Советчицы тоже плачут• 20 июня 2021

То капець. Як вгамувати ліпшу подругу?

Подруга заміжня жінка, чоловік у неї дуже хороший (як на мій погляд), але, мені здається, що подруга досі кохає свого колишнього мужчинчика. На наступному тижні вона буде зустрічатися із ним по роботі. В них був бурний роман, похоть, страсті та таке інше. Колишній ще той бабій та абьюзер. Але по розповідям подруги теж кохав її. Обоє після цього роману взяли шлюб, але колишній нещодавно знову розвівся. Я переживаю, щоб в них знову нічого не закрутилося. Як вгамувати подругу? Я вже бачу, що вона готується до цієї зустрічі. Не піти вона не може, бо то робота. Може якось її чоловікові натякнути піти з нею? Нехай там буде з ним? Підкажіть, що краще?
Радикальная• 20 июня 2021
Никак. Если она дура, то шож

Атаманша• 20 июня 2021
Воно вам треба?
автор Советчицы тоже плачут • 20 июня 2021
Ответ дляРадикальная
Никак. Если она дура, то шож
Може їй краще з чоловіком піти? З ним якось надійніше.
Радикальная• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
ну как это?) рабочая встреча, а она с мужем))
Ответ дляАтаманша
Воно вам треба?
Так. Ліпша подруга мені потрібна.
Слабый пол• 20 июня 2021
Зачем лезете не в своё дело, вас просят об этом?
Котенок аки рысь• 20 июня 2021
Вы ничего не сделаете (
Ответ дляРадикальная
Типу познайомить їх, а потім чоловік відійте, але ж колишній вже буде знати, що чоловік з нею, і вона також про це буде памятати.
Шальная коклетка• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Так. Ліпша подруга мені потрібна.
А що з нею станется? Хай жеве своїм життям

Я_готова_ко_второму• 20 июня 2021
Если ей муж пресный, а абьюзер - огонь-мужик, то если не этот, так другой случится. Дело времени
Ответ дляСлабый пол
Потім попросе, коли з цим колишнім в них закрутиться, а зараз в неї чоловік дуже хороший. Хочу її вгамувати, щоб не робила помилок.
Ответ дляКотенок аки рысь
Вы ничего не сделаете (
Я хоч спробувати можу.
Пыхтелка• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
а как вы это ему скажете? «Твоя Клава дура, пойди проконтролируй!»?
ШапкаУшанка• 20 июня 2021
Ви запали на її чоловіка?
Слабый пол• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Вот тогда и будете давать советы, а сейчас это её жизнь и она сама знает, что можно делать, а что нет и что хочет.
Ответ дляПыхтелка
Ні, не так. Скажу ’Чому в тобі не познайомитися з бізнес партнерами жінки?’. Нормально буде?
Пыхтелка• 20 июня 2021
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
100%
Ответ дляШапкаУшанка
Ви запали на її чоловіка?
Ні. До чого тут це?
Капуста Маша• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Идите с ней вы. Уж с вами точно не пропадет))

ШапкаУшанка• 20 июня 2021
Ответ дляПыхтелка
Та ні.
Піде той сердешний чолов´яга, подивиться на свою дружину і зрозуміє, що ліпше піти жити до автора
Слабый пол• 20 июня 2021
Ответ дляШапкаУшанка
Ви запали на її чоловіка?
Серый кардинал такой, сейчас посмотрит, т.к. муж заподозрить, а потом появится на горизонте в качестве утешательницы
Радикальная• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
легче вам звонить ей через каждые 10 минут и говорить ’Зин, у тебя муж есть!’))
Ответ дляКапуста Маша
До чого там буду я? Я до її роботи не маю ніякого відношення і як вона мене представить?
Ганцю в кєдах• 20 июня 2021
это вас не должно волновать

у вас своя пресная жизнь ?
зачем вы надеваете роль спасателя ?? ваш отец колотил вашу мать ???
Все знаю вдоль и поперек )• 20 июня 2021
Пока прочитала, глаза сломала...пишите на норм языке) Мужчинчик...о май гад.
Радикальная• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
та ни один мужик не пойдет и ни одна жена не согласится)) это прям мега-странно))
ШапкаУшанка• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Ні. До чого тут це?
Та ви ж через слово повторюєте ,яка вона погана і який він гарний
Ответ дляРадикальная
Чому?
ЯНаПэПэ• 20 июня 2021
Нічого не робіть, бо будете винуватою при будь-якому розвитку подій
Радикальная• 20 июня 2021
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Чому?
Кхм. Ну потому что РАБОЧИЕ встречи - они не семейные)))