Нафаня Маня• 13 февраля 2021
Як я так попала? Український бізнес
От знала я, знала, що не можна мені йти в українську компанію працювати. Про що я думала, на що сподівалася... Повелася на зарплату високу і білу.
Тепер не можу, прямо з душі верне:
1) там брудно. офіс як сторожова будка - тісно, холодно, незатишно.
2) там ставлення до людей - як у совку. я начальник - ти дурак. відділ кадрів хамить усім. не захотіли зробити навіть один день роботи з дому (на тиждень!), хоча скрізь епідемія, мороз, сніг, пробки, кілометрові черги на маршрутки.
3) там маркетинг - не маркетинг, а якісь економісти, сидять, копійки перелічують зранку до ночі. роблять багатокілометрові аналізи, моделюють, світу білого не бачать, а в результаті - пшик, бо у компанії немає грошей поставити товар на полиці.
крім того, весь час займаються якимсь дріб´язком, нікому не потрібним
4) тримають гігантський асортимент, теж весь час все аналізують, перелічують, а продаються з цього всього одиниці. маржа низька. дистрибьюція скромна. постійно скарги від споживачів.
5) їздити туди мені так далеко, а коли випав цей клятий сніг, то й взагалі не доберешся. треба якось домовитися, щоб мені графік змістили, бо інакше я туди взагалі не попадаю. а з таким відділом кадрів я взагалі не знаю, як і заїкнутися...
а між тим я відмовила іншим роботодавцям. не факт, що там було б краще, але зараз мені здається, що гірше як тут і бути не може. блін, ну як же ж мені не щастить завжди, це просто якийсь феномен. я ніколи там не звикну і навіть до зарплати не доживу. господи, забери мене звідси!
Тепер не можу, прямо з душі верне:
Сижу_и_плачу• 13 февраля 2021
дуже дивне узагальнення про український бізнес. не один раз працювала в українських компаніях: тепло, чисто, всі ввічливі і приємні люди, на двох роботах нас возив автобус зранку і ввечері. автор, звільняйтеся і шукайте іншу роботу.
Налогообложу• 13 февраля 2021
Это проблемы конкретно этой компании, а не как отечественного бизнеса в общем.
Я_готова_ко_второму• 13 февраля 2021
К чему была эта простынь? Уходите.
Если вы такая умная, почему не нашли место в иностр компании?
Слабо?
Нафаня Маня
• 13 февраля 2021
Ответ дляСижу_и_плачу
пощастило вам. я от в українській компанії втретє, і кожен раз все гірше і гірше.
Нафаня Маня
• 13 февраля 2021
Ответ дляРябушка Ку
А вы застали совок?
я 1972-го року. застала.
Нафаня Маня
• 13 февраля 2021
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
К чему была эта простынь? Уходите.
Слабо?
да, от в міжнародну компанію мене не взяли. і не так там багато вакансій зараз.
Баба на горошине• 13 февраля 2021
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
К чему была эта простынь? Уходите.
Слабо?
зачем так резко? у вас утром плохое настроение? могли пройти мимо
Аристократка-тунеядка• 13 февраля 2021
Не знаю, работаю в укр компании комфортный офис и ещё всякие вкусняшки в течении дня
Ластоноша• 13 февраля 2021
В великих компаніях таке дуже часто. Тому я перейшла в маленьку - зовсім інша справа:)
Стетоскопуло• 13 февраля 2021
Ответ дляНафаня Маня
2 тижні
А вы при оформлении обсуждали возможность удаленки и гибкого графика? Или 2 недели назад все устраивало?
Пишущаяся• 13 февраля 2021
Ответ дляНафаня Маня
2 тижні
Так вы ж уже при оформлении знали, что удаленький не будет.
Вот не надо было и идти.
В моей компании как то сразу стало заметно, что тех, кого можно перевести на удаленку - вообще можно сократить. Как лишнее звено. Без которого вполне можно обойтись.
Вот не надо было и идти.
Нафаня Маня
• 13 февраля 2021
Ответ дляСтетоскопуло
вони казали, що є можливість зміщувати графік на годину вперед-назад.
Молчалка• 13 февраля 2021
Меня все в украинских компаниях устраивает, кроме зарплаты. Все нормально с офисом, людьми, работой. Но вот зарплата, конечно, грусть - тоска. Ну и отсутствие плюшек типа мед. страховки тоже не радует)
Нафаня Маня
• 13 февраля 2021
Ответ дляСтетоскопуло
ви така ядовита
Сижу_и_плачу• 13 февраля 2021
Ответ дляНафаня Маня
ну давайте по пунктах: ви були ж на співбесіді, бачили в якому стані офіс, не вірю ж що його прибрали прямо перед вашою співбесідою. значить рівень чистоти ви могли побачити зразу.
так само місце розташування і графік роботи ви узгоджували при прийнятті, ви знали, що зараз зима, вам потрібно було це все зважити.
тому тут ваші проколи тільки, як на мою думку.
Фея_3уровень• 13 февраля 2021
Ответ дляНафаня Маня
Киевхлеб?
Не гоню• 13 февраля 2021
Если зарплата достаточная, то модель эффективна.
Ну и самое важное - действительно крутой специалист поменяет всю систему под себя. Он перестроит процессы, найдет бюджет на маркетинг, настроить все под себя.
Вы не готовы - или вы не такой специалист, или это не ваше место.
Нафаня Маня
• 13 февраля 2021
Ответ дляСижу_и_плачу
всі співбесіди були по скайпу.
чим вони там займаються і який хаос, побачити ззовні не можливо.
зими такої не було, я навіть гуму не міняла. тепер поміняла, а доїхати все одно не можна.
відділ кадрів просто змінив кардинально свою поведінку до і після.
треба було залишатися вірною своєму принципу - не йти в український бізнес, так гроші засліпили очі.
тепер уже ніякі гроші мене не мотивують ритися в їх безкінечних цифрах.