Жена брата Админа• 18 декабря 2013
Таке взуття TOMMY HILFIGER зручне? У кого було?
За 500 грн побачила такі босоноги, є інші кольори, але мені подобається чорний. Хто знає, воно зручне? І ціна за такі нормальна чи є дешевше?
Жена брата Админа
• 18 декабря 2013
Ответ дляKsuxa25
де ви таке побичили? я теж хочу
Побачила тут
Але чи важке не знаю, це інтернет-магазин
Мэри Попкинс• 18 декабря 2013
У меня похожие)) Брала на 6пм месяц назад за 29баксов. Очень довольна.
Манька Галченок• 18 декабря 2013
АВТОР, класснын босоноги. Танкетку обожаю.
Но вот лично меня в этой модели смутил бы материал стельки. Летом пыль, песок - будет пачкаться очень. Одно дело - кожаную стельку протереть, а другое - пытаться отстирать текстиль.
Ответ дляМанька Галченок
У меня белые, стирала в стиралке
Жена брата Админа
• 18 декабря 2013
Ответ дляjam99
А мне подъем не подошёл Tommy, меряла 6 пар босоножек, ни одни не сели(
Ну в мене підйом стандартний, думаю не буде проблем. А ось про текстильну стєльку я не подумала ...
Жена брата Админа
• 18 декабря 2013
Ответ дляМэри Попкинс
А ссилка не збереглася?? Ціна класна, раптом не змінилася?
Мэри Попкинс• 18 декабря 2013
Ответ дляЖена брата Админа
Изменилась((( но я думаю еще будет такая цена, переодически она бывает, вот ссыль Весят примерно 600-700грамм
Жена брата Админа
• 18 декабря 2013
Ответ дляМэри Попкинс
Дякуююю!!!
Почекаю поки на іншу ціну, тому що з пересилкою вони мені обійдуться дорожче, ніж тут, у Польщі :)