Белый Лосик• 21 июня 2021

а на такую у мужчин стоИт?

и что у нее на ногах?
https://u-news.com.ua/112235-rozliuchena-alyona-al...
стырено с укрнета.
vihola• 21 июня 2021
Ответ дляЯжемать Мне можно
Звідки мені знати, з якою вагою комфортно іншим людям)) Он Юлечка Кувшинова худнула- худнула. І- знов набрала. Мабуть, так ій комфортніше))
Це елементарно, спробуйте поносити на собі роками, цілодобово мішок картоплі- і будете знати як комфортніше.
Яжемать Мне можно• 21 июня 2021
Ответ для vihola
Кожний організм- індивідуальний. Тим паче, якщо людина звикла бути повненькою все своє життя. А шаблони краси- завжди змінюються
vihola• 21 июня 2021
Ответ дляЯжемать Мне можно
Схоже ви говорите вже лиш би говорити. Тут про красу навіть мови нема.
Яжемать Мне можно• 21 июня 2021
Ответ для vihola
Бо то так вирішили Ви. У Аlyony достатньо грошей, щоб зробити з себе інстаграмну лялечку. Але - вона зробила своєрідний виклик суспільству своїм нестандартом.
vihola• 21 июня 2021
Ответ дляЯжемать Мне можно
Побачите з часом, якщо з дієтологами не схудне, то обріже шлунок, або повикачує. Не залишиться такою.
vihola• 21 июня 2021
Ответ дляЯжемать Мне можно
Он в чехової була фішечка цицьки і срака, вчила інших жити, а сама нормальних стосунків ніколи не мала. І вже як всі, без фішечки.
vihola• 21 июня 2021
Гоар була з фішечкою-повикачувала.
Яжемать Мне можно• 21 июня 2021
Ответ для vihola
Можливо...
Яжемать Мне можно• 21 июня 2021
Ответ для vihola
А в’ тонких, гонких і прозрачних’- - все так супер в житті? Знаю сім´і, де жіночки ~100кг. , і щасливі, коханні. І до дупи ім дієти та рекоментації посторонніх. Мабуть, секрет щастя не в фігурі та зовнішності
vihola• 21 июня 2021
Ответ дляЯжемать Мне можно
Та виключення бувають, звісно.
Але є загальні тенденції.
Белоснежко• 21 июня 2021
Ответ дляЯжемать Мне можно
Вона сама має право вирішувати, скільки кг.носити. p.s.Руслана Писанка теж ніколи не була анорексичкою.Але я обожнюю її на сцені, в кіно
Руслана Писанка тем не менее очень похудела
Яжемать Мне можно• 21 июня 2021
Ответ дляБелоснежко
От і Аlyona в такому віці / або, коли почне спадати популярність/ піде на ’ Зважені та щасливі’
Яжемать Мне можно• 21 июня 2021
Ответ для vihola
Та виключення бувають, звісно.
Але є загальні тенденції.
Але іх можна визнати для себе неприйнятними, помилковими...За зайву вагу непередбачена правова відповідальність
vihola• 21 июня 2021
Ответ дляЯжемать Мне можно
Вибачте, мені нецікаво вже з вами переливати з пустого в порожнє.
Яка правова відповідальність за зайву вагу? Шо ви несете?
Яжемать Мне можно• 21 июня 2021
Ответ для vihola
Не я зачепила. Ви просто намагаєтесь нав´ язати свою думку!
vihola• 21 июня 2021
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ви висловили свою-я свою.
Погоджуватись ніхто не примушує.
Нічого не нав’язує, не вигадуйте.
Залетная Я тут• 22 июня 2021
Ответ дляKROX@
И Винник вам круасаны утром приносит)
не дай бох