Советчицы тоже плачут• 20 июня 2021

То капець. Як вгамувати ліпшу подругу?

Подруга заміжня жінка, чоловік у неї дуже хороший (як на мій погляд), але, мені здається, що подруга досі кохає свого колишнього мужчинчика. На наступному тижні вона буде зустрічатися із ним по роботі. В них був бурний роман, похоть, страсті та таке інше. Колишній ще той бабій та абьюзер. Але по розповідям подруги теж кохав її. Обоє після цього роману взяли шлюб, але колишній нещодавно знову розвівся. Я переживаю, щоб в них знову нічого не закрутилося. Як вгамувати подругу? Я вже бачу, що вона готується до цієї зустрічі. Не піти вона не може, бо то робота. Може якось її чоловікові натякнути піти з нею? Нехай там буде з ним? Підкажіть, що краще?
Пыхтелка• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Ні, не так. Скажу ’Чому в тобі не познайомитися з бізнес партнерами жінки?’. Нормально буде?
Мой бы муж вас не понял) Думаю, что и этот вряд ли поймёт, или посчитает, что у вас не все дома, или начнёт расспрашивать об истиной причине таких знакомств.

автор Советчицы тоже плачут • 20 июня 2021
Ответ дляШапкаУшанка
Та ви ж через слово повторюєте ,яка вона погана і який він гарний
Де я писала, що вона погана? Я написала, що вона ще досі, мабуть, кохає того свого колишнього.
Гарачый Шыкалад• 20 июня 2021
А вы тут причём? Следите за своей жизнью. Или Вам тоже подруги рассказывают с кем и как ахаться?
Томатико• 20 июня 2021
Не лезьте туда.оно вам надо?
Ответ дляГарачый Шыкалад
Ви не зрозуміли ситуацію.
Капуста Маша• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
До чого там буду я? Я до її роботи не маю ніякого відношення і як вона мене представить?
А муж имеет?
Придите на встречу со словами ’Я тут подумала, чому б мені не познайомитися з бізнес партнерами подруги’.
Оля_с_киркою• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Вы странная, очень
Пыхтелка• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Если она сама не сделала выводы и не поумнела, то уже не поумнеет, так и будет себе дурачков выбирать.
Ответ дляКапуста Маша
А муж имеет?
Це чоловік і в нього є статус чоловіка. До чого там буду я? Хто знайомиться із подругами?

Спрошу_ка_я_у_мужа• 20 июня 2021
Автор, це той випадок, коли ’подруга подрузі психотерапевт’ не працює. Якщо вона тримає вас в курсі справ, то Ви можете поділитися своїми почуттями до неї і переживаннями та ’вгамувати’ її не можете. Не придуиуйте хитромудрій. Вона піде на робочу зустріч
Ответ дляПыхтелка
Наразі її чоловік не дурачок, та і колишній також. Про дурачків и мови не було.
Капуста Маша• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
У вас тоже є статус. Вы почти член семьи. Вон как за них переживаете.
Наращиваю_Интелект_Дорого• 20 июня 2021
Займитесь своей звездой )))
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Я їй казала, нехай вгамується і навіть думки не допускає про повернення у ліжко до того мужчинчика. Вона сказала ’не вигадуй’, але я бачу як вона до цього готується.
Прасковична• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Сама придумала,сама решает что делать подруге, ото Вам заняться нечем
Я тут Живу• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Дуэнья. Или наперсница
Ответ дляПрасковична
Я роблю висновки з її слів та дій. Нічого від себе не вигадую.
Прасковична• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Ви не зрозуміли ситуацію.
Ещё как поняли, не понимаю какое Вы имеете право лезть в чужую жизнь и обсуждать её на форуме
Ответ дляПрасковична
Я що написала тут дані чиїсь? І виставляю їх на загал? Це форум анонімів, чому я не можу обговорити данну ситуацію?

бювет_в_обед• 20 июня 2021
Забейте. Это ее личная ответственость. Может и пожалеет, а может быть и нет. Характер у нее влюбчивый, судя по вмему. Хорошему мужу будет искать замену в лице хахалей- терористрв Да и не факт, что там чтр- то выгорит. Опять развелся. Значит женщинам он нафиг такой епарь- терорист не сдаося, если он несерьезный, еще и арбузер. Может ваша подруга просто хочет предстать перед быашим во всей красе и подразнить его, а вы уже завелись с полоборота и представили как они сношатся решили и совета не спросили.
Прасковична• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Зачем оно Вам.спать идите
ПочтальЁнша• 20 июня 2021
Я б бежала от такой подруги как Вы
Прасковична• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Обо...ть подругу)))) где Вы такие ,,умные,, беретесь
Я тут Живу• 20 июня 2021
Ответ дляПочтальЁнша
Я б бежала от такой подруги как Вы
Это точно, упаси бог от таких подруг
Ответ длябювет_в_обед
У того чоловіка вже другий шлюб був. Може бути й так, але я переживаю, бо з її розповідей, то здається, наче вона й досі того кохає.
Наращиваю_Интелект_Дорого• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Зачем вам ее спасать от траха? Ну хочет человек Вам то что ?
Ответ дляПрасковична
Зачем оно Вам.спать идите
То йдіть.
Ответ дляПочтальЁнша
Я б бежала от такой подруги как Вы
У Вас немає подруг які за Вас щиро турбуються? Від всіх вбігли?
Ответ дляПрасковична
Де Ви це побачили? У якому моєму повідомленні?
Спрошу_ка_я_у_мужа• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
А Ви не допускаєте, що це в Вас говорить Ваш страх і упередження, а вона просто йде побачитися з ним? Чому Ви думаєте про ’ліжко’ і статися повинно саме це?
Як ситуація з подругою стосується особисто Вашого життя? Що було такого схожого у Вас? Просто подумайте самі для себе.