Почемучка• 02 июня 2021
Чому люди такі…?!
Завжди щось не так, от треба постійно нити, бути чимось незадоволеним. Чи це мені тільки такі попадаються? Це людська натура така?
Тема поговорити, цікава думка інших, я не знаходжу логічного пояснення на таке
Курочка-наседка• 02 июня 2021
Ответ дляНеместная Я
Это наша влада довела людей до зубожиння и депрессии, соответственно.
Зубожиння два года назад закончилось, с пришествием Владимира-пианогруля. И не порохоботничайте тут
Курочка-наседка• 02 июня 2021
Ответ дляВ точку
Если в жизни все ок,нужно ныть другим,чтоб не так завидовали.
причем, чем мельче ’пан’, тем больше он уверен, что все вокруг ему завидуют
Почемучка
• 02 июня 2021
Ответ дляКоролева спама
А должны всегда быть в хорошем настроении? Хорошее настроение это дорого и местами противозаконно)
))) ну от для прикладу, було пару вільних хаилин, прийшли в кафе з колегою, наче все ок. Замовили латте і тістечко. І тут почалось… кава фе, тістечко засолодке і взагалі чого так довго це все несли) наче і фігня, а вже купа негативу.
Мульйонерша• 02 июня 2021
Ответ дляКурочка-наседка
когда все время хвастается и рассказывает, как у него все классно, тоже раздражает слегка, правда?)
Курочка-наседка• 02 июня 2021
Ответ дляКучерявочка
Я вам ,автор, наведу такий приклад, для роздумів:
Якщо чоловік гуляє наліво-це норм чи капець?
Одна скаже: я все життя теорію нічого, гроші додому приносить,живемо.
Інша ж скаже:хай іде собі геть,я краще одна буду, я себе поважаю і т.ін.
Це значить, що всі люди думають по різному. Всі ми виховувалися у різних сім.чх, перебуваємо наразі в різному оточенні, під дією якого і формуються /змінюються наші погляди на речі.
Але.
Є речі, які для одного неприпустимі,а інший не вбачає щось критично страшного в цьому.
Тому взагалі не можна судити когось, потрібно приймати оточуючих такими,які вони є, залишатися при своїй думці і не зраджувати власним своїм принципам.
Але.
А нытикам на их нытье показательное отвечать ’Чтоб вы жили так, как прибедняетесь’
Почемучка
• 02 июня 2021
Ответ дляКурочка-наседка
Ой класно, дякую за підказку)))
Курочка-наседка• 02 июня 2021
Ответ дляМульйонерша
А просто жить, без показателльного хвастовства или нытья, никак не получается?
Почемучка
• 02 июня 2021
Ответ дляКурочка-наседка
Курочка-наседка• 02 июня 2021
Ответ дляПочемучка
Ой класно, дякую за підказку)))
реально допомагає)))) відвалюються надовго
Ответ дляКурочка-наседка
Люди вообще завистливые. А если у другого есть то,чего нет у него....
Пример.у меня все хорошо, живу не парюсь ,деньги есть,недвижку покупаем и тд.а другие в проблемах дети,сопли,денег нет,арендуют, ездят не на авто а в общественном транспорте. Ну вот, чтоб разбавить эфир,немного поныть же тоже для приличия нужно
Мульйонерша• 02 июня 2021
Ответ дляКурочка-наседка
а просто жить, игнорируя чужое нытье, тоже ведь не получается?
Божья коровка• 02 июня 2021
Ответ дляПочемучка
Я не суджу, просто не можливо просто поговорити вже з людиною. Починається ниття і тому подібне.
Верю, тоже избегаю таких людей, сама не ною, сама выживаю, моя невестка всю жизнь так живет, все ей плохо, даже когда хорошо.. Рак груди, операция..не общайтесь с такими людьми, это заразно))