Весела бджілка• 04 июня 2021
Б/у машини
Хто купував б/у машини? Яку купили і з яким пробігом? Вам пощастило чи потім жалкували? Завтра їхати по машину, наче на сто дивилися але місця собі не знаходжу(
И_В_офигительных_штанах• 04 июня 2021
Ответ дляKindred
Я так бачу, машинку буду на Порадниці шукати буду теж)))
Отличная идея

Mango-mango• 04 июня 2021
И я присматриваю хозяйскую машину на автомате, вдруг у кого предложения- пишите.
ВсеПроВсехЗнаю• 04 июня 2021
Ответ дляKindred
А чому ні? Тут реально знайти від першого власника хороше авто )
ВсеПроВсехЗнаю• 04 июня 2021
Зараз в авто вже більше жінок ніж чоловіків ) а раніше кожна десята,кожна п´ята,третя ,друга ...
ВсеПроВсехЗнаю• 04 июня 2021
Сорі,мужчинки,але жінки водять набагато обережніше) і з боковим зором у них набагато краще
Улыбчик• 04 июня 2021
Мазду сх5 купила 17 год, пробег 40, пользовалась услугами человека, все проверил, сопровождал полностью при покупке