Резвая лошадка• 18 мая 2021

5 років в‘язниці за те, що УКРАЇНЕЦЬ! Росія — країна-тюрма.

17 травня 2021 Апеляційний військовий суд міського округу Власіха Московської області залишив чинним вирок українському активістові з Криму Олегу Приходьку, засудженому на 5 років позбавлення волі. 8 лютого 2019 року співробітники кримського главку ФСБ провели обшук в Олега Приходька в селі Орехове Сакського району. Силовики вилучили в нього українську символіку, прапори партії "Свобода", червоно-чорні прапори, портрет Степана Бандери, техніку й домашні CD-диски.Після обшуку Приходька повезли до Сімферополя, де допитували, розпитуючи про його діяльність і зв´язки на материковій частині України.
У червні 2016 року російські силовики затримували активіста за українські номерні знаки на автомобілі.
9 жовтня 2019 року Олега Приходька затримали і звинуватили у підготовці терористичного акту та зберіганні вибухових речовин. Нібито, він готувався підірвати адміністрацію м. Саки з метою тиску на російську владу та від´єднання Криму (тобто повернення у склад України). Обвинувачення доказом містить аналіз висловлювань Олега Приходька (про Україну, український Крим) - російські окупанти вказали, що вони - терористичні.
Обвинувачення Олег Приходько відкидає. Стверджує, що вибухівку йому підкинули самі силовики. У своєму виступі закликав до здорового глузду судді: Олег був на контролі ФСБ, гараж, в якому він працював, був відкритий постійно, ключі від гаражу він здавав, коли його попередні рази викликали на допити, силовики зразу приїхали із саперами і зі своїми понятими, ніби знали, що мають знайти. Але самі розумієте, як проходять суди в окупації.До російської анексії Криму, Олег Приходько займався політикою, був членом ВО Свобода, учасник Революції Гідності. Після кримської окупації переїхав з квартири в Саках до села Орехово Сакського району і зайнявся домашнім господарством. На життя заробляв ковальським ремеслом, художньою ковкою. Міг вийти на пенсію, але відмовився, бо мріяв "пенсію отримувати українську". Громадянство не змінив. Не виїжджав принципово, вважаючи, що на своїй землі дочекається повернення у склад України.
Саме за його українську позицію з метою залякати всіх проукраїнських активістів в Криму Олега Приходько засудили до 5 років колонії суворого режиму...
Росія — країна-тюрма.
Добрая свекровь• 18 мая 2021
Ответ дляПесиКот
Бо Крим- це Україна!
Авжеж так...чого там рублі ходять, а не гривня?

Безберлоги.ру• 18 мая 2021
Ответ дляДобрая свекровь
Цілувати...не цілувати, але розумні люди вже навчилися не вестися на пропаганду
Ключевое слово РАЗУМНЫЕ.
Безберлоги.ру• 18 мая 2021
Ответ дляНадежда наш компас
какое уважение может быть к тем , кто поддерживает рашку?
Тем кто поддерживает Россию абсолютно не нужно Ваше уважение.
Безберлоги.ру• 18 мая 2021
Ответ дляСерьезная баба
За временно оккупированную территорию отвечает оккупант. Это вам для справки
Нет ничего более постоянного чем временное.
Заела_пластинка• 19 мая 2021
Ответ дляДобрая свекровь
В России таких нет
Бабка_в_кедах• 19 мая 2021
Ответ дляБезберлоги.ру
Давно я не читала такой откровенной глупости. «Та страна» это Германия. И я никогда не была несчастной на Украине и уж точно мне не с чего быть несчастной здесь. Тут несомненно лучше чем в Украине А учитывая что при отъезде я продала свой бизнес в Киеве так я не просто в шоколаде а вся из шоколада. А Вы завидуйте молча, от того что ядом брызжете легче Вам не станет хоть беги хоть не беги.
Если все у вас так хорошо, то чего ядом плюетесь? И да умиляет такое отношение, если мне нравится ваше, то я просто завидую видно от большого ума так рассуждаете. Если вам там хорошо так радуйтесь молча, зачем вы на форуме строчите и доказываете все с пенной у рта как вам там хорошо нет логики однако...
Бабка_в_кедах• 19 мая 2021
Ответ дляБезберлоги.ру
Вот чтобы вам было понятнее нашла картинку, самую элементарную, на просторах инета. Переживаю, чтобы вы не сильно перегружали нейронные сети вашего мозга при осмыслении прочитанного))), поэтому искала чтобы и имбецилу было понятно.
Я инженер, меряю от 1• 19 мая 2021
Ответ дляБабка_в_кедах
О, хороший лозунг. Надо Зеле его над офисом прибить
Надежда наш компас• 19 мая 2021
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
В РФ множество региональных языков. В республике Коми, например, все таблички на улице на русском и Коми, хотя знают его там 3% населения.
а почему всего 3% его знают? потому что россия методично уничтожает малые народы, уничтожает их самоидентичность путем тотальной русификации. точно так же как и совок, как и рос империя. вот такими же методами уничтожали самоидентичность украинцев, и гладя на некоторых ’рускаязычных’ украинцев, видим, что рашка весьма в это преуспела.

