Мишка-шалунишка• 19 марта 2021
Бонусні грн.на шафі
От і я попала з безпечною доставкою на 84 грн. Мені як компенсація прийшли 200 грн. як бонуси. В мене є і на рахунку ще 50 грн. Якщо я оплачу рекламу, вони ж спишуться з бонусів, не з основного балансу, хтось пробував?
Пьяная вишня• 19 марта 2021
Как меня бесит уже эта Шафа,все им не так и все им не то, невозможно уже там что-то продавать
Мишка-шалунишка
• 19 марта 2021
Ответ дляПьяная вишня
Та так. Але там хоч деколи хтось щось купує, тут ті самі речі без націнки 7%, і глухо.
ПотеряласЯ Я...• 19 марта 2021
Ответ дляПьяная вишня
мені ок)
Мишка-шалунишка
• 19 марта 2021
Ответ дляMalinka15
А чего попали на 84 грн. Отказ от покупателя или не явились за посылкой)?
Відмовились. Заміри взуття були , але в дитини підйом високий...
Ответ дляМишка-шалунишка
Получается обувь каталась на примерку за Ваш счет???
на олх-доставке с покупателя сразу снимают за доставку к нему, а в случае отказа/возврата обратную доставку оплачивает олх.
А на ШАФЕ все примерки и т.п за счет продавца и еще и комиссия 7%
Мишка-шалунишка
• 21 марта 2021
Ответ дляMalinka15
Так. За мій. Так, на олх все нормально зробили, а на шафі типу компенсували 200 грн, які лише на рекламу ідуть, мені реклама не потрібна, кілька оголошень, ну включила я vip, кількість переглядів не дуже змінилась, таке. Відключила я цю функцію і все.