На-перекуре• 16 февраля 2021
Басейн Вишгород. Можна відгуки про сам басейн? Та рекомендації тренерів.
Тренери для дітей та дорослих.
Батьки мають бути присутні на занятті дитини (вік 3 роки)? Що з собою потрібно мати? Можливо додасте інформацію та нюанси від себе.
На-перекуре
• 16 февраля 2021
Ответ дляКина_не_будет
Так ее типа закрыли. И тренеров уволили. Разве нет?
Сказали, що працює. Тому шукаю інформацію про тренерів, для доньки і себе.
Ответ дляНа-перекуре
В любом бассейне нужна шапочка, тапочки, полотенце, очки для плавания (не обязательно, этого не требуют, но без них не очень), плавки или купальник. Шапочка нужна чтобы волосы не попадали в систему очистки воды и не засоряли ее. А в худшем случае на ось насоса длинные волосы могут намотаться. Так что девочке еще более обязательнее чем мальчику или папе с короткой стрижкой.
На-перекуре
• 16 февраля 2021
Ответ дляЭто я тут
Спасибі за відповідь і корисну інформацію))