Интернет Бродилкин• 08 апреля 2021

Може створити нормальну сім´ю вдівець з двома дітьми?

У мого чоловіка є друг дитинства. Загалом дуже хороша людина. Товариський, веселий. Був одружений. Кілька років тому дружина померла від раку. Залишилися двоє дітей. Зараз 5 і 3 клас. Звичайно він би хотів мати жінку, але якось не складається. Зустрічався пів року з одною, але вона не хотіла жити з ним і його дітьми. Він зараз забрав свою матір до себе, щоб допомагала йому з дітьми. Ця жінка пропонувала, щоб він перейшов жити до неї, а діти залишилися з матір´ю. Його такий варіант не влаштовував. От і розійшлися. Він каже, що хотів би жінку, яка б прийняла його дітей. Він реаліст. Не треба, щоб вже так аж любила, але, щоб хоч нормально ставилася. Але я думаю, якщо він знайде жінку без дітей, то вона захоче народжувати, а він дітей вже не хоче, йому 45. Знову ж проблемка. Мені взагалі його щиро жаль. І діти в нього насправді дуже потребують жіночої уваги, особливо дівчинка. Я не сватаю його тут, просто філософствую. Реально чоловікові знайти жінку, яка прийме його з малими дітьми, чи ні?
Из Виа-гры• 08 апреля 2021
Щоб реально, то йому світить ровесниця 43-45, можливо, непрацююча, хвороблива... Бо в такому віці здорові активно працюють, а їй нафіг після роботи ще домашки перевіряти, готувати на 4 дорослих, прати, прибирати..

автор Интернет Бродилкин • 08 апреля 2021
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Потому что он ищет, на кого взвалить своих детей, это и так ясно
Чому? Він зі своїми дітьми сам багато часу проводить. Школа, гуртки. Все він. Просто людина самотня.
тянитолкайка• 08 апреля 2021
Ответ дляк.Буланова
Чия б корова мичала))
Пожалуйста, выходите за него. Узнайте его реквизиты у автора и вперед!
Все понятно, с умом проблема не решиться никогда. Живите тупенькой, вам идет!
Ядвига Юсьлегко• 08 апреля 2021
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Ну а кто потом будет стирать-убирать-готовить? Женщина!
Ещё и финансово ей придётся тратиться
к.Буланова• 08 апреля 2021
Ответ дляПетриківна
Средневековье. Темнота.
Не позорьтесь
Если б жила в Средневковье, то я б может и согласилась. А в информационную эпоху - нет
Ms. При теле• 08 апреля 2021
Ответ дляПетриківна
Мій родич залишився в 30 років вдівцем з двома дітьми: 9 і 6. Одружився через рік на дівчині 20 років.
Тепер щаслива сім‘я з 4 дітьми, ще двох родили в шлюбі. Разом 13 років
Все можливо.
Вы читаете? Тут мужик общих детей уже не хочет!
Жена_КотораяСтена• 08 апреля 2021
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Ні, він не проти жінки з дітьми. Він своїх вже більше не хоче. Може, я написала незрозуміло. Та й звичайно не йдеться про 25-літку. Ровесницю+-. Але і жінка біля 40, яка ще не має дітей, мабуть захоче своїх. Хіба ні?
Вообще мужчине с детьми сложнее найти себе женщину, чем женщине с детьми. Тут еще важно его финансовое положение. Если он готов финансово обеспечивать женщину, которая будет смотреть за его детьми, отправить маму обратно и тоже принимать очень активное участие в жизни собственных детей, а не только деньги приносить, то найти вполне реально.
Луноходик_Ик• 08 апреля 2021
Ответ дляБронетапок
Вот я одна воспитываю сына. Если бы и встретила такого мужчину с детьми, почему бы и нет.
Ну, вы бы наверняка рассчитывали бы на то, что мужчина и вашему ребенку подарит внимание и тепло, правда? а в данной ситуации - это вряд ли, если со своими не справляется
Петриківна• 08 апреля 2021
Ответ дляИз Виа-гры
Круто, на 10 років молодшу і щоб упахувалась з чужими дітьми, в яких скоро підлітковий вік! В мене, як є своя дитина, то чуть підросла, в такому віці їй лише очі відкрились і можливості нормально жити після підгузків і каків, а тут звалювати на себе таку ношу...
А просто зустрічатись не? Конче жти разом?
Я написала про своїх родичів, там, до речі, 20 річна дівчина пішла на двох дітей. Пройшла і підліткові проблеми, і все інше. Сама з багатої родини, чоловік теж власник бізнесу великого. Так що гроші до грошей))

