Боюсь признаться• 22 февраля 2021
Посоветуйте невролога детского в Киеве
Ищу детского невролога в Киеве. Буду благодарна за контакты.
ЛолитаНеРазлита• 22 февраля 2021
В Smart Medikal Center невролог сподобалась, прізвища не пам´ятаю..Там діагностика хороша
тай лікарі теж.. З березня 2020року лікарі не могли поставити діагноз та знайти причину сильної головної болі. В Смарт Медікал Центер вистачило однієї консультації, щоб назначити правильне лікування.
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А в каком филиале клиники вы были?