Пополняю_Карму• 03 июня 2021
Чому розмовляти українською і купувати наше вигідно для вашої кишені!
Нещодавно тут на форумі побачила глузливі коментарі з приводу для чого українська, навіщо закон про мову, в чому це краще для економіки нашошї держави. Хотілось би пояснитина прикладі своєї роботи. Російський бізнес майже повністю експансіював наш ринок під себе в основних ключових позиція. Наприклад авторські права викуповуються скопом як правило на всі країни колишнього снг і випускаються рос мовою бо так вигідніше фінансово. Проблема перша наш підприємець або не готовий вкладатися в реальне виробництво і високоприбуткові ризиковані сфери або в нього немає на це банально ресурсу,як правило саме ресурс є ключовим. Мені особисто дуже болить, коли реально якісний український контент не має підтримки від своїх же. Співачка NAVKA наприклад, супер контент і подивіться 50тис переглядів за 3-4 місяці. Народ, ми не поїдемо так далеко якщо так будемо до своїх ставитись!!!! Дівчата хочеться попросити хто може і не хоче, вкладайте в свої сфери в наше виробництво - повірте є і можемо!!! А хто не може, але хоче - підтримутйе наш контент наше виробництво на стільки на скільки ви можете! Читайте книжки українською, купуйте нашу кераміку, текстиль і т.д Дайте нашому виробнику хоча б шанс!!!!Проблема не в Росії, Америці чи інших країнах. В нас реально колоніальна економіка на сьогоднішній день (доречі Росією переважно). Але в наших силах це міняти. По максимому треба бути націоналістами місця в якому ви живете!! По максимому в пошуковиках шукайте хоча б українською, це глобальному розумінні вигідно для кожного буде!!!
Пополняю_Карму
• 03 июня 2021
Ответ дляЧики-брык
А ще ж тільки 9.53 ранку......
100%, але кажу як є
Чики-брык• 03 июня 2021
Ответ дляпалка-копалка
А до чого тут закон про мову?
За ним тре писати - ’максимому’ ))
Бабульция• 03 июня 2021
Я работала в нашей укр.компании, но они меня не поддерживали, не оформляли, что скажете?
Чтооооооооооо?• 03 июня 2021
Люди покупаю то, что качественнее и дешевле. Если в Украине делают дорого и некачественно, то смысл в это вкладываться?
Добрая свекровь• 03 июня 2021
У нас мало реально хорошего контента, не в обиду, конечно. Я вот не смотрю сериалы по типу Паньки или Ластивки, не слушаю Дзидьзо и Полякову, но люблю книги, классику на украинском языке. Будет годный контент, будем слушать, пока для меня его слишком мало. Российским, кстати, тоже не увлекаюсь. Украинский знаю безупречно, у меня украиноязычный отец + школа и вуз.
миссДавеча• 03 июня 2021
Шановна пані, а чого ж олія така дорога, це ж ми її виробляемо? В Європі вона дешевше коштує... Це таке наші спекулянти, чи що?
Гладковыбритый шишун• 03 июня 2021
Мне не интересен контент на украинском ящыке. Как и ящык, который щащищается фаатическим заретом моего родного русского языка. По мере введения квот и наша семья, и наше многочисленное окружение было вынкждено уцти на российские кино и радиоплощадки в инете.
Для того, чтобы украинская продукция покупалась, она должны быть качественная и конкурентоспособная. Есть производители, котопые подумали об этом со старта. И их продукция польщуется спросом. А есть те, что производят по принципу хоть что-то сделать, лишь бы бабла срубить, ноют о поддержке украинского производителя. Мы не настолько богптые, к содалению, чтобы ввбрасывать деньги на н̶е̶к̶а̶ч̶е̶с̶т̶в̶е̶н̶н̶у̶ю̶ ̶п̶р̶о̶д̶у̶к̶ц̶и̶ю̶ ветер
Янка-угомонись• 03 июня 2021
Наш виробник ломит ненормальные цены в большинстве, это особенно касается частных производств. Я готова поддерживать, но не в ущерб своим финансам.
