Накладные мюсли• 23 апреля 2021

Физика. Пожалуйста, помогите решить задачу!

Яка початкова швидкість м‘яча в вакуумній камері, якщо його підкинули в таких умовах на 45см (значення сталої величини g 10 H/кг)
Гжегож Бженчишчикевич• 23 апреля 2021
Про.шв.м.яча розраховується таким чином:
(Протидія у вакуумі ЦЕ СТАЛА ВЕЛИЧИНА+250 ммлл×45/(10-1)) у 10му ступені)

ВІДПОВІДЬ: 2,23 М/МС

Непостоянная постоянность• 23 апреля 2021
Закон збереження енергії.
Дитина ж вчила це!
В момент підкидання енергія дорівнює енергії в найвищій точки.
1 точка - момент підкидання - вважаємо, що висота 0... тому є лише кінетична енергія, де і закладено швидкість.
2 точка - точка найвища, то там швидкість 0, бо тіло зупинилось і почне падати вниз... там є лише потенціальна енергія, в яку і піде висота (не забудьте перевести в метри).

прирівняти ці два записа.
з них знайти швидкість.
швидкість буде в квадраті!
якщо це 7 клас, то дитина не розв´яже цю задачу, бо по алгебрі ще не проходили корені квадратні - в цьому допоможіть.
якщо це 9 клас, то повинна сама розв´язати.

покажіть моє пояснення, якщо дитина прочитає, то повинна розв´язати задачу. якщо не зрозуміє нічого, то знання на 5 балів з фізики!
chok• 23 апреля 2021
Ответ дляchok
фото
краще давати людині вудку, а не рибу. бо рибу з´їсть і все. а за допомогою вудки буде собі кожного дня рибу ловити.
це елементарна задача на цю тему.