Надежда наш компас• 19 мая 2021
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Смотрите результаты опроса
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2899692
ну, на этом форуме срез абсолютно неинформативен. в последнее время здесь засилье ваты. а был когда-то хороший форум.
Я инженер, меряю от 1• 19 мая 2021
Ответ дляНадежда наш компас
Вы про уничтожение у США спросите и у Великобритании.
Можете еще обратить внимание на ту же Украину и ее поведение. А то в своем глазу бревна не видим...
Надежда наш компас• 19 мая 2021
Ответ дляДобрая свекровь
тому що окупована територія. за часів другої світової там рейхсмарки ходили і що?
Надежда наш компас• 19 мая 2021
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
вы явно плохо учили историю. иначе такого не писали бы.
Я инженер, меряю от 1• 19 мая 2021
Ответ дляНадежда наш компас
А у вас вата все, кто с вами не согласен. Я бы тоже хотела, чтобы маячок страны прицепили. Такие как вы прозрели бы
Я инженер, меряю от 1• 19 мая 2021
Ответ дляНадежда наш компас
Во время ВОВ там партизаны были. А сейчас где партизаны?
Крутышка-Пышка• 19 мая 2021
⚫️🔴
ЩО ОЗНАЧАЄ ЧЕРВОНО-ЧОРНИЙ ПРАПОР?

Більшість українців не розуміють, що означає червоно-чорний прапор.
Чорний колір символізує українську землю, а червоний — кров борців пролиту на неї в боротьбі за свободу та незалежність України.

Кольори червоний і чорний дуже часто використовувалися в українській історії, їх можна було побачити на одязі, на крашанках, всі ми знаємо пісню коли мама вишила синові в дорогу рушник червоними і чорними нитками.

Як ідеологічні кольори червоний і чорний використовувались Українськими Січовими стрільцями під час Першої світової війни. Вони вишивали собі червоним і чорним одяг та співали пісні про червоне і чорне. Інколи цей прапор підіймали солдати УПА, але здебільшого вони ходили в бій з жовто-синіми прапорами.

Якщо жовто-синій прапор символізує державність, українську соборність, то червоно-чорний прапор є українсько-революційним прапором. І він символізує боротьбу, опір, несприйняття того, що зараз відбувається і рух вперед.

Пам’ятайте!

Лише червоно-чорний прапор боротьби, приведе під жовто-блакитний стяг свободи!
Слава Україні і її Героям навіки Слава !!!
Я инженер, меряю от 1• 19 мая 2021
Ответ дляНадежда наш компас
Зато вы хорошо. По вятровичу
Надежда наш компас• 19 мая 2021
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
нет. вата - это любители русского мира, это те, кто хочет русский вторым государственным, это те, кто мечтали снова попасть под протекторат рашки и тд. и в реале я таких не много наблюдаю. а здесь просто засилье какое-то.
Я инженер, меряю от 1• 19 мая 2021
Ответ дляКрутышка-Пышка
⚫️🔴
ЩО ОЗНАЧАЄ ЧЕРВОНО-ЧОРНИЙ ПРАПОР?

Пам’ятайте!

Жуткий красно-черный флаг может привести только в пропасть.

Крутышка-Пышка• 19 мая 2021
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Рашу ,и вас с ней вместе, туда и приведет)
Надежда наш компас• 19 мая 2021
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Зато вы хорошо. По вятровичу
вы что-нибудь еще кроме вятровича выучите, а то уже неинтересно. а вообще при чем тут он. есть много фундаментальных исторических трудов, к которым он не имеет никакого отношения. в том числе и зарубежных авторов. все они основаны на архивных данных. а еще у нас есть архивы, представлете? и туда можно попасть и много интересного узнать. а еще я помню рассказы родственников переживших голодомор, войну, репрессии. в советское время история была полностью фальсифицирована, а вы никак не оторветесь от совковых учебников.
Я инженер, меряю от 1• 19 мая 2021
Ответ дляНадежда наш компас
Это собирательное понятие.
Давайте уже ссылки на фундаментальные труды.
И родственники есть не только у вас
Я инженер, меряю от 1• 19 мая 2021
Ответ дляКрутышка-Пышка
Время рассудит. 8 лет под красно-черным флагом хорошо показывают кто есть кто.
Танцепесенная• 19 мая 2021
Ответ дляНадежда наш компас
К слову, все смотрели новости о событиях в Казани, и очень хорошо видно, что все надписи в школе идут на двух языках, и уроки татарского у детей шли в тот день, и в Инстаграме под тэгом Казань половина идёт на татарском языке
Я инженер, меряю от 1• 19 мая 2021
Ну все. Зрада зрадная. Байден тоже агент Кремля. США передумали накладывать санкции на СП2. И теперь придется по-настоящему покупать газ в Европе.
неДоЖиру• 20 мая 2021
Автор, в РФ несколько миллионов украинцев, а посадили одного. Может, он в чужой стране ведет себя как у себя дома? Я представляю, что было бы с гражданином РФ, если бы он вел себя так же в Украине...