Пополняю_Карму
• 03 июня 2021
Ответ дляпалка-копалка
А до чого тут закон про мову?
Та до того що це розширює кількістьсть українського контенту! Який у всьому присутній: книги, митці, ігри, культура, текстиль, промисловість - особливо готовий продукт. Це прямо пов’язно між собою.
Пополняю_Карму
• 03 июня 2021
Ответ дляЧики-брык
За ним тре писати - ’максимому’ ))
Виправте будь ласка помилки, я навчаюсь тільки української і для мене це важливо, дякую!
Добрая свекровь• 03 июня 2021
Ответ длямиссДавеча
И картошка израильская по 20 грн за кг, а наша родная - по 40 грн. Интересно, реально из Израиля дешевле картоху доставлять, чем из соседней Полтавы?
миссДавеча• 03 июня 2021
Ответ дляЯнка-угомонись
Ось-ось воно золоте вийде. Навіщо витрачати більше.
Пополняю_Карму
• 03 июня 2021
Ответ дляДобрая свекровь
Є купа сучасної класної української літератури, що з останнього ви читали?? Контент є, через малу кількість запитів українською в ютубі ви його просто не бачите. Та і митцям не вигідно його випускати бо кажу ж випусти цю само пісню переглядів буде пару мільйонів, а українською 100 тис.
Простоваля• 03 июня 2021
Мне не принципиально кто производитель или на каком языке контент, если продукт соответствует цена -качество. К сожалению очень часто товар украинского производителя очень дорогой. К примеру мне нравятся товары смил и Бемби, но очень дорого, есть вещи которые не уступают в качестве, но стоят дешевле
Басноплетка• 03 июня 2021
Страна которая создала самолет Мрия несколько десятилетий назад сейчас начинает гордится ´нашей керамикой´?!!! Это мисочки и глечики которые люди научились лепить пару тысячелетий назад? Куда исчезли наши технологии?
Простоваля• 03 июня 2021
Ответ дляПополняю_Карму
Подскажите произведения украинской литературы
Кы-ы-ы-ця• 03 июня 2021
Ответ длямиссДавеча
давайте не будемо, ми 90% експортуємо олії на зовн ринки, продали- ціну встановлює новий власник, а решту 10% наші ’бариги’ продають за ціною, яку вважають прийнятною для них
Нервогенератор• 03 июня 2021
Ответ дляПополняю_Карму
Про промышленность это шутка такая?
МеняАЖтрусит• 03 июня 2021
Ответ дляПополняю_Карму
Тоесть если все начнут читать книги на украинском и слушать только укр песни и смотреть фильмы,то зажывем товарищи?
Гладковыбритый шишун• 03 июня 2021
Ответ длямиссДавеча
Вы шо, не слушаете выступления наших властей?
Не помню, кто конкретно выступал, я фоном слушала. Высокая цена на масло, картофель была объяснена...переизбытком продукции на внутреннем рынке... Видимо, в нашей стране даже банальные законы экономики не работают.
Простоваля• 03 июня 2021
Ответ дляМеняАЖтрусит
ЭстЭственно
Простоваля• 03 июня 2021
Ответ дляГладковыбритый шишун
Пополняю_Карму
• 03 июня 2021
Ответ длямиссДавеча
в цій сфері не розбираюсь, бо не знаю, що там на вартість впливає. Думаю це виробник хоче забагато чесно кажучи. Але я кажу не тільки про це, наприклад дружківський фарфоровий завод збакротував, його німці благо викупили. А хто про нього знав, як купували чи польське чи турецьке чи ще якесь!!
Нервогенератор• 03 июня 2021
Ответ дляДобрая свекровь
Выходит что да
СноваЗдорова• 03 июня 2021
Умереть не встать:)))) пидтримуйие наше виробнитство:))))) Да в нашем ’государстве’ разме можно светиться? Обложат налогами, службы окормояющиеся одна выходит, другая заходит. Всё сырье импортное и тд.
миссДавеча• 03 июня 2021
Ответ дляДобрая свекровь
Так це ж ще транспортні витрати та таможня