Ответ дляРожайтретьего
ЯСКРАВА І НЕЗАБУТНЯ ПОДІЯ
Затяті прихильники різних безглуздих заходів, які вони чомусь вважають ’протиепідемічними’, зазвичай не мають жодного стосунку до медицини.
Проте під час дискусій вони інколи викладають ’залізний’, на їх думку, аргумент: ’Йдить до інфекційного відділення/реанімації і там розповідайте, що маску під час купання в морі можна не носити, ко-ко-ко!’.
Психологи можуть розповісти, яким саме чином власні страхи людини трансформуються у такі заяви, але зараз мова про інше.
В країні розпочалася вакцинація проти COVID-19. Першими вакцинуватимуть лікарів та інших медичних працівників, які вже рік знаходяться ’на передовій’ і щодня ходять на роботу в свої опорні лікарні - в ті самі реанімації та інфекційні відділення, про які ви любите розповідати.
Цім людям не варто розповідати, що таке коронавірус і що таке COVID-19. Ці люди краще нас усіх знають, наскільки небезпечною є ця хвороба, і вони бачили смерті.
Також ці люди мають медичну освіту, профільну спеціалізацію і особистий досвід в медицині. Вони за визначенням розуміються в вірусології, імунології, інфектології, епідеміології набагато краще, ніж пересічний ’популяризатор науки’ або ’свідомий коментатор у ФБ’.
Зараз у кожного з них запитають, щи хоче він отримати щеплення проти COVID-19 вакциною, виготовленою за передовими технологіями. І серед них будуть таки, що відмовляться.
Так, в Запорізькій області 30% вже відмовилися, і це не враховуючи ще 30% тих, хто не підлягає вакцинації.
Тому зараз я всім таким опонентам хочу сказати: нарешті прийшов ваш час! Йдіть до інфекційних відділень, йдить до реанімацій. Пояснюйте лікарям, що вони є нерозумними середньовічними дурнями, які не розуміють, як працює вакцина. Розповідайте, чому медики обов´язково повинні прищепитися.
Одночасно можете розказати їм про пласку Землю, про капелюшки з фольги і про перемогу над віспою виключно щепленнями. На десерт можна висловити глибоку думку, що тих, хто відмовляється від щеплень, треба ізолювати від суспільства і забирати у них дітей. Методичку можу надати,у мене в колекції такого лайна вистачає.
Це буде для вас дуже цікава і незабутня подія. Обіцяю.
А за потреби першу медичну допомогу вам нададуть одразу на місці події.