Ненавязчивый синтезатор• 29 марта 2021
Чи можна подати на розлучення за фактичним мысцем проживання?
Живу в місті, з двома дітками в орендованій квартирі, договір оренди є. Меншій немає ще 3 роки, залишити немає з ким, щоб їздити на суд у районний суд, якиц відноситься до моєї прописки. Чоловік покинув, зараз гуляє, зраджує. Знаю, що заяву можу подати і укрпоштою цінним листом, але можливо, міський суд розглянув справу, якщо напишу клопотання про це?