Светка-пипетка• 30 июня 2021
Венгрия транзит
Здравствуйте. Кто-нибудь недавно въезжал в Венгрию на авто? Что спрашивали?
И вообще реально именно прилететь в Венгрию якобы транзитом, предоставив билет на автобус в другую страну и брони?
Жидкость для снятия глаз• 30 июня 2021
Прочтите эту тему https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2924241
я отвечала п.11. Может что-то и вам пригодится
Vira.Stets• 30 июня 2021
Доброго дня! Їхали позавчора в Хорватію через Угорщину. Жах жахом. Приїхали на Лужанку о 14 обіду, угорці пропустили нас о 22 по їхньому часу. Перерили валізу, сумки. Ми з дитиною 4 роки, купа сімей з ще меншими. Машин було близько 70. Питали все: страховки, тести, права, документи на машину, бронь, готівку. Вчора в апартаменти, які ми зняли, приїхала компанія, їх тримали на КП Чоп 9 годин і ще вліпили штраф 180 євро за сигарети. Ми ще й дуже переживали, чи впустять ці угорці, бо транзит дозволено тільки до 10 вечора. Тільки заїхали в Угорщину - зупинила поліція. Подивилися документи і багажник, спитали, куди їдемо. Буди за кордоном багато разів, але такий жах пережили вперше. Відношення як до бидла.