Люблю порядок• 06 марта 2021
Робота в колцентрі віддалено
Хто працював чи працює, розкажіть. Як це все відбувається. Як ви влаштувались? Як відбувається сама організація цього всього спочатку?
Парасюха• 06 марта 2021
Ответ дляКондуктор трамвая
Я працюю, видаю кредити )
Вы на проценте? Ставка есть? А график есть?
Малая еще та• 06 марта 2021
Не совсем коллцентр, просто поддержка сайта услуг. Пятидневка, по 8 часов. Бинотел+зойпер. И хорошая гарнитура. За день 40-70 звонков.
Люблю порядок
• 06 марта 2021
Ответ дляМалая еще та
А зарплата, якщо не секрет? Повністю віддалено чи треба зустрічатись з роботодавцями інколи?
Малая еще та• 06 марта 2021
На зп впливає %) За лютий - 13 тис. Бувало більше, бувало менше. Повністю віддалено. Зустрічі з керівництвом - у скайпі раз у місяць. Колектив - по всій Україні, зустрічаємося тільки іноді хто живе у одному місті зі мною. Вчора влаштували собу корпоратив у кафе)
Ответ дляМалая еще та
Можна поспілкуватись у пп? Напишіть мені, будь ласка