Ответ дляMs. При теле
Есть такие, кто не хочет. Но при этом она и чужих не захочет воспитывать, зачем ей они.
Жениться на женщине с ребёнком это тоже будет часть его семьи и его ребёнок, то получается он не хочет больше чем 2 своих детей?
Я написала. Він не проти жінки з дітьми, але своїх більше не хоче народжувати. каже, застарий.
Луноходик_Ик• 08 апреля 2021
Ответ дляПурген
А зачем ему просто встречаться ?
Ему нужна семья, где женщина будет заботиться о нем и о детях.
А он что этой женщине сможет дать?
к.Буланова• 08 апреля 2021
Ответ длятянитолкайка
Вы тролль? Я пояснила причину. Умный человек бы задумался, а дурак будет свою гнуть. Что вы и продемонстрировали))
Из Виа-гры• 08 апреля 2021
Ответ дляПетриківна
Все можливо.
То 30, а тут 45, різниця колосальна. В 30 ще розвиватиь, здоровий,
а в 45 він що може?
Ms. При теле• 08 апреля 2021
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Понятно. Так и будет делить на своих и чужих приймаков. Ну пусть ищет.
Копуша• 08 апреля 2021
Ответ дляк.Буланова
да улягтесь уже
к.Буланова• 08 апреля 2021
Ответ дляКопуша
да улягтесь уже
А вы забаньтесь
МЧСница• 08 апреля 2021
Ответ дляк.Буланова
Про канцерогенный впч вы слыхали? Или в бункере живете? Есть еще и другие вирусы, вызывающие рак.
Кто знает, может у него иммунитет, а ее скосило от вируса. Хотите на себе узнать? Пожалуйста. Я - пас!
Всетаки я права- проблем в голове, точнее тараканов у Вас много
Петриківна• 08 апреля 2021
Ответ дляИз Виа-гры
а в 45 він що може?
Зараз йому 43, сину меншому 8 міс)
Ответ дляMs. При теле
З чого такий висновок? Я теж, наприклад, вже дітей народжувати не хочу. Мені 42.

МЧСница• 08 апреля 2021
Ответ дляк.Буланова
Так а Вы в бункер от всего уже закрылись?
Жена сына• 08 апреля 2021
Ответ дляНога на ногу
Реально,автор.Найти женщину с ребенку и воспитывать вместе своих детей.
Ему 45,ей 35-40,которая так же не хочет уже рожать.
Да. Моя сестра сейчас так замужем. Ее дочка уже взрослая, она рожать больше не хочет. У ее мужа сьін школьник.
viter33• 08 апреля 2021
Абсолютно реально знайти жінку з дитиною і жити з нею ’довго і щасливо’ !!
Невидимка• 08 апреля 2021
З часом може й хто трапиться,а ні,то заробляє і забезпечує дітей,що зробиш.А можливо ще буває велике кохання.Є люди,які ще хочуть заміж.Я 14 років розлучена і як згадаю заміж,то вздрогну,така щаслива давно сама.Діти виросли-балдію.
к.Буланова• 08 апреля 2021
Ответ дляМЧСница
У каждого свои тараканы. Мне здоровье важно. От рака умирать не охота. Хоть никто не застрахован, но тут очевидный риск
Петриківна• 08 апреля 2021
Ответ дляк.Буланова
Тогда просто темнота. Необразованная. Глупая.
к.Буланова• 08 апреля 2021
Ответ дляПетриківна
Это вы о себе? Сочувствую..(
Топтунша• 08 апреля 2021
о чем разговор
шанс найти ему нормальную пару приблизительно такой же, как и женщине 40 лет с 2мя детьми
откровенно невысок

это реальность
Из Виа-гры• 08 апреля 2021
Ответ дляПетриківна
Зараз йому 43, сину меншому 8 міс)
Чсно... бідна жінка, з молодиш літ бачила лише дітей... постійно в роботі, так і не відпочине ніколи... дитина виросте, а чоловік буде вже дідом дряхлим
Жена сына• 08 апреля 2021
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Якщо вона не може чи не хоче своїх, то може бути.
Або ж варіант, як у моєї сестри - її доньці 21 рік, живе окремо, сестрі 38. Сестра і в 30 більше не хотіла дітей.
тянитолкайка• 08 апреля 2021
Ответ дляк.Буланова
Вы с темы не уходите! Троль здесь вы! Та, которая брезгует, из-за болезни жены! Та, которая не может связать двух слов и обосновать то, от чего конкретно брезгует. Та, которая съезжать с темы, перепрыгивая на другую)) это все вы! Что вы продемонстрировали? Свою недолекость первым своим комментарием!?
И к вашему сведенью у меня прекрасная семья и замуж я не собираюсь, т. К. И так замужем!
Не о чем говорить, мне и многим о вас стало все понятно с вашего первого комментария, брезгливая вы наша!