Мадам Подлинник• 17 марта 2021
Авто леді питання до вас
Припустимо виїзжаючи з парковки я зачепила чужу машину. Пошкрябала пластиковий бампер. Машина була припаркована біля житлового будинку, на першому поверсі комерція. Тобто будинок величезний мурашник і авто може бути як мешканця цього будинку, так і відвідувача комерції. Отже, стою я чекаю 40 хвилин, власника нема. Мої дії далі? Чи можу я лишити йому свій номер телефону і поїхати чи я маю обов’язково викликати ДПС і оформлювати ДТП ?
Мадам Подлинник
• 17 марта 2021
Ответ дляКоленная ложечка
Відразу видно, що Ви людина з совістю )
Так. Але приїхали дпсники оформили ДТП, а у мене права тимчасові, новенькі. Тепер на півтора року у мене тільки одне порушення лишилося
КомокШерсти• 17 марта 2021
Сделайте фото повреждений. А то эта машина потом еще приключений найдет, а Вас чинить могут заставить.
Мадам Подлинник
• 17 марта 2021
Ответ дляФЛП_Вика
Поцарапала Вашу машину, тел.... и уезжаете)
Тобто поліцію можна не викликати? А це не втеча з місця дтп?
Ищу Аленя• 17 марта 2021
А почему бы просто не уехать? Нам 3 раза так стукали по мелочи машину, ни одна собака не дождалась. Я теперь тоже бы не ждала, пошли все нафиг.
]Mrs.Сексуальность[• 17 марта 2021
Ответ дляМадам Подлинник
Ви їх самі викликали?
Мадам Подлинник
• 17 марта 2021
Ответ дляИщу Аленя
По перше я ж не скотиняка. Признаюсь була думка, але потім лишилась. Чекала його 40 хв, а потім викликала поліцію, а ті оформили ДТП.
Ищу Аленя• 17 марта 2021
Ответ дляМадам Подлинник
Ну вот видите, сами себе подставу сделали.
В след. раз будете умнее.
]Mrs.Сексуальность[• 17 марта 2021
Ответ дляМадам Подлинник
Да.
Їх викликали, вони приїхали, логічно, що оформлять дтп. Могли не викликати. Достатньо було залишити номер телефону. А багато недобросовісних просто їдуть.
Мадам Подлинник
• 17 марта 2021
Ответ дляИщу Аленя
В след. раз будете умнее.
Так шо робити наступного разу? По газам? Чи лишити йому телефон і по газам ?
Ищу Аленя• 17 марта 2021
Ответ дляМадам Подлинник
как минимум второй вариант
Мадам Подлинник
• 17 марта 2021
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Ясно
Янка-угомонись• 17 марта 2021
Автор, вы молодец! У меня права уже лет 15, но водительского стажа года 1,5, в прошлом году на 3-м месяце вождения спровоцировала дтп, спасла страховка, потом была внимательней, но свою машину по мелочи чирканула, удачи вам! Полтора года с одним правонарушением это конечно не просто, но возможно;)
Что-то не спится• 17 марта 2021
Автор, ви молодчинка, що не втекли. Але на майбутнє прочитайте про Європротокол. За згодою сторін ви може його самостійно скласти і відправити в страхову. В цьому випадку поліцію можна не викликати. Причому цей Європротокол можна заповнити онлайн.
Так робив мій чоловік. Йому машина доставки води подряпала бампер на парковці. Страхова все виплатила без проблем.
Тектоническая расческа.• 17 марта 2021
Ответ дляМадам Подлинник
не всегда обязательно их вызывать. Можно разобраться без полиции, обе стороны оформляют европротокол и никакая полиция не нужна
Воленс-неволенс• 17 марта 2021
Ответ дляМадам Подлинник
Ясно
простите но тут двояко Он выедет стукнет где то машину (допустим что во дворе нет камер) и потом предъявит претензию что это стукнул человек оставивший записку
Поэтому не только записку но и фото сделать полвреждений
Вумна вутка• 17 марта 2021
Ответ дляЯнка-угомонись
Ггг, муж сменил права без единого нарушения, ездил каждый день...
Вумна вутка• 17 марта 2021
За залишення місця ДТП штраф збільшився від 255 грн. до 3400 грн., також тепер передбачена можливість позбавлення права керування транспортними засобами на строк до 6 місяців.
Лама_мама• 17 марта 2021
Ответ дляЧто-то не спится
Для Европротокола нужен водитель второй машины, а его не было.
Мадам Подлинник
• 17 марта 2021
Ответ дляВумна вутка
ггг, красава.
Мадам Подлинник
• 17 марта 2021
Ответ дляТочный_сантиметр
Толсто кролите
тю. робити мені більше не шо.
Точный_сантиметр• 17 марта 2021
Ответ дляМадам Подлинник
тю. робити мені більше не шо.
хватит кролить
Купи слона• 17 марта 2021
Ответ дляМадам Подлинник
Автор, н когда так не делайте. Иначе можете получить ща то, что скрылись с места ДТП+ ремонт ща ваш счёт.
Просто вызывайте полицию, они составят протокол и собственник прстрадавшей машины обратится в вашу страховую и вам не придется компенсировать ремонт. + На суде штраф для вас будет минимальным.
Мадам Подлинник
• 17 марта 2021
Ответ дляКупи слона
як завжди думки розійшлись((
а якщо я лишу телефон, той власник мене набере і ми зустрінемось і складемо європротокол?