А я на шпагате• 01 апреля 2021
Ковід.Температура вже 12днів
Дівчата чи хтось так мав при ковід довго температуру?рано під 38,на вечір 38,5-38,7 уже 12днів і при тому ніяких проблем з диханням чи кашлю, абсолютно нічого через що мій терапевт мені нічого не призначає крім Д3 і пиття.Я вже переживаю чи то не якийсь запальний процес пішов,чи це нормально так довго мати температуру?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 02 апреля 2021
Ответ дляА я на шпагате
І що дівчата,дзвоню я кілька годин на різні райони нічної допомоги ніхто тупо трубки не піднімає,так як я з ковідом виходити і йти десь зробити обстеження права немаю,тільки дзвінок сімейному до якого вільні терміни після свят -, з понеділка,або швидка - теж не можу бо вдома сама з дитиною,не можу залишити,та і в мене сатурація хороша може хтось дійсно задихається і потребує більше
Якщо темпа сбивається, то може і нічого..
У мене лиш росте(. Вже 39.2 з ранку...
Нашли в капусте• 02 апреля 2021
Автор, як ваші справи? У мого чоловіка схожа ситуація, така ж температура, а терапевт не назначає антибіотик. Переживаю дуже, бо всі навкруги починали антибіотик і з меншою температурою і раніше
А я на шпагате
• 02 апреля 2021
Додзвонилась зранку в свою поліклініку і взяла телепораду в свого терапевта - дуже мила лікар, антибіотик одразу БЕЗ ЖОДНИХ АНАЛІЗІВ КРОВІ ,якщо така висока температура понад 10днів антибіотик автоматично,і дала скерування на КТ легень уже з вівторка (тут Пасха).Сказала по антибіотик треба було вже швидше звертатись,у мене 12днів то задовго.По собі скажу що наприклад прослуховування може не показати якщо є прикоренева пневмонія- в мене така була 2стороння років 5тому,я тоді ледве вичухалась.
А я на шпагате
• 02 апреля 2021
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
У мене лиш росте(. Вже 39.2 з ранку...
Співчуваю квіточка,якщо геть критично може вартує швидку?мені по телефону лікар з ковідної сказав що якщо зле чуюсь викликати швидку,якщо не настільки- сімейний.Я без задишки і проблем з диханням тому не брала швидку,вже почала пити амоксіклав
Нашли в капусте• 02 апреля 2021
Ответ дляА я на шпагате
Це лікар у Польщі призначив Амоксіклав?
А я на шпагате
• 02 апреля 2021
Ответ дляНашли в капусте
Це лікар у Польщі призначив Амоксіклав?
Так, Варшава.А чому так дивно?сказала що так довго температура вже критично, сказала що дарма не дали мені швидше будь-якого іншого терапевта до якого був вільний термін (по факту рано дзвониш щоб забронювати консультацію в цей же день до лікаря але стільки є фізично багато в поліклініці людей що трубку просто не піднімають а вийти не можеж бо на самоізоляції),тест робила,завтра останній день самоізоляції