Аноним Секретарь• 27 мая 2021
Греция с детьми , куда?
Интересней всего, детям 6 и 9 лет.
Так что бы и море и интересное что-то посмотреть.
Из Хацапетовки• 27 мая 2021
Послушаю. Начала смотреть Турцию - мы обычно там отдыхаем , но почему то в Грецию тоже хочу..вдруг там тоже хорошо
Из Хацапетовки• 27 мая 2021
Ответ для vihola
Дітям цікаво атракціони, гірки, дитячі майданчики і аквапарки.
Есть ли такое в Греции? Или там другой отдых? Спасибо
Ответ дляИз Хацапетовки
Не була в Греції, та коли моніторила, то нема, або дорого. Істотно дорожче.
В Греції тільки апарати, в Болгарії апарати в комплексі з майданчиками, анімацією, дитячими дискотеками, гірками за ті ж гроші.
Из Хацапетовки• 27 мая 2021
Ответ для vihola
В общем я смею предположить что за горками и анимацией в Турцию...альтернатив больше и нет
Жена сантехника• 27 мая 2021
Ответ дляИз Хацапетовки
Сараи по 5 тыс дол а Греции. А
Ми були на о.Тасос, це просто неймовірно! Там така природа, різні пляжі, їздили машмнрю, об´їхали весь острів, заглянули в кожен куточок. Ввечері вже сил не було ні на дискотеки, ні на що))) хіба мультик чи фільм перед сном ше включали, брали ноут. Але це справді тихий сімейний відпочинок без розваг.
Указка• 27 мая 2021
Ответ для vihola
Ну конечно. Если им только это показывать, особенно девятилеткам, ага, так их и в 20 ничего другого не будет интересовать...
Указка• 27 мая 2021
Ответ дляdeepeyes
+++ тоді їх звідти не витягнеш, а як нема цього всього, то діти помічають природу, красу, рибок, гори, вчаться бачити прекрасне.
То є так!
Указка• 27 мая 2021
Ответ для vihola
Не буде то й не буде.
Я не тягаю дітей туди де їм нецікаво.
Щоб дітям було цікаво, цю цікавість треба розвивати. Само воно не прийде...
По дорозі ми ночували в м.Велико Тирново, дуже красиве древнє болгарське містечко , там теж крепость, щось схоже на Камянець-Подільський, але гарніше))) там вечеряли, гуляли, ночували, зранку прокотилися по безлюдним вуличкам і далі вирушили. Назад по дорозі ночували в Бухаресті, зробили коло, бо хотіли в їхній зоопарк, там ще погуляли. Там також є природничи музей з скелетами динозаврів, але потрібно мати румунські гроші. В нас були євро, не приймали ((( але мала там забігла і роздивилася, що її цікавило)))
Насчет моря не подскажу, мы были в Греции проездом. Самое удивительное место в Греции - это Метеоры, конечно. С шестилеткой были в трех монастырях из шести. Ему очень понравилось. Еще на Олимп с ним поднимались (перед этим перечитали греческие мифы и посмотрели мульты, чтобы был в теме). До сиз пор горд своим восхождением ))) Но мы машиной были, машиной проще везде добраться...
Ответ дляdeepeyes
Недалеко от Велико-Тырново есть еще аутентичный Дряновский монастырь — очень красивое место в горах.
Указка• 27 мая 2021
Ответ для vihola
Ясно, якщо дитина більше нічого не бачила, то буде радіти що її хоч кудись вивезли.
Вы правда думаете, что батуты и аттракционы ценнее умения замечать красоту мира вокруг и радоваться жизни без гаджетов? Ну-ну...
Указка• 27 мая 2021
Ответ для vihola
А чому ви зараз в гаджеті?
Я не в гаджете, я работаю за компом. Работа у меня такая.
Ответ для vihola
Ага, не бачила))) аквапарків гірок і в Україні вдосталь. Ми і в нас всюди їздили, і в Карпати і по Львіс. Обл. Просто моя доця не любитель екстріму, вона більше по природі, динозаврах, музеях,з моря не витягнеш теж. І це і в дитинстві, і зараз вже 12р, то також. Все від дитини залежить. Їй архітектура подобається, по замках погуляти, пофоткати краєвиди. А в аквапарках їй лише лінива річка подобається)))
Указка• 27 мая 2021
Ответ для vihola
Можна в вікно у цей час дивитись, природою милуватись
Так я и смотрю периодически, у меня тут закаты красивые... И фотографирую даже...
Ответ дляdeepeyes
Так може вона в вас такою народилась.
І ви догоджаєте її смакам та вподобанням, я догоджаю своїм дітям згідно їхніх смаків. А ви пропонуєте зумисно не показувати атракціони, бо потім звідти не витягнеш, рибки не будуть цікавити.
Гравицапа• 27 мая 2021
Ответ дляИз Хацапетовки
И в Греции есть, анимация лучше чем в Турции,было до ковида по крайней мере