Берюковна• 08 апреля 2021
Хотіла свій колір відростити, а там вже сивина :( 42 роки :(
Десь зустрічала розповідь, що від омега сивина пропала, а ще в когось від якихось вітамінів.
Розкажіть якщо знаєте такі випадки.
Фарбувати більше не хочу, волосся рідке й тонке, від фарбування (хоч лореаль, хоч матрікс, тобто від ціни не залежить, я багато пробувала) вилазить дуже. І недавно прочитала що фарбування не корисно взагалі бо отруює організм.
Розкажіть якщо знаєте такі випадки.
Раздражевская• 08 апреля 2021
Вы смешная, в 42 и дальше вы будете только больше седеть. Омега до сраки
Берюковна
• 08 апреля 2021
При чому волоски з´явились не білі а золоті.
Своє волосся холодний русий, дуже простий.
Берюковна
• 08 апреля 2021
Ответ дляРаздражевская
Образливо що мама в 65 не сива, її мама тільки близько 80 стала сивіти.
А я в іншу гілку мабуть пішла:(
Чёрти Шо• 08 апреля 2021
Не пропадёт она уже, омега вообще ни о чём. Я крашу Barex, волосы в отличном состоянии + состояние волос от питания зависит.
Берюковна
• 08 апреля 2021
Ответ дляЧёрти Шо
Я на постійній дієті 5, звісно порушую але рідко.
Мабуть треба більше насиченого чогось їсти, а я не можу.
Ашотакова)))• 08 апреля 2021
Ответ дляРаздражевская
Коротко, четко и по делу
Детсадовский полицейский• 08 апреля 2021
я знаю дівчат які в 22 почали сивіти, багато хто активно почали з 30. Мені 33, ще свій колір. Намагаюсь не фарбувати, бо розумію, не довго йому залишилось бути.
Из Виа-гры• 08 апреля 2021
Мені 33. Третина голови сива. Не парюсь. Перші сиві волоски з‘явились в 25.
Ms. Откровенность• 08 апреля 2021
Повезло вам, я седею с 16, мне 37, своих нет почти, 80% седины. Крашусь а шо делать. Витамины не помогут.
Пушистый Пельмень• 08 апреля 2021
Странная тема. У меня седина с 25 лет. Это самая меньшая проблема для женщины. Такое ощущение, что у вас других, более печальных изменений нет в 42.
Раздражевская• 08 апреля 2021
Ответ дляБерюковна
А я в іншу гілку мабуть пішла:(
Ну буває, то життя. Мені 39, вже є теж З одного боку. Моя знайома сивіє з 18 років, фарбується, проблем не бачить
Томатико• 08 апреля 2021
теж 42 роки, сива, фарбуюсь в блонд, у вас є альтернатива -тоніки для волосся, або натуральні фарби -хна ,басма ,стимулюють ріст нового волосся.
Железобетон• 08 апреля 2021
Обычно в 45 начинают красить)Чтоб как раз седину закрашивать,а вы решили бросить)Нелогично.Витамины точно не помогут.
Чёрти Шо• 08 апреля 2021
Ответ дляБерюковна
У Вас проблемы с печенью? Так скорее всего поэтому волосы лезут, а не от краски.
Не будь КакСвета• 08 апреля 2021
Ответ дляРаздражевская
Мне 42 , я почти полностью белая
Берюковна
• 08 апреля 2021
Ответ дляПушистый Пельмень
Предостаточно конечно.
Лама_мама• 08 апреля 2021
Мне 39 и 3 года не могла понять, почему у меня часть волос нормально окрашивается, а какие-то волосины прямо прозрачные. Свои серо-русые, корни крашу раз в месяц, но видимо уже седины до 10%.
Берюковна
• 08 апреля 2021
Ответ дляТоматико
Ніколи не пробувала, але хна здається дає рижину?
Колдунья-вещунья• 08 апреля 2021
Женщина, Вам 42 годика, это возраст. Никакая омега и корень мандрагоры гриву как в 20 лет и без седины не вернут.
Берюковна
• 08 апреля 2021
Ответ дляЧёрти Шо
Жовчний, але печінка трохи теж.
Берюковна
• 08 апреля 2021
Ответ дляКолдунья-вещунья
Мені періодично потрапляли на очі розповіді, що в когось після операції, в когось після якогось вітаміну, одним словом це все штучні випадки але було так що сивина пропадала. Так що буває, хоч і рідко.
Берюковна
• 08 апреля 2021
А, згадала, ще на бровах теж почали з´являтися біло-золоті волоски.
Сумно від цього звичайно, і хочеться трохи щось змінити.
ИзЮмрудная• 08 апреля 2021
Ответ дляБерюковна
омега и для кожи полезна, пропейте, лишним не будет
Люблю Украину• 08 апреля 2021
Ответ дляБерюковна
Жовчний, але печінка трохи теж.
а что с желчным? Обычно диету рекомендую только на 3-6 месяцев. У меня тоже желчный и рефлюкс, но в ремиссии я питаюсь обычно
Берюковна
• 08 апреля 2021
Ответ дляЛюблю Украину
Дискинезія.
Підшлункова теж не в порядку, дієта в мене давно ((