Бесбардак• 15 апреля 2021
Пригород Киева, какой нас.п.больше всего нравится?
Вишнёвая Леди• 15 апреля 2021
Ответ дляМотылек
Смотря что вы хотите получить от такого проживания Я жк даже не рассматривала бы, муравейники не мое. Коттеджный городок -да, но это деньги.
В пригороде много пятиэтажек, в Киеве да, сейчас строят дома в основном по 25 этажей.
Кривая спроса• 15 апреля 2021
Ходосіївка, Лісники, Хотів - до міста 3-5 км, до центру міста 20-30 хв. Також, можливо, Чабани, Новосілки, Гатне - але це вже як невеликі міста, забудували все багатоповерхівками((
ХикориДикори• 15 апреля 2021
Ответ дляКурочка-чубаточка
Мы купили квартиру в самой отдаленной от тец точке. Рядом с дамбой конча-заспы. Красота неимоверная. Никаких лишних запахов нет. И, благодаря тец, платёжка за отопление 700 грн в самый холодный месяц. За 78 квадратов
Вы думаете, в Киеве нет тец?
Я ж и говорю, мечта)
Перловая Кашка• 15 апреля 2021
Ответ дляМой завтрак
В Чубинському є досить серйозні проблеми щодо якості води та нюанси з електропостачанням, особливо, якщо ви дивитесь в сторону вулиці Яблуневої.
Якщо є питання, пишіть, спробую відповісти
Ми вже в курсі, що треба ставити вхідні фільтри на воду і ще додатково на крани. Так само вже попередили нас, що стабілізатор напруги - це першочергова покупка майже для всіх пригородів Київа. І для Чубинки, і для Щасливого.
Саме на яблуневій зараз знайшли квартиру. Мене цікавлять мансардні поверхи, як жити там? Не знаєте?
Дякую вам
Мой завтрак• 15 апреля 2021
Ответ дляПерловая Кашка
Дякую вам
З електрикою на Яблуневій не з напругою проблема. Не знаю, чи у всіх будинках, але у деяких точно електрика оформлена на ОСББ, а не на кожну квартиру. І там є нюанси з перерахуванням коштів від ОСББ до обленерго. Недавно обленерго відключило декілька будинків, був скандальчик. Поцікавтеся. На рахунок життя саме в квартирах на Яблуневій не підкажу, я абориген, живу в старому будинку)
Перловая Кашка• 15 апреля 2021
Ответ дляМой завтрак
Поцікавлюся, дякую
Перловая Кашка• 16 апреля 2021
Ответ дляМой завтрак
Можна я вас ще потурбую, вибачте, будь ласка
Скажіть, будинок на погребняка, 14 - кращий за якістю, ніж на Яблуневій? Нам вчора розказали, що яблунева забудовувалася незаконно і землі були виділені під особисту забудову на початку, що якість буд. Матеріалів - низька. Може, чули щось?
І ще, як у вас зі школами, я знаю, що в самій чубинці школа лише в процесі і як довго це буде тривати- не зрозуміло. Тобто, школи є в горі, щасливому... Чи є проблемою туди потрапити, не в перший клас, але в молодшу школу? Як освіта за якістю?
Мой завтрак• 16 апреля 2021
Ответ дляПерловая Кашка
Я, на жаль, так детально про особливості будинків не знаю, а от по дитячій інфраструктурі розкажу трохи. Школи в Чубинському, на жаль, скоро не буде. В Горі на добудову нової школи в найближчі роки шанси вищі. Є ще школа у Великій Олександрівці. Щасливська школа найпопулярніша і завжди вважалась сильною, перші класи в минулому році набирали по 32-34 чоловік (в Великій і Горі - по 24-26). Думаю, в Гору і Велику попасти в класи проблем не буде, в Щасливому треба буде говорити з директором. Раніше початкова школа була ще в Пролісках, однак чи діє вона зараз, не знаю. В Щасливому і Чубинському є приватні початкові школи, наша має в планах отримання ліцензії на надання повної середньої освіти (зараз працює від школи Афіни).
Мой завтрак• 16 апреля 2021
Ответ дляПерловая Кашка
Один беззаперечний плюс Погребняка, 14 у порівнянні з будинками на Яблуневій - наявність газу. Коли виключають світло, є можливість гріти воду і готувати їжу. А, до речі. Коли немає світла, води немає теж (відключаються насоси на скважинах).
Мой завтрак• 16 апреля 2021
Це просто у нас знову світло вимкнули (аварія мережі під час дощу), то згадалося))))
люблю_тортики• 16 апреля 2021
Ответ дляПросто болталка
Боярка.
10км. до Киева.
Отлично все.
10км. до Киева.
Отлично все.
Кроме как добираться до Киева. На Святошино сейчас машиной не меньше часа утром добираться.