Каравай-каравай• 25 марта 2021

Рішення ВСУ про вакцинацію,мами невакцинованих діток,що плануєте робити?

Дитина в цьому році йде в 1 клас,скоро подача документів,навіть не знаю чого чекати
Меряно-перемеряно• 25 марта 2021
Ответ дляКаравай-каравай
Чому він помер?він же був вакцинований?
Не был. Вернее детские вакцины уже сошли на нет. Дифтерит нужно регулярно прививать каждые 10 лет. Институт тогда бум охватил по поводу вакцинации от дифтерита

Меряно-перемеряно• 25 марта 2021
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ой.. ну сколько можно? Но откройте вы дело

Позивачка стверджує, що у її дитини після обов`язкового щеплення, яке проводилось раніше, виникали серйозні алергічні реакції, нервові розлади, судинні порушення.

Медична документація залишена за попереднім місцем постійного проживання на тимчасово непідконтрольній території.

Судом встановлено, що мати ОСОБА_5 НЕ ЗВЕРТАЛАСЬ до лікарсько-консультативної комісії для отримання висновку, згідно з яким дитина, що не має щеплень, може відвідувати навчальний заклад.

и т.д.

https://reyestr.court.gov.ua/Review/89917965
помимо установления обстоятельств ниже в постановлении суда выписаны выводы и эти выводы не радуют.
У справі, яка переглядається, індивідуальне право (інтерес) відмовитися від щеплення матір`ю дитини при збереженні обсягу прав дитини на здобуття освіти, у тому числі у шкільних закладах освіти, протиставляється загальному праву (інтересу) суспільства, інших батьків та їх дітей, які провели у встановленому державою порядку щеплення, зокрема перед направленням дітей до навчального закладу для здобуття освіти. Внаслідок встановлення такого балансу досягається мета - загальне благо у формі права на безпеку та охорону здоров`я, що гарантовано статтями 3, 27 та 49 Конституції України.

ЄСПЛ висловлював думку, що обов`язкове щеплення, як примусовий медичний захід, є втручанням у гарантоване пунктом 1 статті 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод право на повагу до приватного життя особи, що включає в себе фізичну та психологічну недоторканість особи. Порушення фізичної недоторканості заявника можна вважати виправданим дотриманням цілей охорони здоров`я населення та необхідністю контролювати поширення інфекційного захворювання (параграф 33, 36 рішення у справі «Соломахін проти України» від 15 березня 2012 року, заява № 24429/03).

Вимога про обов`язкову вакцинацію населення проти особливо небезпечних хвороб, з огляду на потребу охорони громадського здоров`я, а також здоров`я зацікавлених осіб, є виправданою. Тобто в даному питанні превалює принцип важливості суспільних інтересів над особистими, однак лише у тому випадку, коли таке втручання має об`єктивні підстави - тобто було виправданим.

Держава, встановивши заборону відвідувати навчальний заклад дитиною, яка не має профілактичних щеплень, реалізує свій обов`язок щодо забезпечення безпеки життя і здоров`я всіх учасників освітнього процесу, в тому числі і самої нещепленої дитини.

Отже, право дитини позивача на освіту у шкільному навчальному закладі було тимчасово обмежено з огляду на суспільні інтереси, оскільки позивач не дотрималась календаря обов`язкових щеплень і відмовилась від щеплення дитини.
-Ань-• 26 марта 2021
Ответ дляСинди Кроуфорд

и т.д.

Є інше судове рішення, де суд КЕРУВАВСЯ ЗАКОНАМИ, тому встановив що лікарсько-консультативні комісії не мають повноважень забороняти чи дозволяти здоровим дітям відвідувати школи та садки:
http://vvv.org.ua/dytyna-zdorova-vidviduvaty-navch...

ЛКК - Кінець всемогутності або коню зрозуміло, що здорові діти можуть ходити до освітніх закладів!

В єдиному реєстрі судових рішень:
https://reyestr.court.gov.ua/Review/84074859?fbcli...
Меряно-перемеряно• 26 марта 2021
Ответ для-Ань-

http://www.youtube.com/watch?v=2oumRSp3n1Q

В єдиному реєстрі судових рішень:
Синди Кроуфорд вам о постановлении Верховного Суда, а вы о решении районного суда. Это как догу противопоставить шпица
-Ань-• 26 марта 2021
Ответ дляМеряно-перемеряно
А я про те, що рішення залежить від порядності і професіоналізму судді. В цьому рішенні гарно аргументовано, що здорових дітей посилати на ЛКК незаконно.
Меряно-перемеряно• 26 марта 2021
Ответ для-Ань-
Профессионализм судьи для вас это решение в вашу пользу, а если оно против ваших интересов это непрофессионально и непорядочно. Интересный подход
-Ань-• 26 марта 2021
Ответ дляМеряно-перемеряно
Якщо суддя в своєму рішенні пише, що щеплення гарантують безпеку дитини - то це відверта брехня. Щеплені і хворіють, і вмирають.
Якщо суддя пише, що дитину тимчасово недопускати в школу, поки не принесуть довідку про щеплення або поки лікарі не напишуть висновок ЛКК що дитина може відвідувати школу, при цьому батьки не збираються робити щеплення, а лікарі не хочуть робити позитивний висновок ЛКК - то це не тимчасовий недопуск, а назавжди. Змушують батьків десь намутити довідку про щеплення.

Меряно-перемеряно• 26 марта 2021
Вы имеете какое-нибудь отношение к юриспруденции? Меня смущают ваши высказывания по поводу правосудия. надеюсь вы не практикующий адвокат
-Ань-• 26 марта 2021
Конвенція про захист прав і гідності людини щодо застосування біології та медицини. Конвенція про права людини та біомедицину:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/994_334?fbclid...
’Стаття 2. Пріоритет людини. Інтереси та благополуччя окремої людини превалюють над виключними інтересами усього суспільства або науки.’

