Выступаю Я.• 04 марта 2021
Класрум. Дитячий обліковий запис. Як змінити д.н.
Не дає доступ до відео на ютуб, в класрум. Дату народження каже змінити через батьківський оболіковий запис. А там, коли міняю, пише - дитині має бути менше 13 років. Замкнуте коло. Допоможіть!!!
Выступаю Я.
• 04 марта 2021
Ответ дляПьера Безухова
у нас стоит моя дата, иначе не дает доступ
А тепер не дає змінити, то що створювати новий обліковий запис? Тільки такий вихід?
Пьера Безухова• 04 марта 2021
Ответ дляВыступаю Я.
попробуйте закрыть страницу и войти снова, если пройдет, то тогда новый
Выступаю Я.
• 04 марта 2021
Ответ дляКопирайторша
Может у вас родительский контроль?
Здається, так. Як його відключити?
Копирайторша• 04 марта 2021
Ответ дляВыступаю Я.
Здається, так. Як його відключити?
В своєму обліковому записі.
Выступаю Я.
• 04 марта 2021
Ответ дляКопирайторша
В своєму обліковому записі.
Знаходжу тільки видалити, не бачу де відключити. Зараз видалю, та й по всьому, нервів не вистачає)