Бывает и такое• 21 мая 2021

Осбб повышает тариф, в доме ничего не делается! Что делать ?

Председатель вызывает сомнения в честности . Дом выглядит уныло во всем районе . Ним с кем несоветуясь тратит деньги на своём усмотрение на ерунду . Стопятая лавочка по неадекватным ценам . Объявили о собрание и повышении тарифа . Я не хочу платить . Имею ли право платить по старому тарифу или не платить вовсе? Ни я ни муж официально не работаем .
Непостоянная постоянность• 21 мая 2021
Может изнутри дом делается?( трубы, проводка, лифт ну и т.д)

Играю у края• 21 мая 2021
Вы можете общим голосованием спокойно поменять председателя
Stepa_nida• 21 мая 2021
1. Вы имеете право получить доступ к финансовым отчетам о расходах ОСББ
2. Вы не имеете права не оплачивать утвержденным общим собранием тариф
...аяприкольная• 21 мая 2021
Так тариф могут поднять только если собрание за это проголосует.
Малая Налегке• 21 мая 2021
А до чого тут, що ви офіційно не працюєте? Якщо тариф затверджено на загальних зборах і проголосували 2/3 - за, тоді тариф дійсний. Незгідні - в суд, а просто не платити, бо не хочу не можете.
Дверной_Проем• 21 мая 2021
Входите в состав ревизионной комиссии и будете знать какие расходы
МамОмужа• 21 мая 2021
Меняйте председателя

Украиночка• 21 мая 2021
Повышение возможно только в случае общего собрания, на котором принято такое решение. Оно было, протоколы есть?
автор Бывает и такое • 21 мая 2021
Ответ дляStepa_nida
То есть они завтра по тысяче в месяц решать платить и все должны ?
Мамулька• 21 мая 2021
Ответ дляМалая Налегке
В нас також ОСББ, на збори з 70 квартир, як ходить 20 то добре. Також підняла тариф з 1.06.21. Цікаво, де вона взяла 2/3 ? Якийсь акт повинен бути про голосування ? Ще цікавить зарплата голови ОСББ, вона її піднімає разом з мінімальною з/т, я так розумію, в неї не обовязково має бути мінімалка, 8 годинного роб.дня в неї немає, як 2 год. вона задіяна , то добре. Ще може хто підкаже, чи обовязково голова ОСББ повинна бути офіційно оформлена ?
Аноним_Галя• 21 мая 2021
Ответ дляМамулька
яка у вас ціна за кв/метр
у нас з 4,20 на 5,20грн
Мамулька• 21 мая 2021
В нас маленьке містечко, тарифи кругом різні, є по 5 грн за кв/м, це потолок, деякі платять 50 грн за 60 кв/м, хто 100 з квартири, сусідній будинок, здає тільки на прибирання і освітлення підїзду, зарплату управляючому не платять, трішки не зрозуміла чому так. В нашому будинку було по 2 грн, хоче 3 грн, це вона собі бере на зарплату і електроенергія в під’їзді, опалення немає, в нас індивідуалка. За прибирання підїзду платим людині окремо по 20 грн з квартири щомісячно, вивіз сміття також окремо. Хотіли найняти двірника, щоб також скидатись і йому платить, то дехто не хоче окільки більша частина в будинку пільговиків і їм кошти повертає УПСЗН і вони платять копійки, окремо здавати кошти не хочуть. А я за цільове використання коштів, і фіксовану зарплату голови ОСББ, більшість людей не розуміє за тариф, що туди входить і як витрачається, то й стоять мовчечки на зборах.
Детсадовский полицейский• 21 мая 2021
Киевская обл, платим 7,50 за кв.м, и тоже грозятся поднять тариф.
Малая Налегке• 21 мая 2021
Ответ дляМамулька
Людина, яка працює на зарплату, має бути оформлена. Зарплата голови не обов´язково має бути мінімальною. У нас голова отримує 3 мінімалки + бухгалтер+прибиральниця+двірник+інженер - усі оформлені.
У нашому домі в голови каторжна робота, а у вашому домі можете стати волонтером і робити усе безкоштовно.
Коли заходить мова про зарплату, то ніхто з мешканців не хоче замінити голову і працювати безкоштовно, бо усі зайняті і отримують більшу зарплату :)
Аноним Секретарь• 21 мая 2021
А почему вы не в правлении осбб или не в ревизионной комиссии? Делать для дома вы лично ничего не хотите, а результат дайте. Идите и покажите, как надо раьотать лично чтоб деньги шли по назначению
Аноним Секретарь• 21 мая 2021
Без разницы работаете вы или нет, владелец квартиры пусть идёт в члены правления или в председатели осбб, собирает собрание по кошторису и делает как считает нужным. Реально, я волонтёр в осбб, у нас это не прибвльная организация для определённых нужд, никто не получает ни копейки в том числе и председатель. Стал разговор что все члены правления устали от бесплатной неблагодарной работы и уходят, так на их место никто в доме на 600 квартир не хочет. Только пиндеть умеют как надо раьотать. Видимо тут такая же ситуация, ни официально ни волонтёром никто не хочет зад поднять и сделать что то в доме. Хотите тарифы так сами сделайте посчитайте соберите собрание и утвердите
Stepa_nida• 21 мая 2021
Ответ дляБывает и такое
Да, если это будет утверждено общим собранием ОСББ в соответствии с уставом и профильными законами
Мамулька• 23 мая 2021
Ответ дляМалая Налегке
Про те , що працювати безкоштовно, мова не йде, наша голова на пенсії, пішла ’по вислузі’, працювала медсестрою, чоловік теж, пенсіонер, ніяких ’забот , хлопот’, у з -оз кімнатній квартирі не мають. Щомісячно передає показники за електро, і сплачує з рахунку, влітку 2-3 рази, наймає людину покосити траву в дворі, в цьому році, найняла, щоб поремонтували тротуар, ’пупа вона особо ніде не нарве’. Головує, ще в декількох будинках. Декілька років назад, купила косарку, щоб косити у дворі, кожного разу розказує, що ніхто не
Мамулька• 23 мая 2021
Хоче косити, пільговики ’не кинуться щось робить у дворі’, а чому я сплачуючи повну вартість, ще додатково повинна і косить ? Сусідські бабусі, в курсі справ про неї, що косарку віддала родичам на дачу, а наймає людину і з своєю косою, платить йому менше, а різницю ложить собі в карман, бо вони запитували, в косаря за скільки косив. Її хотіли , найняти в сусідському будинку, але ’вивели на чисту воду’, так що вона прекрасно знає, чого вона тут працює, люди за 8 год роб. Часу мінімалку отримують, по місту середня зарплата 10 000 грн
Мамулька• 23 мая 2021
Ответ дляАноним Секретарь
В ревізійну комісію мене ніхто не запрошував, по перше, по друге, голова не за безкоштовно працює, і не тільки в нашому будинку. Як піду в свій час на пенсію, і буде здоров´я, то буду розглядати цей варіант.