Це міжнародне законодавство, воно навіть вище по юридичній силі, ніж Конституція і рішення Верховного суду.
-Ань-• 26 марта 2021
ТАК - Інтереси людини превалюють над інтересами суспільства!
Любимка-анонимка• 26 марта 2021
Ответ дляМеряно-перемеряно
Как это не был, обязательная прививка в 16 лет, потом через 10 лет, в 26, студенческие годы как раз приходятся на этот промежуток. Другой вопрос что вакцины не достаточно при встрече с дифтирией, нужна сыворотка и вовремя поставленный диагноз. В 90 е была эпидемия, болели и пиивитые и умирали. Мне тогда было 20 лет, работала, привили, без разницы что была вакцина в 16
Бюст Березуцкого• 26 марта 2021
Ответ дляМеряно-перемеряно
Конечно. Выбирайте. Но ваши права не безграничны, они не могут нарушать права других детей
Так чего боитесь то, если привитые дети? Защищены же? Или все же так же могут заболеть как и непривитые?
Кумушка• 26 марта 2021
Ответ дляМеряно-перемеряно
Скажем так: там, где привитых больше, риск заразиться – меньше. Вы же знаете, что прививка не пожизненная гарантия, что этим не заболеешь. Можешь заболеть, но перенесешь заболевание легче. Но почему мой привитый ребенок вообще должен подвергаться риску заболеть
ерунда, особенно это касается дифтерии, когда у привитых получается смазанная картина и диагноз установить сложно, и ребенок заражает еще кучу детей...
Кумушка• 26 марта 2021
Ответ длятянитолкайка
Педиатр обязан указать, вакцинирован или нет ребёнок в полном объёме.
У моего было написано «не вакцинований у повному обсязі» и в школу обязательно требовали справку 063 с прививками
в каком году? Ее отменили для школы несколько лет назад...
Кумушка• 26 марта 2021
Ответ дляЕлькиПальки
Это самодеятельность конкретного педиатра и школы. Сведения о прививках - это вообще медицинская тайна, которая не должна выходить за стены лечебного учреждения. 063 нет в перечне документов для поступления в школу, но на практике ее часто требуют нарушая закон.
правильно, нам 3 или 4 года назад отдали со школы иммунизационный паспорт, который у них был.
Любимка-анонимка• 26 марта 2021
Ответ дляБюст Березуцкого
Как раз непривитый ребёнок может заболеть от привитого живой вакцин ой полиомиелита, и такие случаи встречаются, лечится очень сложно
Меряно-перемеряно• 26 марта 2021
Ответ для-Ань-

Сторони цієї Конвенції захищають гідність і тотожність всіх
людей та гарантують кожній особі - без дискримінації - повагу до
її недоторканості та інших прав і основних свобод щодо
застосування біології та медицини.
На ваши права по применению к вам биологии и медицины никто не претендует. Но помимо ваших прав есть и права других людей. Мои интересы и благополучие тоже превалирует над вашими и общественными в целом.
Кумушка• 26 марта 2021
Ответ дляМеряно-перемеряно
ото многие удивятся, они же думали, прививка действует до конца жизни, то бишь до старости. А тут такое...
Меряно-перемеряно• 26 марта 2021
Ответ для-Ань-
http://www.youtube.com/watch?v=9Mkx_skaS-I
Адепта Гулы, с вами все понятно. Гула ни одного дела с положительным результатом по вопросам вакцинации не довел до ВС.

-Ань-• 26 марта 2021
Ответ дляМеряно-перемеряно
застосування біології та медицини.
От і займайтесь своїми інтересами і благополуччям, і не зазіхайте на тіла інших людей.
Меряно-перемеряно• 26 марта 2021
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я вас удивлю, но нам тогда было от 24 до 30. Такие студенты. Парню было 26
Меряно-перемеряно• 26 марта 2021
Ответ дляБюст Березуцкого
Могут. Но если есть возможность исключить такую возможность (простите за тавтологию) почему этим не воспользоваться
Меряно-перемеряно• 26 марта 2021
Ответ дляКумушка
Дифтерия была приведена в качестве примера, есть куча других заболеваний, тот же полиомиелит, он смазанную картину не даст.
Любимка-анонимка• 26 марта 2021
Ответ дляМеряно-перемеряно
Очень жаль конечно. Но умирают и с прививкой, антител недостаточно при заражении, вводят сыворотку, главное сразу диагноз поставить, а с этим бывают проблемы,время драгоценное уходит. Всем здоровья! И долгих лет жизни! Никогда не встретиться с страшными болезнями
Кумушка• 26 марта 2021
Ответ дляМеряно-перемеряно
когда последний раз болели в Украине диким полиомиелитом?
Меряно-перемеряно• 26 марта 2021
Ответ для-Ань-
Адресуйте ваши слова себе же, они также актуальны
АдеКВАтная• 26 марта 2021
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ага всех лечат по протаколу, доказательно, как в Европе
Вы правда думаете, что в Европе лечат всех, кому нужно?
Меряно-перемеряно• 26 марта 2021
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ваши слова да Богу в уши
Любимка-анонимка• 26 марта 2021
Ответ дляМеряно-перемеряно
Опять странный пример, у нас нет дикого полиомиелита, есть поствакцинальный, который нужно бояться не привитым детям. Привитым абсолютно все равно что рядом не привитый
Меряно-перемеряно• 26 марта 2021
Ответ дляКумушка
А вам необходимо чтобы вспышка была, чтобы начать прививаться