КондуктЕр тролейбуса• 20 марта 2021
Коли можуть відмовити в категорії, якщо вчитель атестується позачергово?
Працюю вже 10 років у школі.
Я вчитель історії. 2 роки назад підтвердила другу категорію.
А в цьому році подала позачергово на 1 категорію.
Але директор увійшов зі мною у конфлікт по особистим причинам.
І сказав, що 1 категорії я не бачитиму.
Хоча я працюю на належному рівні.
Вважаю себе гарним вчителем.
Пів року ходила до мене, вивчала уроки.
З уроками проблем не було у мене.
То вона вже перейшла на документацію.
Шманає все підряд: від календарного та виховного плану до всіх документів, які повинні бути в переліку вчителя. Сказала, що вишукала кучу недоліків і ніякого підвищення в категорії я не отримаю.
Ще засідання по характеристикам не було.
Не можу дочекатися, що ж все таки вона напише в характеристиці і як голосуватимуть члени комісії.
До інших атестуючих у неї діла нема.
Ні уроків не відвідувала, ні документацію не перевіряла.
От і думаю: що вона може зробити, щоб категорію я не отримала?
І чи вплине її "погана" характеристика на думку членів комісії?
Що вона може мені зробити, щоб категорію я не отримала?
Працюю вже 10 років у школі.
І сказав, що 1 категорії я не бачитиму.
Хоча я працюю на належному рівні.
Вважаю себе гарним вчителем.
Пів року ходила до мене, вивчала уроки.
З уроками проблем не було у мене.
То вона вже перейшла на документацію.
До інших атестуючих у неї діла нема.
МадамОхмури• 20 марта 2021
Шкода, що стільки не адекватних людей керують, школами, лікарнями і тд. Коли це закінчиться? Ніби вона платитиме надбавку з свого карману або її немає чим зайнятись у школі тільки до вас ходити? Вищу категорію легше отримати, бо її не школа дає, хоча на основі характеристики з школи. Не переживайте та не витрачайте нерви , воно того не варто, шукайте іншу роботу, бо то не змінити, хіба що на пенсію піде
Реанимация• 20 марта 2021
Я бы обратилась в гороно на вашем месте. И так, и так вам уже нормально не работать в этой школе, так что ухудшить ситуацию не бойтесь. Возможно, вы не первая, с кем у директора конфликт по личным причинам, тогда в гороно об этом может быть известно.
Мне кажется, что легче дать категорию, чем не отказать. У вас хорошая результативность? Предметные олимпиады, МАН, публикации?
бювет_в_обед• 20 марта 2021
Много что может сделать. Все ж зависит от комиссии аттестационной, а они, в большинстве случаев, пляшут от дирекции. Ну и аттестация уже на следующей неделе, а комиссия уже точно заседала.
язззззь!!!• 20 марта 2021
Ну как человек, который тоже проходит аттестацию скажу вам внеочередных и раньше не любили, типа выскочки. Валили как могли, кому повезло и договорились тем давали категорию. Если у вас с директором конфликт и он вам пообещал не видать категории вы её скорее не увидите. Он вам может и не подписать документы все, скажет приходите через 3 года
Реанимация• 20 марта 2021
Ответ дляязззззь!!!
Вы правы на счёт внеочередных аттестаций!
Аноним ФЕЯ• 20 марта 2021
Ответ дляязззззь!!!
Я через год получила 2ю, высшую тоже получила вне очереди. И это была инициатива администрации. Там разница между категориями смешная. Точно не стоит мотать себе нервы и напрягаться