ответ длятогдалия
А хіба на заочному є воєнна кафедра?
Я тільки взялась вивчати це питання, тому не дивуйтесь, як щось не те запитую
тогдалия• 10 февраля 2021
Ответ дляПросто каралева
А хіба на заочному є воєнна кафедра?
До того как туда пошла учиться сотрудница, я тоже думала что не бывает на заочном военки.
Просто каралева
• 10 февраля 2021
Ответ дляКарамбулкул
Шо ти вуйко дитинку до вийни готуешь ?
Ая готую
МамОмужа• 10 февраля 2021
Зараз кафедра до вузах не прив´язана - можна вчитися в одному, а на кафедру ходити на інший. Плати гроші тільки
Просто каралева
• 10 февраля 2021
Ответ дляМамОмужа
А як воно поєднується з навчанням, не підкажете?
МамОмужа• 10 февраля 2021
Ответ дляПросто каралева
По суботах вчаться на кафедрі. Збори на канікулах.
Просто каралева
• 10 февраля 2021
Ответ дляМамОмужа
Дякую