Советчицы тоже плачут• 20 июня 2021
То капець. Як вгамувати ліпшу подругу?
Подруга заміжня жінка, чоловік у неї дуже хороший (як на мій погляд), але, мені здається, що подруга досі кохає свого колишнього мужчинчика. На наступному тижні вона буде зустрічатися із ним по роботі. В них був бурний роман, похоть, страсті та таке інше. Колишній ще той бабій та абьюзер. Але по розповідям подруги теж кохав її. Обоє після цього роману взяли шлюб, але колишній нещодавно знову розвівся. Я переживаю, щоб в них знову нічого не закрутилося. Як вгамувати подругу? Я вже бачу, що вона готується до цієї зустрічі. Не піти вона не може, бо то робота. Може якось її чоловікові натякнути піти з нею? Нехай там буде з ним? Підкажіть, що краще?
ЯНаПэПэ• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
У Вас немає подруг які за Вас щиро турбуються? Від всіх вбігли?
Ви не розумієте, що таке особистий простір?
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
Зачем вам ее спасать от траха? Ну хочет человек Вам то что ?
Це помилка.
ПочтальЁнша• 20 июня 2021
Ответ дляЯ тут Живу
Это точно, упаси бог от таких подруг
Читаю и в шоке. Но лишний раз убеждаюсь , что никому, никогда, ни при каких обстоятельствах нельзя ничего рассказывать . Потому что как видим, даже лучшие подруги оказываются не нормальные .
Хотя авторицу мож жаба давит. Живет пресной жизнью, никому не интересна , вот и колотится , прикрываюсь добрыми побуждениями
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
А Ви не допускаєте, що це в Вас говорить Ваш страх і упередження, а вона просто йде побачитися з ним? Чому Ви думаєте про ’ліжко’ і статися повинно саме це?
Як ситуація з подругою стосується особисто Вашого життя? Що було такого схожого у Вас? Просто подумайте самі для себе.
Я розумію це і допускаю, що до ліжка може і не дійти. Але Ви просто не знаєте ситуації і які то були відносини, тому і хочу якось завлекти чоловіка на ту зустріч.
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляПочтальЁнша
Що за нісенітниці?
ПочтальЁнша• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
У меня есть одна подруга, остальные так, знакомые. Но если б меня моя подруга решила спасать , то шла б она лесом в этот же день
Прасковична• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Не лезте в чужую жизнь
ЯНаПэПэ• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Це помилка.
Це з Вашої т.зору. Ви - не істина в останній інстанції. Як кажуть, злізьте з хреста.
Наращиваю_Интелект_Дорого• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Це помилка.
С вашей точки зрения не более.
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляПочтальЁнша
Добре. То Ви б з колишнім лягли в в ліжко, якщо на зустрічі був ще й Ваш чоловік?
ПочтальЁнша• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Що за нісенітниці?
Нисенитныци несёте как раз Вы🤷🏼♀️
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
С вашей точки зрения не более.
Ні, це з будь-якого боку помилка. Я досить ясно описала ситуацію.
ПочтальЁнша• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Шовономэлэ🤦♀️
Марфушечка душечка• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Може їй краще з чоловіком піти? З ним якось надійніше.
ох,гнала б я зі свого життя таких ’пережеватєльних’ подруг.
Наращиваю_Интелект_Дорого• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Корона не жмёт ? Аки повелительница судеб
Прасковична• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Да,прям на встрече, только не в кровать, а на столе
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляМарфушечка душечка
Чому? Що не так в цьому? Доступно пояснити можете? Чи це просто принцип ’проти Автора теми’?
Прасковична• 20 июня 2021
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
Тут не корона, а белое пальто
Марфушечка душечка• 20 июня 2021
Ответ дляКотенок аки рысь
Вы ничего не сделаете (
с чем?со своими фантазиями автор ни чего не сделает?
Прасковична• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Вы у психиатра давно были?
Наращиваю_Интелект_Дорого• 20 июня 2021
Ответ дляПрасковична
Тут не корона, а белое пальто
Там целый праведный набор , прости Господи
ЯНаПэПэ• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
У вас тунельне мислення: є ваша т.зору, інші - маячня. Як з Вами можна не те, що дружити, а хоч якось комунікувати?
Бабка-ежика• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
а может лучше вам не совать свой нос куда не надо?
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляЯНаПэПэ
Приклади цього є? Де я писала що щось маячня? Я описала ситуацію а у відповідь тільки ’не лізьте’, то яка тут може бути думка?
Бронетапок• 20 июня 2021
А вы с ней разговаривали? Что она говорит, какие планы? Этого будет достаточно. Это ее жизнь и вы сделали все, что могли. Вы ж не будете тетке ноги связывать.
Советчицы тоже плачут
• 20 июня 2021
Ответ дляБронетапок
Я їй казала, щоб не думала лягати з ним у ліжко, вона сказала ’не вигадуй’. Але до зустрічі готується дуже ладно.
Прасковична• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
И что? Пис...у побрила и ноги?
Сыро_Ежка• 20 июня 2021
Она взрослый человек и у нее своя голова на плечах. А если она идиотка, то зачем вам такая подруга? Такие дуры дуры во всем, нечистоплотные в отношениях, нечистоплотные во всех отношениях, вас подставит , предаст или поменяет как только будет возможность. По глупости или специально.
У меня подруга юности такая была, сходилась расходились с мужиком, он типичный абьюзер, она как оказалась дура, я ее долгое время утешала, сопли вытирала, советовала, потом поняла, что она ей это все нравиться, а я как помойное ведро для слива негатива и соплей, она мне поплачется, мое время силы потратит, я как выжатый лимон, а оно опять к ’этому козла и изменщику’ поскакала. В последний раз она клялась, что все это навсегда, она все поняла и на те же грабли не наступит и бла бла бла, рыдая у меня дома, ночевав у меня 3 дня, ведь ей так плохо и надо поддержка, но она точно все переосмыслила, через неделю она в очередной раз ’поняла что они созданы друг для друга’. Тогда я психанула и везде в звезде кинула ее жизнь и ее право, но я с идиотами не хочу ничего общего иметь